Horoskop miesięczny GRUDZIEŃ 2018: Ten miesiąc na długo zapadnie nam w pamięć. Przeczytajcie horoskop na grudzień i przekonajcie się, czy się sprawdzi. Wróżka z Katowic ma duże doświadczenie. Zobaczcie, jaki horoskop na grudzień przygotowała wróżka z Katowic. W grudniu Słońce znajduje się głównie w znaku Strzelca, co oznacza, że zapanuje nastrój optymizmu, dobrotliwości i pogody ducha. Wzrasta wtedy poczucie więzi z innymi, chęć spotykania się, goszczenia. Horoskop na grudzień uwzględnia te potrzeby. Bardzo w tym miesiącu potrzebujemy serdecznych uczuć. Sprawdźcie, co wróżka z Katowic przygotowała specjalnie dla Was i Waszych bliskich.

Horoskop miesięczny na grudzień 2018

ZOBACZCIE W GALERII HOROSKOP DLA WASZEGO ZNAKU ZODIAKU
Zobacz galerię

Grudzień ma też swoją ciemniejszą stronę, to pogłębianie się fanatyzmu i uporu. W grudniu nikogo nie przekonamy do swoich racji. Nie próbujmy tego zwłaszcza w dniach od 1 do 5 grudnia, w czasie kwadratury Słońca z Marsem. Dwie strony będą wtedy bardzo pewne swoich argumentów, o zgodzie nie ma mowy.

W roku Marsa taka konfiguracja zapowiada wiele niepotrzebnych awantur. Oliwy do ognia dodaje też kwadratura Słońca z Neptunem w dniach 4-8 grudnia, co oznacza, że kłótnie mogą wynikać z pomyłek i niedopowiedzeń.

Kolejne dni zapowiadają się lepiej. Już 7 grudnia obrotny Merkury wychodzi z ruchu wstecznego, co oznacza dodatkowe pieniądze i powetowanie strat.

HOROSKOP MIESIĘCZNY NA GRUDZIEŃ

Wydamy na prezenty, ale też sami zostaniemy obdarowani, chociaż oczywiście jedni bardziej, a inni mniej. W grudniu na przychylność gwiazd w tej dziedzinie mogą liczyć Strzelce, Ryby, Koziorożce z pierwszej dekady, Lwy z drugiej i Wagi z trzeciej. Od 19 do 23 grudnia Wenus tworzy trygon z Neptunem, a to zapowiada, że sam prezent nie wystarczy, trzeba będzie jeszcze dodać, jak bardzo się staraliśmy. Komplementy w zestawie mile widziane.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

COP24 w Katowicach: Jakie są cele Szczytu Klimatycznego?

COP24 w Katowicach: Arnold Schwarzenegger o ochronie środowiska