2/15
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Horoskop roczny 2019...

Horoskop roczny na 2019 rok

Horoskop roczny 2019
Baran 21 marzec- 20 kwietnia
Trzymaj się za portfel, Baranie, bo nadchodzi rok Merkurego. W 2019 roku będą ważne pieniądze, łatwiej je będzie zarobić, ale i stracić. Dzieci Marsa lubią jednak przeszkody, a że Merkury układa się w przyjazne im trygony, dostaną więcej od innych. Znowu.

Rachunki zaczną Barany już w styczniu, gdy ich patron Mars znajdzie się w znaku lubiącego komfort Byka. Posiedzi tam do lutego, a Barany będą w tym czasie wyciągać stare zaskórniaki i grać w totololotka w strachu, że na nic ich nie stać. Żarty . Wspaniały trygon Jowisza z Marsem szykuje im miękkie ladowanie po wszelkich zachciankach, a wiosną Mars w ich znaku udowodni, że dzięki życiowej ikrze Barany mają mogą przebierać w ofertach pracy. O finanse nie muszą się martwić. W miłości ożywcza wymiana zdań czyli łatwo nie będzie. Kwadratura Marsa z Wenus wiosną i latem grozi kyzysem. Lecz Barany potrzebują adrenaliny, więc balansowanie na krawędzi to ich żywioł. Uwaga jednak na silny wpływ Urana, który dąży do zmian i może zdmuchnąć Barany z życiowej ścieżki. A to się nie opłaca, bo co się popsuje w domu i pracy, to naprawi jesienią. Barany czeka ciekawy rok, który zakończą z uznaniem klepiąc się po kieszeni. Motto dla nich: ,,Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.” Seneka.


Praca, finanse

Rok Merkurego zapowiada, że największe pole do popisu będą miały te Barany, które pracują w komunikacji, mediach, maketingu, polityce czyli przekonują mową. Niestety, Merkury sprzyja również różnej maści spryciarzom i krętaczom. W 2019 roku będzie dużo blagowania, prostolinijne Barany nie wytrzymają tego latem. Szef może mieć pretensje, klient roszczenia, kolega doniesie; ktoś będzie chciał poprosu Baranom zaszkodzić. Przykra opozycja ich patrona z Plutonem w pierwszej połowie sierpnia zapowiada starcie, którego jednak Barany nie powinny same zaczynać. Pluton jest symbolem mściwości, nie zapomina uraz, działa powoli, a Baran nie jest w tym dobry. W dodatku nie będzie wiadomo, kto ma właściwie rację. Czy Baran jest taki niewinny? Opozycja Marsa z Neptunem od 12 do 18 września zaciemnia Baranom racjonalny osąd sytuacji. Pluton oznacza też mierzenie się z własnymi słabościami, wyciąganie starych grzechów. Barany nie mają więc po co upierać się przy swoim. Ustąpienie w sporze to też istotna lekcja życia.

Od 11 listopada działa już na nich piękny sekstyl Marsa z Jowiszem, przynoszący powodzenie w każdej dziedzinie. Jest warunek; Merkury w sekstylu z Saturnem ostrzega, że tylko działania uczciwe, najlepiej takie, na które rzetelnie i długo się pracowało, przyniosą sukcesy. Barany nie stroniące od książek zdadzą egzaminy, pracowite otrzymają zasłużoną nagrodę.

Pod koniec roku sekstyl Marsa z Neptunem sprawi, że Barany stracą nieco na agresji. Odkryją w sobie artystyczne talenty, nie tylko plastyczne czy literackie, ale na przykład kulinarne. Te ostatnie mogą pojawić w 2019 roku ze względu na położenie ich patrona Marsa w znaku Byka, który wspiera smakoszy i koneserów.

W listopadzie jednak ich patron Mars wchodzi do znaku Skorpiona. To oznacza, że na największe powodzenie mogą liczyć te Barany, które działają ze szczerą pasją, a nie na pokaz i tylko dla pieniędzy.


Miłość

W 2019 roku Barany będą musiały się natrudzić, żeby utrzymać obecny związek. Uran namawia je do zmian, a pod wpływem Merkurego będą oceniać głównie materialne korzyści z bycia w związku. Największe szanse mają te pary, które uczciwie dzielą się dochodami. Barany będą bardzo przewrażliwione na punkcie tego, czy nie są wykorzystywane. Merkury jednak podpowiada, że wiele problemów rozwiążą trudne, ale niekłamana rozmowa.

Wolne Barany mogą spotkać miłość już w styczniu 2019 roku. Trygon Wenus z Marsem daje im wtedy pełne wsparcie. Barany zresztą będą podobać się przez cały rok, ale najbardziej zimą. Wpływ Saturna spowoduje, że nowa miłość może być kimś z przeszłości.


Barany lubią zdobywać, a Mars dodaje im wzrostu i energii

Podopieczni Marsa wyróżniają się często silną budową ciała, cenią sport i ruch. Są towarzyscy, życzliwi i komunikatywni. Efekciarstwo nie jest im obce. Wyglądają zwykle młodziej niż ich rówieśnicy.


Znane Barany


Aktorzy: Marlon Brando, Jackie Chan,

Russell Crowe, Keira Knightley, Kristen Stewart, Emma Watson, Tamara Arciuch.

Poza tym Quentin Tarantino- rezyser, Elton John - muzyk, Agnieszka Szulim- prezenterka.

Zobacz również

Zamknięcie kultowej "Wisienki" w Gliwicach to fake news! Cukiernia działa

Zamknięcie kultowej "Wisienki" w Gliwicach to fake news! Cukiernia działa

Wystartowało 4 Design Days w Katowicach. To wielkie święto architektury

Wystartowało 4 Design Days w Katowicach. To wielkie święto architektury

Polecamy

Niż Marie i silny wiatr nad Polską. Są zniszczenia. Zobacz prognozę pogody

Niż Marie i silny wiatr nad Polską. Są zniszczenia. Zobacz prognozę pogody

Atomowa triada Rosji i jej słabe punkty

Atomowa triada Rosji i jej słabe punkty

PGE Polska Grupa Energetyczna została sponsorem polskich łyżwiarzy szybkich

PGE Polska Grupa Energetyczna została sponsorem polskich łyżwiarzy szybkich

Dodaj ogłoszenie