Grudniowe atrakcje w Silesia City Center: lodowisko, fabryk...

  Grudniowe atrakcje w Silesia City Center: lodowisko, fabryk pierników, warsztaty tworzenia ozdób świątecznych

  OK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Grudniowe atrakcje w Silesia City Center
  1/3
  przejdź do galerii

  Grudniowe atrakcje w Silesia City Center ©Mt. Silesia City Center

  W grudniu w Silesia City Center można skorzystać z licznych atrakcji. Przed galerią handlową jest lodowisko. Przygotowano także warsztaty zdobienia ozdób świątecznych czy warsztaty wypiekania świątecznych pierniczków.
  Fabryka piernika, czyli warsztaty wypiekania świątecznych przysmaków
  Wypiekanie ciasteczek to jedna z tradycji, która w okresie bożonarodzeniowym sprawia dużo radości. Zapach domowych pierników będzie można poczuć w Silesia City Center już od 1 grudnia. Przez ponad dwa tygodnie każde dziecko będzie mogło wziąć udział w warsztatach wypiekania świątecznych przysmaków. Mali cukiernicy przygotują ciasteczka, które własnoręcznie ozdobią i zabiorą do domu.
  Bezpłatne warsztaty dla dzieci będą prowadzone w weekendy w godzinach 12.00-18.00 na Placu Śląskim, w tygodniu natomiast – w godzinach 10.00-15.00 – pierniki będą przygotowywane przez zorganizowane grupy z katowickich szkół i przedszkoli.

  Świąteczne inspiracje, czyli warsztaty tworzenia dekoracji
  W największym centrum handlowym na Śląsku odbędą się weekendowe warsztaty dla dzieci, podczas których najmłodsi wykonają piękne ozdoby świąteczne do zawieszenia na choince. Jedynym ograniczeniem będzie ich własna wyobraźnia. Dodatkowo, podczas weekendowych spotkań każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie na świątecznej ściance, które fotograf na miejscu wydrukuje i oprawi w ramkę.

  Bezpłatne lodowisko przed Silesią City Center
  Silesia City Center przygotowała na Placu Słonecznym bezpłatne lodowisko. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia oraz naostrzenia łyżew. Na tych, którzy nie czują się pewnie na śliskiej tafli, czekają pomocne pingwinki, czyli chodziki do nauki jazdy. Aktywność na lodowisku umili świąteczna aranżacja – choinki oraz kolorowe iluminacje na lodzie. Najmłodsi mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach w ramach szkółki łyżwiarskiej – szczegóły oraz zapisy prowadzone są na facebookowym profilu SCC.

  Ciepła kawa i pomóc w wyborze świątecznych prezentów

  W okresie przedświątecznym na klientów Silesia City Center czeka "Wyjątkowa Obsługa", czyli doradcy zakupowi, którzy pomogą przy wyborze idealnych prezentów. Dodatkowo, w ramach wyjątkowej obsługi na parkingu hostessy będą częstować kierowców ciepłą kawą.

  Basen z kolorowymi kulkami dla dzieci

  W dniach 8-23 grudnia w Silesii pojawi się basen po brzegi wypełniony kolorowymi kulkami. W trosce o bezpieczeństwo i komfort zabawy, basen zostanie podzielony na dwie części – dla maluchów i większych dzieci.

  Harmonogram wydarzeń:
  • Strefa wypiekania pierników (Plac Śląski) – w dniach: 8, 15-16 grudnia
  • w godzinach od 12.00-17.00, 6 grudnia od 14.00 do 15.00.
  • Spotkanie ze świętym Mikołajem (Plac Śląski) – 6 grudnia od 12.00 do 19.00.
  • Warsztaty tworzenia ozdób świątecznych i zdjęcia na świątecznej ściance (Plac Śląski) – 8, 15-16, 22-23 grudnia od 11.00 do 19.00.
  • Lodowisko (Plac Słoneczny) – od 1 grudnia do 28 lutego w godzinach: od poniedziałku do czwartku 12.00-21.00, piątek 12:00-22:00, sobota i niedziela 10.00-21.00.
  • Wyjątkowa Obsługa – Porady przy zakupie prezentów – w dniach: 15, 16, 22, 23 w godzinach od 12.00 do 19.00 i w dniach: 7, 14, 21 grudnia od 15.00 do 20.00.
  • Poczęstunek kawą (na parkingu) – w dniach 6-8, 14-16, 21-23, 27-30 grudnia od 13.00 do 19.00.
  • Basen z kulkami (Plac Śląski) – 8-23 grudnia od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-18.00, a w weekendy od 11.00 do 19.00.


  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  COP24 w Katowicach: Jakie są cele Szczytu Klimatycznego?  COP24 w Katowicach: Arnold Schwarzenegger o ochronie środowiska


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  DZ poleca

  Najlepsze studniówki 2019: szalona zabawa

  Najlepsze studniówki 2019: szalona zabawa

  Horoskop miesięczny na marzec 2019

  Horoskop miesięczny na marzec 2019

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love

  Zobaczcie, jak mieszkają polscy milionerzy ZDJĘCIA

  Zobaczcie, jak mieszkają polscy milionerzy ZDJĘCIA