Horoskop na dzisiaj, 13 stycznia, dla każdego znaku Zodiaku....

  Horoskop na dzisiaj, 13 stycznia, dla każdego znaku Zodiaku. Co Cię czeka w niedzielę, 13. 01. 2019? Sprawdź swój horoskop na dziś

  Krzysztof Wieczorek

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Horoskop na 13 stycznia. Jak układ gwiazd i planet wpływa na ludzkie życie?

  Horoskop na 13 stycznia. Jak układ gwiazd i planet wpływa na ludzkie życie? ©Quicksandala/Pixabay

  Horoskop dzienny na dziś - na niedzielę, 13 stycznia 2019 r. Sprawdź, co mówi Twój horoskop na 13 stycznia. Dowiedz się, co może Ci się dzisiaj przydarzyć. Horoskop dzienny przygotowaliśmy dla każdego znaku zodiaku. HOROSKOP NA 13 STYCZNIA.
  Horoskop na 13 stycznia. Jak układ gwiazd i planet wpływa na ludzkie życie?

  Horoskop na 13 stycznia. Jak układ gwiazd i planet wpływa na ludzkie życie? ©Quicksandala/Pixabay

  HOROSKOP 13. 01. 2019 | HOROSKOP DZIENNY NA NIEDZIELĘ 13 STYCZNIA 2019|


  Przeczytaj horoskop dzienny przygotowany przez Dziennik Zachodni. Czy niedziela to będzie dobrym dniem? Dobrze wiedzieć z wyprzedzeniem i nie dać się zaskoczyć. Horoskop na dziś może być Twoim doradcą i przewodnikiem.

  Horoskop dzienny: Wodnik (20.01-18.02)  Nie trać dzisiaj czasu i energii na jałowe spory. Rób swoje i nie oglądaj się na innych, bo na pomoc z ich strony raczej nie masz co liczyć.

  Sławni ludzie spod znaku Wodnika to m.in. Bob Marley, Tadeusz Kościuszko, Michael Jordan, Doda, Czesław Niemen

  Horoskop dzienny: Ryby (19.02-20.03)  Popołudnie i wieczór spędzisz w miłym towarzystwie i bardzo dobrym nastroju. Uśmiech będzie Twoim nieodłącznym towarzyszem.

  Sławni ludzie spod znaku Ryb to m.in. Albert Einstein, Andrzej Wajda, Rihanna, Justin Bieber, Chuck Norris  Horoskop dzienny: Baran (21.03-19.04)  Będziesz dziś w doskonałej formie - zarówno intelektualnej, jak i fizycznej. Pozwoli Ci to perfekcyjnie wywiązywać się ze wszystkiego.

  Sławni ludzie spod znaku Barana to m.in. Quentin Tarantino, Vincent Van Gogh, Giacomo Girolamo Casanova, Johann Sebastian Bach, Kartezjusz

  Horoskop dzienny: Byk (20.04-20.05)  Twoim optymizmem i wiarą we własne możliwości można by dzisiaj obdarować kilka osób. Uda Ci się dzięki temu sporo osiągnąć.

  Sławni ludzie spod znaku Byka to m.in. Enya, Salvador Dalí, Zygmunt Freud, Mark Zuckerberg, William Szekspir

  CZYTAJCIE TEŻ:
  HOROSKOP MIŁOSNY Horoskop miłosny na 2019 rok

  Horoskop dzienny: Bliźnięta (21.05-21.06)  Rób dzisiaj to, co lubisz. Odkładaj na później obowiązki wymagające emocjonalnego zaangażowania. Przyjmuj wszystko na chłodno.

  Sławni ludzie spod znaku Bliźniąt to m.in. Marilyn Monroe, Lenny Kravitz, markiz de Sade, Aleksander Puszkin, Kylie Minogue

  HOROSKOP 10. 01. 2019 |HOROSKOP DZIENNY NA na czwartek, 10 stycznia 2019|  Horoskop dzienny: Rak (22.06 - 22.07)  Ktoś z grona znajomych będzie próbował dziś zakraść się w Twoje łaski. Zachowaj rozwagę, bo nie będzie to działanie bezinteresowne...

  Sławni ludzie spod znaku Raka to m.in. Pamela Anderson, Carlos Santana, Francesco Petrarca, Gottfried Wilhelm Leibniz, Nikola Tesla

  SPRAWDŹCIE KONIECZNIE
  HOROSKOP MIESIĘCZNY NA STYCZEŃ 2019


  Horoskop dzienny: Lew (23.07-22.08)  Braknie Ci dzisiaj cierpliwości do osób, które nie potrafią powstrzymać swojego temperamentu. Mimo to emocje staraj się odłożyć na bok.

  Sławni ludzie spod znaku Lwa to m.in. Madonna, Whitney Houston, Robert Lewandowski, Kuba Wojewódzki, Roman Polański

  Horoskop dzienny: Panna (23.08-22.09)  Odżyją dzisiaj w Tobie tęsknoty za odrobiną szaleństwa, uśmiech będzie częstszym gościem na twarzy i wszystko będzie się wydawać jakoś bardziej kolorowe.

  Sławni ludzie spod znaku Panny to m.in. Michael Jackson, Sophia Loren, Freddie Mercury, Agatha Christie, Lew Tołstoj

  Horoskop dzienny: Waga (23.09-22.10)  Nie zabraknie dzisiaj okazji do spotkań z ciekawymi ludźmi. Mogą one poszerzyć zakres Twoich zainteresowań i rozbudzić zamiłowanie do nowych pasji.

  Sławni ludzie spod znaku Wagi to m.in. John Lennon, Brigitte Bardot, Władimir Putin, Lech Wałęsa, Eminem

  Horoskop dzienny: Skorpion (23.10-21.11)

  .

  Chętnie podzielisz się dzisiaj z innymi swoimi spostrzeżeniami i pomysłami. Może to zaowocować wspólnymi przedsięwzięciami.

  Sławni ludzie spod znaku Skorpiona to m.in. Leonardo DiCaprio, Pablo Picasso, Bill Gates, Julia Roberts, Aleksander Kwaśniewski

  Horoskop dzienny: Strzelec (22.11-21.12)  Zwracaj dzisiaj uwagę na to, co i do kogo mówisz, bo kilka słów wypowiedzianych nie w porę może spowodować bardzo przykre konsekwencje - zresztą nie tylko dla Ciebie.

  Sławni ludzie spod znaku Strzelca to m.in. Jimi Hendrix, papież Franciszek, Adam Małysz, Bruce Lee, Winston Churchill

  Horoskop dzienny: Koziorożec (22.12-19.01)  Nie trać wiary w swoje siły i możliwości. Jeśli spotkasz osobę, która będzie namawiała Cię do zmiany obranego na dzisiaj celu, stanowczo zaprotestuj i podziękuj za „dobre rady”.

  Sławni ludzie spod znaku Koziorożca to m.in. Elvis Presley, Marilyn Manson, Joanna d’Arc, Al Capone, Adam Mickiewicz

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim  Dni wolne w 2019 roku


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo