IV liga kobiet. Warta Zawiercie - Kuźnia Ustroń 3:5 ZDJĘCIA

Paulina Musialska
IV liga kobiet. Warta Zawiercie - Kuźnia Ustroń 3:5
IV liga kobiet. Warta Zawiercie - Kuźnia Ustroń 3:5 Agnieszka Seweryn
Za nami kolejny mecz IV ligi kobiet. W czwartej kolejce sezonu Warta Zawiercie zmierzyła się z Kuźnią Ustroń. Mecz rozegrany został na stadionie w Zawierciu-Kromołowie.

Trwa sezon 2019/2020 IV ligi kobiet (grupa śląska), w której obecnie występuje osiem zespołów.

W czwartej kolejce kobieca Warta Zawiercie zmierzyła się z Kuźnią Ustroń. Mecz został rozegrany na boisku w Zawierciu-Kromołowie. Dla Warty to pierwszy sezon w IV lidze kobiet.

Spotkanie rozpoczęło się nie po myśli gospodyń. Kuźnia Ustroń szybko wyszła na prowadzenie 3:0.

Zawiercianki nie poddały się jednak bez walki. Jeszcze przed przerwą udało im się doprowadzić do remisu (3:3). Dwie bramki dla Warty zdobyła Ola Gajek. Jedno trafienie dołożyła Patrycja Żurek.

Po przerwie Kuźnia zdobyła dwa gole i przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mecz zakończył się wygraną zawodniczek z Ustronia, 5:3.

Warta Zawiercie - Kuźnia Ustroń 3:5 (3:3)