Jarosław Sochacki nie żyje
Nie żyje Jarosław Sochacki, prezes Grupy Jura PL. To właśnie przedstawiciele grupy poinformowali o jego śmierci. Zostanie zapamiętany przede wszystkim jako biegacz i organizator imprez biegowych. Był jednym z organizatorów Półmaratonu Zawierciańskiego oraz Biegu Zdobywców Orlich Gniazd. Miał 48 lat.
W 2018 roku ubiegał się o miejsce w zawierciańskiej radzie miejskiej. Startował z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Witolda Grima "Zawiercie Bez Podziałów". Nie uzyskał mandatu radnego. Wcześniej startował także w wyborach parlamentarnych. O mandat poselski ubiegał się z ramienia Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni.
Jarosław Sochacki chętnie angażował się także w akcje charytatywne. Był jednym z pomysłodawców mikołajek dla dzieci z Domu Dziecka w Górze Włodowskiej i Domu Dziecka w Zawierciu.
Bądź na bieżąco i obserwuj
Gladiatorzy na Narodowym, relacja z gali XTB KSW Colloseum 2
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?