Jastrzębie zagra w serialu. W mieście kręcą ujęcia do produkcji "Kibic"
Jastrzębie-Zdrój będzie miało swój epizod na małym ekranie. Miasto "wystąpi" w serialu. Zagra w realizowanej dla platformy streamingowej produkcji "Kibic", która - jak sama nazwa wskazuje - ma opowiadać o społeczności kibiców.
Realizacja zdjęć do serialu w Jastrzębiu już się rozpoczęła. W sumie w mieście odbędzie się kilka dni zdjęciowych. Ujęcia kręcono na Stadionie Miejskim. Produkcja serialu owiana jest tajemnicą. Plan filmowy jest czujnie strzeżony, a wykonanie na nim i udostępnienie jakichkolwiek zdjęć zagrożone jest karą.
Wiadomo, że reżyserem serialu jest Łukasz Palkowski, a wystąpić w nim mają m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska, Mariusz Bonaszewski, czy Wojciech Zieliński, który na swoim koncie ma występ w innej związanej z kibicami produkcji - "Furioza".
Nie wiadomo jednak, czy w Jastrzębiu pojawili się jednak główni aktorzy produkcji. W zdjęciach do serialu udział na pewno brali udział statyści. Ci mieli się wcielić w role: kibiców, policjantów, ratowników medycznych, a także osób pełniących rolę zabezpieczenia meczu oraz przechodniów. Role kibiców odegrają m.in. Kacper, Jakub i Maciej, którzy pozytywnie przeszli casting. Jak mówią, to dla nich ogromne przeżycie.
- Jak na razie jest świetnie, może tylko trochę za ciepło - ekscytowali się możliwością wystąpienia w serialu młodzi aktorzy, którzy jak dotąd nie mieli okazji obcować ze światem seriali w ten sposób. - Nie mamy doświadczenia, to nasz pierwszy raz - mówili, zastrzegając jednocześnie, że ze względu na obowiązujące zasady nie mogą zdradzić, w jakich scenach brali udział.
Co do scen kręconych w Jastrzębiu można jedynie snuć domysły. Pewne jest natomiast, że producent filmu przewidział realizację w mieście zdjęć nocnych.
Nieoficjalnie serial pojawi się na Netflixie
Z nieoficjalnych informacji wynika, że serial, do którego ujęcia powstają w Jastrzębiu ma pojawić się na Netflixie. Informacje o dacie jego premiery, czy liczba odcinków pozostają jak na razie nieznane.
W mieście słychać natomiast głosy deklarujące chęć obejrzenia produkcji, gdy będzie ona już dostępna.
- Zobaczymy z ciekawości, żeby sprawdzić, jak pokazane jest Jastrzębie - zapewniają jastrzębianie: Aneta i Mateusz.
Jednocześnie Jastrzębie jest już kolejnym miastem, które w nim zagra. Wcześniej zdjęcia do produkcji realizowano już w Sosnowcu, a także w Kaliszu. W Jastrzębiu serial powstaje przy współpracy z Urzędem Miasta i MOSiR-em.
Nie przeocz
Zobacz także
Gazeta Lubuska. Ewakuacja w Zielonej Górze. W garażu były bomby
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
- Te popularne seriale wracają na ekrany tej jesieni. Sprawdź, co o nich wiesz - QUIZ
- Nowa żona Ronaldo: czwarta i młodsza od niego o 14 lat. Takie było ich wesele [WIDEO]
- Nowy "Znachor" to najlepsza ekranizacja w historii? Tym się różni od starego klasyka
- Trzyosobowa rodzina zginęła w wypadku na A1. Wiadomo, z jaką prędkością pędziło auto