18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 3:0 /25:22 25:22, 25:23/ [ZDJĘCIA, RELACJA LIVE] Mecz gigantów

JASTRZĘBSKI WĘGIEL - ASSECO RESOVIA LIVE: Dzisiaj pierwszy mecz Jastrzębskiego Węgla z Resovią, którego stawką jest awans do najlepszej czwórki Ligi Mistrzów. Rewanż za tydzień w Reszowie. ZOBACZ RELACJA LIVE W SERWISIE DZIENNIKZACHODNI.PL

MECZ JASTRZĘBSKI WĘGIEL - RESOVIA RELACJA LIVE:

19.14 Ależ emocje! Goście prowadzili 23:22, ale końcówka należała do zawodników Jastrzębskiego Węgla. 23:23, 24:23, 25:23!!!. Pierwszy krok do finału Ligi Mistrzów zrobiony. Teraz trzeba postawić kropkę nad i w Rzeszowie z tydzień. Jastrzębski Węgiel pokonał Resovię 3:0. Kibice dziękują sobie, bija brawa zawodnikom obu drużyn.

19.05 Wzmaga się doping kibiców z Jastrzębia. Chcą aby gospodarze wygrali 3:0. Na prowadzenie Jastrzębski Węgiel wyprowadza Czarnowski. 20:19

19.03 Po mocnym ataku Kubiaka piłka znalazła się w... rękach komentatora z Polsatu Tomasza Swędrowskiego. Czas dla Jastrzębskiego Węgla przy stanie 18:19

18.59 Kapitalna gra z obu stron. Nie ma się co dziwić, gra pierwsza i trzecia drużyna ubiegłego sezonu. Druga przerwa techniczna 16:15 dla Resovii

18.55 Gwizdy na trybunach. Po zagrywce Masnego wydawało się, że piłka była w polu, sędzia pokazał aut.11:10 dla gospodarzy

18.52 Kibice obu klubów sympatyzują ze sobą. Na to spotkanie przygotowali specjalne szaliki: pół w barwach Resovii, pól w barwach Jastrzębskiego Węgla. W przerwie była ich prezentacja. Brawo!!!

18.51 Pierwsza przerwa techniczna w 3. secie. Resovia prowadzi 8:7

18.48 Rośnie przewaga gości z Rzeszowa. Prowadzą 5:2

18.47 Mistrz Polski nie rezygnuje. W trzecim secie prowadził 2:0, serie Resovii przerwał Łasko i jest 2:1

18.42 Koniec drugiego seta 25:22 dla Jastrzębskiego Węgla

18.41 Dwa asy Kubiaka 24:22.

18.40 Drugi set wkracza w decydującą fazę. Jastrzębski Węgiel prowadzi 22:21, trener Resovii prosi o czas

18.30 Druga przerwa techniczna 16:12 dla gospodarzy

18.17-18.21 Dobry początek dla Jastrzębia - 3:0, Pierwsza przerwa techniczna 8:4

17.55 Resovia prowadziła już 11:8, ale jest już remis 11:11

17.51. Hala w Jastrzębiu wypełniona po brzegi. Kibice obu drużyn dopingują swoje zespoły. Pierwsza przerwa techniczna, Resovia prowadzi 8:6

17.49. Na razie punkt za punkt 5:5

17.45 Skład gospodarzy: Masny, Gierczyński, Pajenk, Łasko, Czarnowski, Kubiak, Wojtaszek. Pierwszy punkt zdobywa Łasko 1:0

17.30 Obie drużyny są już na parkiecie. Trwa rozgrzewka. Są też kibice z Rzeszowa, którzy przywitali zawodników Resovii oklaskami. Do rozpoczęcia meczu pozostało 15 minut.

AKTUALIZACJA:
Relację z meczu Jastrzębski Węgiel - Resovia rozpoczynamy tutaj o godz. 17.30. Początek spotkania Jastrzebski - Resovia o godz. 17.45.