Iga Świątek wygrywa w Doha! 12. tytuł WTA dla Polki

Filip Bares
Filip Bares
Hussein Sayed/Associated Press/East News
Iga Świątek obroniła tytuł sprzed roku na kortach w Doha. W wielkim finale Polka pokonała Amerykankę Jessicę Pegulę 6:, 6:0. Sprawdź zapis relacji na żywo!

Finał turnieju WTA 500 w Doha. Iga Świątek - Jessica Pegula

Iga Świątek postara się obronić tytuł sprzed roku na kortach w Doha. W wielkim finale Polka gra z Amerykanką Jessicą Pegulą. Śledź z nami relację live!
17:2418.02.2023

Iga Świątek - Jessica Pegula 6:3, 6:0

GEM, SET, MECZ ŚWIATĘK! Pegula obroniła trzy meczbole, ale Polka nie dała jej szans na odrabianie strat. 12. tytuł WTA Świątek stał się faktem!

17:1818.02.2023

Iga Świątek - Jessica Pegula 6:3, 5:0

I już 5:0. Czy to będzie ostatni gem meczu?

17:1418.02.2023

Iga Świątek - Jessica Pegula 6:3, 4:0

A teraz już szósty gem z rzędu! Pegula nie ma już chyba sił na walkę...

Iga Świątek - Jessica Pegula 1:0, 1:0

Pierwszy gem drugiego seta dla Świątek. Wystarczył jeden break-point do przełamania rywalki. Polka dziś radzi sobie świetnie na returnie

16:5818.02.2023

Iga Świątek - Jessica Pegula 1:0, 6:3

Pegula popełniła aż trzy podwójne błędy serwisowe w pierwszym secie i wygrała tylko 4 z 16 piłek po pierwszym podaniu Polki.

16:5418.02.2023

I jest pierwszy set dla Polki! Światek wygrała swój gem serwisowy na sucho i potrzebowała tylko jednej piłki setowej.

16:5018.02.2023

Iga Świątek - Jessica Pegula 5:3

Świątek przełamała teraz Amerykankę! Będzie serwowała po wygranie pierwszego seta

16:4518.02.2023

Iga Świątek - Jessica Pegula 4:3

Pegula odrabia straty. Nerwowy serwis Polki i mamy breaka

16:4218.02.2023

Iga Świątek - Jessica Pegula 4:2

Drugie w tym meczu przełamanie Świątek! Podwójny błąd serwisowy Peguli i forehandowy out się zemściły

16:3418.02.2023

Iga Świątek - Jessica Pegula 3:2

I już mamy 3:2! Świątek "oddaje" presję Amerykance

16:3318.02.2023

Iga Świątek - Jessica Pegula 2:2

Amerykanka obroniła podanie i mamy remis.

16:2618.02.2023

Iga Świątek - Jessica Pegula 2:1

Nerwowy gem Świątek. Pegula szybko objęła prowadzenie 40:15. Polka obroniła pierwszego break-pointa, ale potężny return Amerykanki przełamał ją.

16:2218.02.2023

Iga Świątek - Jessica Pegula 2:0

Pierwszy gem serwisowy Peguli i pierwsze przełamanie Świątek! Potrzebowała do tego dwóch break-pointów

16:1618.02.2023

Iga Świątek - Jessica Pegula 1:0

Szybki gem w wykonaniu Polki. Autowy return Peguli, forehandowy winner po linii i dwa asy serwisowe - gem na sucho dla Świątek.

16:1518.02.2023

Polka wygrała losowanie i wybrała swój serwis. Zaczynamy

16:1118.02.2023

Iga Świątek - Jessica Pegula

Witam  Państwa bardzo serdecznie. Finał turnieju WTA 500 pomiędzy Igą Świątek, a Amerykanką Jessicą Pegulą rozpocznie się lada moment. Obie Panie zostały już zaprezentowane na korcie, a obecnie rozgrzewają się przed starciem.