Horoskop dzienny na 11 stycznia dla każdego znaku Zodiaku....

  Horoskop dzienny na 11 stycznia dla każdego znaku Zodiaku. Co Cię czeka w piątek?

  Wróżka Matara

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Horoskop na 11.01.2019

  Horoskop na 11.01.2019

  Horoskop dzienny. Sprawdź swój aktualny horoskop na piątek 11 stycznia. Sprawdź, co Co mówi Twój horoskop na piątek. Jak zapowiada się początek weekendu? Horoskop na dziś przygotowaliśmy dla każdego znaku zodiaku.
  Horoskop na 11.01.2019

  Horoskop na 11.01.2019

  HOROSKOP 11. 01. 2019 | HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK 11 STYCZNIA 2019|  Przeczytaj horoskop dzienny przygotowany przez Dziennik Zachodni. Czy to będzie dobry dzień i świetny początek weekendu? Dobrze wiedzieć z wyprzedzeniem i nie dać się zaskoczyć. Horoskop na dziś może być Twoim doradcą i przewodnikiem.

  Horoskop dzienny: Wodnik (20.01-18.02)  Dobremu sercu powinny towarzyszyć szeroko otwarte oczy.Horoskop dzienny radzi: Dojdziesz do takich wniosków, gdy dostrzeżesz, jak ktoś wykorzystuje cynicznie Twoją pomocną dłoń.

  Sławni ludzie spod znaku Wodnika to m.in. Bob Marley, Tadeusz Kościuszko, Michael Jordan, Doda, Czesław Niemen

  Horoskop dzienny: Ryby (19.02-20.03)  Dzień przyniesie Ci sporo okazji do podejmowania radykalnych działań, ale staraj się zachowywać umiar. Horoskop na czwartek podpowiada: Kieruj się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem.

  Sławni ludzie spod znaku Ryb to m.in. Albert Einstein, Andrzej Wajda, Rihanna, Justin Bieber, Chuck Norris  Horoskop dzienny: Baran (21.03-19.04)  Przekonasz się, że gdy człowiek sam się ceni, inni również darzą go szacunkiem. Horoskop na 10 stycznia Ale nie oznacza to, że musisz cały czas chodzić z nosem zadartym do góry...

  Sławni ludzie spod znaku Barana to m.in. Quentin Tarantino, Vincent Van Gogh, Giacomo Girolamo Casanova, Johann Sebastian Bach, Kartezjusz

  Horoskop dzienny: Byk (20.04-20.05)  Horoskop dzienny przewiduje: Spodziewaj się dziś gości. Zresztą trwa karnawał, więc okazji do spotkań i rozmów będzie znacznie więcej. Odnowisz znajomości, które zostały zawarte dawno temu.

  Sławni ludzie spod znaku Byka to m.in. Enya, Salvador Dalí, Zygmunt Freud, Mark Zuckerberg, William Szekspir

  CZYTAJCIE TEŻ:
  HOROSKOP MIŁOSNY Horoskop miłosny na 2019 rok

  Horoskop dzienny: Bliźnięta (21.05-21.06)  Horoskop na czwartek podpowiada: Nie obawiaj się dzisiaj prosić innych o wsparcie, albo dobrą radę - nawet jeśli odnosisz wrażenie, że naruszy to Twoją intymność. Możesz liczyć na delikatność.

  Sławni ludzie spod znaku Bliźniąt to m.in. Marilyn Monroe, Lenny Kravitz, markiz de Sade, Aleksander Puszkin, Kylie Minogue

  HOROSKOP 10. 01. 2019 |HOROSKOP DZIENNY NA na czwartek, 10 stycznia 2019|  Horoskop dzienny: Rak (22.06 - 22.07)  Poranek może nieco wybić Cię z rytmu codziennych obowiązków. Horoskop na czwartek podpowiada: Postaraj się, aby siła rozkojarzenia była jak najmniejsza, bo później czekają Cię ważne zadania.

  Sławni ludzie spod znaku Raka to m.in. Pamela Anderson, Carlos Santana, Francesco Petrarca, Gottfried Wilhelm Leibniz, Nikola Tesla

  SPRAWDŹCIE KONIECZNIE
  HOROSKOP MIESIĘCZNY NA STYCZEŃ 2019


  Horoskop dzienny: Lew (23.07-22.08)  Oto, co wieszczy horoskop na 10 stycznia: Okazuj dzisiaj ludziom więcej zaufania. Dziel się spostrzeżeniami, pozwalaj podejmować samodzielne decyzje, nie kontroluj wszystkiego na każdym kroku.

  Sławni ludzie spod znaku Lwa to m.in. Madonna, Whitney Houston, Robert Lewandowski, Kuba Wojewódzki, Roman Polański

  Horoskop dzienny: Panna (23.08-22.09)  Zrobisz dzisiaj „rachunek sumienia”, a ponieważ jest początek nowego roku - podejmiesz postanowienia. Horoskop na 10 stycznia przepowiada: Wielu osobom ta „transformacja” bardzo się spodoba.

  Sławni ludzie spod znaku Panny to m.in. Michael Jackson, Sophia Loren, Freddie Mercury, Agatha Christie, Lew Tołstoj

  Horoskop dzienny: Waga (23.09-22.10)  Staniesz dziś przed szansą poprawy stanu finansów. Horoskop na czwartek podpowiada: Wielkich pieniędzy się nie spodziewaj, ale jakąś drobną zachciankę uda się zrealizować. Pomyśl też o innych.

  Sławni ludzie spod znaku Wagi to m.in. John Lennon, Brigitte Bardot, Władimir Putin, Lech Wałęsa, Eminem

  Horoskop dzienny: Skorpion (23.10-21.11)

  .

  Popołudnie postaraj się wykorzystać na likwidację drobnych prowizorek, które utrudniają Ci codzienność. Horoskop na 10 stycznia pociesza: Ale zawsze brakuje Ci czasu, aby się z nimi uporać.

  Sławni ludzie spod znaku Skorpiona to m.in. Leonardo DiCaprio, Pablo Picasso, Bill Gates, Julia Roberts, Aleksander Kwaśniewski

  Horoskop dzienny: Strzelec (22.11-21.12)  Horoskop dzienny przewiduje: Spotkasz dzisiaj osobę, która będzie na wszelkie sposoby próbować wpływać na podejmowane przez Ciebie decyzje. Nie pozwól na to, bo to część grubszej intrygi...

  Sławni ludzie spod znaku Strzelca to m.in. Jimi Hendrix, papież Franciszek, Adam Małysz, Bruce Lee, Winston Churchill

  Horoskop dzienny: Koziorożec (22.12-19.01)  Niczym taran przebrniesz dzisiaj przez wszystkie przeciwności. Horoskop na 10 stycznia radzi: Zastanów się, co dotychczas sprawiało Ci największe trudności i zabieraj się za to. Do niektórych przedsięwzięć zaangażuj innych.

  Sławni ludzie spod znaku Koziorożca to m.in. Elvis Presley, Marilyn Manson, Joanna d’Arc, Al Capone, Adam Mickiewicz

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim  Dni wolne w 2019 roku  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo