MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Gra Terenowa: Korfanty Play za tydzień w Katowicach

Redakcja
Wojewódzka Instytucja Kultury - Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach w ramach obchodów Roku Korfantego 2009 organizuje grę terenową Korfanty Play.

Celem wydarzenia jest popularyzacja w sposób interaktywny wiedzy o tym wybitnym Ślązaku.

Do udziału zgłaszać się mogą 3-5 osobowe drużyny młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Gra odbędzie się 6 czerwca 2009 r. (sobota) o godz. 10:00 (zbiórka drużyn o godz. 9:30). Start i meta przy siedziba ROK w Katowicach (ul. PCK 19).

Drużyny uczestniczące w grze otrzymają mapy i instrukcje. Zadaniem zespołów jest dotarcie do wszystkich punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie. Tam drużyna musi wykonać specjalne zadanie weryfikujące wiedzę dotyczącą biografii Wojciecha Korfantego. Po pozytywnym zaliczeniu zadania w każdym punkcie kontrolnym drużyna otrzyma jeden element układanki. Zebranie wszystkich elementów pozwoli drużynie na ułożenie puzzli. Warunkiem ukończenia gry jest dostarczenie na metę ułożonego obrazu.

Zwycięzcą gry zostanie drużyna, która w najkrótszym czasie dostarczy na metę ułożone w całość elementy uzyskane w punktach kontrolnych. Zakończenie zabawy powinno nastąpić ok. godziny 14:00.

Organizatorzy oczekują, by drużyny biorące udział w przedsięwzięciu były przebrane w elementy stroju z epoki.

Pula nagród dla trzech najlepszych drużyn wynosi 1650 zł. Dla drużyny, która będzie najciekawiej przebrana przewidziano nagrodę specjalną.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!