Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZDJĘCIA KIBICÓW Głośny doping nie pomógł

Piotr Chrobok
To miało być prawdziwe siatkarskie święto. Kibice Jastrzębskiego Węgla całymi rodzinami udali się na mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, aby głośno dopingować swoich ulubieńców. Choć starali się jak mogli, podopieczni Roberto Santilliego ulegli liderowi PlusLigi, nie wygrywając nawet jednego seta. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (20:25, 19:25, 20:25). Byliście na tym meczu? Koniecznie znajdźcie się na zdjęciach!

Niezwykle tłumnie zawitali do jastrzębskiej hali widowiskowo-sportowej, fani Jastrzębskiego Węgla. Zarówno oni jak i siatkarze "pomarańczowych" mieli chrapkę na zwycięstwo nad pewnie zmierzającą po zwycięstwo w rundzie zasadniczej PlusLigi, ZAKSĄ Kedzierzyn-Koźle.

Zobacz zdjęcia:

Boisko brutalnie zweryfikowało jednak ambicje jednych jak i drugich. Jastrzębski Węgiel uległ ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle 0:3, a fani ze spuszczonymi głowami opuszczali halę.

Wcześniej jednak, ze wszystkich sił dopingowali swoich ulubieńców, aby ci "ugrali" w spotkaniu choćby jednego seta. Mimo ewidentnej różnicy na parkiecie, fani Jastrzębskiego Węgla nie mogą czuć się zawiedzeni swoją postawą.

Warto dodać, że do Jastrzębia przyjechali również kibice gości, którzy po meczu mieli co świętować, ZAKSA nadal jest niepokonana w rozgrywkach PlusLigi.

Jastrzębski Węgiel przegrał z ZAKSĄ 0:3

ZAKSA zbyt mocna dla Jastrzębskiego Węgla. Jastrzębski Węgie...