Horoskop dzienny na 7 12 2018 PIĄTEK Sprawdźcie horoskop na...

  Horoskop dzienny na 7 12 2018 PIĄTEK Sprawdźcie horoskop na dziś dla każdego znaku zodiaku

  Krzysztof Wieczorek

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Horoskop na dziś: co wróżą gwiazdy?

  Horoskop na dziś: co wróżą gwiazdy? ©ShortSword/Pixabay

  Horoskop dzienny na piątek 7 12 2018: Co się dzisiaj wydarzy? Cenne wskazówki i krótkie oceny zdarzeń znajdziesz w horoskopie codziennym na piątek 7 grudnia. Zwróć uwagę na właściwe zachowanie i kontakty z niektórymi osobami z najbliższego otoczenia. Horoskop na piątek potraktuj jako przewodnik. Sprawdź, co dobrego dzisiaj Cię czeka.
  Horoskop na dziś: co wróżą gwiazdy?

  Horoskop na dziś: co wróżą gwiazdy? ©ShortSword/Pixabay

  Horoskop dzienny  Sprawdź koniecznie horoskop codzienny na piątek 7 grudnia 2018. Dowiedz się z wyprzedzeniem, co się może wydarzyć i jaki wywrzeć skutek na całe Twoje życie. Ważne, abyście nie traktowali horoskopu jako ostatecznej wyroczni. W horoskopie codziennym jest wiele niedomówień, które trzeba samodzielnie zinterpretować.

  Horoskop dzienny Wodnik (20.01 - 18.02)  Nie zabraknie dzisiaj okazji do spotkań z ciekawymi ludźmi. Mogą one poszerzyć zakres Twoich zainteresowań i rozbudzić zamiłowanie do nowych pasji.

  Horoskop dzienny Ryby (19.02 - 20.03)  Dzisiaj się okaże, czy potrafisz szukać kompromisowych rozwiązań, ustąpić na krok, gdy wymaga tego sytuacja, i rozmawiać nawet z ludźmi mało Ci przychylnymi.  Horoskop dzienny Baran (21.03 - 19.04)  Komuś będą potrzebne Twoje umiejętności, które nawet przez Ciebie rzadko są wykorzystywane. Od tego, jak się wywiążesz, będzie sporo zależało...

  Horoskop dzienny Byk (20.04 - 20.05)  Nie tylko w czasie weekendu, ale po niedzieli zapragniesz częściej niż zazwyczaj oddawać się swoim pasjom i zainteresowaniom. Niektórymi zarazisz także inne osoby.

  Horoskop dzienny Bliźnięta (21.05 - 21.06)  Powoli zacznie Ci się dzisiaj udzielać przedświąteczna gorączka. Rozpoczynający się weekend będzie kusił Cię promocjami, ale staraj się na zakupach nie tracić głowy.

  Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym


  Horoskop dzienny Rak (22.06 - 22.07)  Skup się dzisiaj na swoich sprawach osobistych, a problemy znajomych odsuń na boczny tor. Wsparcia, pomocy i otuchy szukaj przede wszystkim u bliskich.

  Horoskop dzienny Lew (23.07 - 22.08)  Musisz dziś stawić czoła dużemu wyzwaniu. Jeśli dobrze sobie z nim poradzisz - gwarantowane nie tylko satysfakcja, ale również spora gratyfikacja finansowa.

  Horoskop dzienny Panna (23.08 - 22.09)  Narzekanie i grymaszenie - takie będą Twoje reakcje na składane Ci propozycje. Zaskoczysz tym wiele osób, bo zazwyczaj prezentujesz postawę dość ugodową.

  Horoskop dzienny Waga (23.09 - 22.10)  To, co powiesz, zrobisz, jak zareagujesz, będzie przez kogoś wnikliwie analizowane. Jeśli pomyślnie zdasz ten egzamin, usłyszysz interesującą propozycję.

  Horoskop dzienny Skorpion (23.10 - 21.11)  Nie owijaj dzisiaj niczego w bawełnę. Niech szczerość będzie Twoim znakiem rozpoznawczym - chociaż za tę otwartość trzeba będzie chwilami słono płacić.

  Horoskop dzienny Strzelec (22.11 - 21.12)  Odżyją dzisiaj w Tobie tęsknoty za odrobiną szaleństwa, uśmiech będzie częstszym gościem na twarzy i wszystko będzie się wydawać jakoś bardziej kolorowe.

  Horoskop dzienny Koziorożec (22.12 - 19.01)  Nie trać dziś z pola widzenia potrzeb innych osób. Jeśli coś planujesz albo chcesz zmieniać - konsultuj się. Przychylnie popatrz też na propozycje innych osób - możesz usłyszeć coś interesującego.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  COP24 w Katowicach: Jakie są cele Szczytu Klimatycznego?  COP24 w Katowicach: Arnold Schwarzenegger o ochronie środowiska


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo