Horoskop dzienny na 10 stycznia dla każdego znaku Zodiaku....

  Horoskop dzienny na 10 stycznia dla każdego znaku Zodiaku. Co Cię czeka w czwartek?

  Wróżka Matara

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Horoskop dzienny na 10 stycznia dla każdego znaku Zodiaku. Co Cię czeka w czwartek?

  ©pixabay

  Horoskop dzienny. Sprawdź swój horoskop na 10 stycznia. Dowiedz się, co Co mówi Twój horoskop na czwartek. Horoskop na dziś przygotowaliśmy dla każdego znaku zodiaku.
  Horoskop dzienny na 10 stycznia dla każdego znaku Zodiaku. Co Cię czeka w czwartek?

  ©pixabay

  HOROSKOP 10. 01. 2019 | HOROSKOP DZIENNY NA CZWARTEK 10 STYCZNIA 2019|  Przeczytaj horoskop dzienny przygotowany przez Dziennik Zachodni. To będzie dobry dzień czy może trzeba będzie walczyć o jego szczęśliwe zakończenie ? Dobrze wiedzieć z wyprzedzeniem i nie dać się zaskoczyć. Horoskop na dziś może być Twoim doradcą i przewodnikiem.

  Horoskop dzienny: Wodnik (20.01-18.02)  Dla kilku osób będziesz dzisiaj ostatnią deską ratunku. Horoskop dzienny radzi: Staraj się nie lekceważyć ich próśb, ale nie pozwalaj też wchodzić sobie na głowę, bo mogą na tym ucierpieć Twoje obowiązki.

  Sławni ludzie spod znaku Wodnika to m.in. Bob Marley, Tadeusz Kościuszko, Michael Jordan, Doda, Czesław Niemen

  Horoskop dzienny: Ryby (19.02-20.03)  Stanowczość nie będzie dzisiaj Twoją mocną stroną. Horoskop na czwartek podpowiada: Trudno Ci będzie przychodziło podejmowanie decyzji i dokonywanie wyborów. Ważne sprawy lepiej odłożyć na później...

  Sławni ludzie spod znaku Ryb to m.in. Albert Einstein, Andrzej Wajda, Rihanna, Justin Bieber, Chuck Norris  Horoskop dzienny: Baran (21.03-19.04)  Codzienne obowiązki pochłoną Cię dzisiaj bez reszty. Horoskop na 10 stycznia przestrzega: na błogą beztroskę nie masz co liczyć. Nawet popołudnie i wieczór w domowym zaciszu nie uwolnią Cię od „kieratu”.

  Sławni ludzie spod znaku Barana to m.in. Quentin Tarantino, Vincent Van Gogh, Giacomo Girolamo Casanova, Johann Sebastian Bach, Kartezjusz

  Horoskop dzienny: Byk (20.04-20.05)  Horoskop dzienny radzi: Będziesz dzisiaj przez cały dzień w doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej. Pozwoli Ci to bez problemu osiągnąć wyznaczone cele.

  Sławni ludzie spod znaku Byka to m.in. Enya, Salvador Dalí, Zygmunt Freud, Mark Zuckerberg, William Szekspir

  CZYTAJCIE TEŻ:
  HOROSKOP MIŁOSNY Horoskop miłosny na 2019 rok

  Horoskop dzienny: Bliźnięta (21.05-21.06)  Horoskop na czwartek podpowiada: Popadniesz dzisiaj w stan roztargnienia, który sprawi, że nie da się uniknąć drobnych błędów. Ale większych konsekwencji się nie obawiaj.

  Sławni ludzie spod znaku Bliźniąt to m.in. Marilyn Monroe, Lenny Kravitz, markiz de Sade, Aleksander Puszkin, Kylie Minogue

  HOROSKOP 10. 01. 2019 |HOROSKOP DZIENNY NA na czwartek, 10 stycznia 2019|  Horoskop dzienny: Rak (22.06 - 22.07)  Pozwól sobie dziś po południu lub wieczorem na odrobinę lenistwa albo oddaj się swoim ulubionym zajęciom. Horoskop na czwartek podpowiada: Taki relaks Ci się należy.

  Sławni ludzie spod znaku Raka to m.in. Pamela Anderson, Carlos Santana, Francesco Petrarca, Gottfried Wilhelm Leibniz, Nikola Tesla

  SPRAWDŹCIE KONIECZNIE
  HOROSKOP MIESIĘCZNY NA STYCZEŃ 2019


  Horoskop dzienny: Lew (23.07-22.08)  Oto, co wieszczy horoskop na 10 stycznia: Druga połowa tygodnia to dobra okazja na planowanie weekendu. Również Ty zastanowisz się dzisiaj, jak go spędzić. Staraj się przy tym uwzględniać potrzeby innych osób.

  Sławni ludzie spod znaku Lwa to m.in. Madonna, Whitney Houston, Robert Lewandowski, Kuba Wojewódzki, Roman Polański

  Horoskop dzienny: Panna (23.08-22.09)  Twoje propozycje i pomysły będą wzbudzać zainteresowanie, a niektóre wręcz entuzjazm. Horoskop na 10 stycznia przepowiada: Kilka osób zgłosi chęć wspólnej ich realizacji. „Współpracowników” dobieraj rozważnie.

  Sławni ludzie spod znaku Panny to m.in. Michael Jackson, Sophia Loren, Freddie Mercury, Agatha Christie, Lew Tołstoj

  Horoskop dzienny: Waga (23.09-22.10)  Głośno wyrazisz dzisiaj swoją opinię na temat, który wiele osób dotychczas wolało przemilczać. Horoskop na czwartek podpowiada: To, co powiesz, wywoła spore poruszenie, ale ludzie będą Ci za to wdzięczni.

  Sławni ludzie spod znaku Wagi to m.in. John Lennon, Brigitte Bardot, Władimir Putin, Lech Wałęsa, Eminem

  Horoskop dzienny: Skorpion (23.10-21.11)

  .

  Nie zajmuj się dzisiaj błahostkami i sprawami, którymi mogą zająć się inne osoby. Horoskop na 10 stycznia przestrzega: Skupiaj się tylko na tym, co może przynieść Ci korzyści.

  Sławni ludzie spod znaku Skorpiona to m.in. Leonardo DiCaprio, Pablo Picasso, Bill Gates, Julia Roberts, Aleksander Kwaśniewski

  Horoskop dzienny: Strzelec (22.11-21.12)  Horoskop dzienny przewiduje: Uda Ci się dzisiaj zażegnać drobny konflikt, który od dłuższego czasu zatruwał życie nie tylko Tobie. Kilka osób odetchnie z ulgą...

  Sławni ludzie spod znaku Strzelca to m.in. Jimi Hendrix, papież Franciszek, Adam Małysz, Bruce Lee, Winston Churchill

  Horoskop dzienny: Koziorożec (22.12-19.01)  Po mistrzowsku wywiążesz się dzisiaj z zadania, które nieoczekiwanie spadnie na Twoje barki. Horoskop na 10 stycznia przestrzega: Ludzie popatrzą na Ciebie z podziwem.

  Sławni ludzie spod znaku Koziorożca to m.in. Elvis Presley, Marilyn Manson, Joanna d’Arc, Al Capone, Adam Mickiewicz

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim  Dni wolne w 2019 roku  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo