Horoskop miesięczny na kwiecień 2019 jest pełen zaskakujących przepowiedni przygotowanych przez Wróżkę Yasminę. Horoskop na kwiecień przewiduje dużo zamieszania właściwie dla wszystkich znaków zodiaku. Nów w Baranie przyniesie przypływ energii, a niektórym nawet spełnienie życzeń. Co ze sprawami biznesowymi i jakie tematy zdominują nasze życie? Saturn i pluton ujawniają tajne działania na wysokim szczeblu. Ponadto zbliżają się urlopy, co zdominuje nasze rozmowy. Kwiecień też to miesiąc rozkwitających kwiatów. Wróżka Yasmina przygotowała również szczęśliwe kwiaty, które znajdziesz w horoskopie dla wszystkich znaków zodiaku na kwiecień 2019.

Horoskop KWIECIEŃ 2019. Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miesięczny wróżki Yasminy na kwiecień 2019.
SPRAWDŹ w galerii swój znak zodiaku.
Wiele hałasu, mało decyzji?

Zobacz galerię

Przekonaj się, co mówi Twój horoskop na kwiecień 2019. To czas, kiedy wiosenne deszcze i narastające ciepło pobudzają wszystko do życia. Jak mówi wróżka Yasmina:

  • spodziewać możemy się przypływu energii,
  • niektórzy nawet spełnią swoje najskrytsze życzenia.

Taka aura, która do żywego momentami pobudzi naszą wyobraźnię niesie za sobą jednak jedno zagrożenie: w kwietniu będzie wiele hałasu, a mało decyzji - ostrzega wróżka Yasmina.

Yasmina wzbogaciła horoskop na kwiecień o kwiaty. Komu przyniosą szczęście? Stara mowa kwiatów w wypadku hiacynta oznaczała: "jestem szczęśliwy, że mogę cię kochać", a o czym każe nie zapominać niebieski kwiat? Sprawdź w horoskopie na kwiecień.

Kwiatowy horoskop na kwiecień

Poza kwiatowym wątkiem, który wróżka Yasmina zawarła dla każdego znaku zodiaku w horoskopie na kwiecień warto zwrócić uwagę na kilka istotnych faktów, które będą miały duże znaczenie.

Poniższe daty i okoliczności przełożą się na losy poszczególnych znaków zodiaku:

  • Nów w Baranie 5 kwietnia przyniesie wszystkim przypływ wiosennej energii,
  • Mars w Bliźniętach wzmocni chęć do ostrych dyskusji i niekończących się negocjacji,
  • Uran w Byku nie oszczędzi nam eksperymentów i zmian, które okażą się korzystne,
  • Pełnia w Wadze sprawi, że na pierwszy plan wyjdzie moda, uroda i sztuka, a poważne sprawy zejdą w cień.

W drugiej połowie kwietnia do głosu dojdą dwaj kosmiczni żandarmi:

  • Saturn,
  • Pluton.

Za ich sprawą do głosu tajną tajne działania na wysokim szczeblu, ale nie wywoła tona nikim większego wrażenia. Przed nami również kwestia urlopów, co zaowocuje rozmowami o tym gdzie pojechać i za co.

Niepamięć to dobra wróżka. Litościwie zarzuca całun zapomnienia na człowiecze myśli. Czas leczy rany. Zło odchodzi w dal. - brzmią słowa Margit Sandemo, przywołane przez wróżkę Yasminę.

Niech wiosenny blask sprawi, że zło odejdzie w dal. Z taką myślą zostawia nas wróżka na kwiecień.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

W PUNKT ODC. 3 - Ekstraklasa podzielona!

TYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego