Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Niemiec Jerome Boateng i Polka Kasia Lenhardt zostali parą? Tak można przynajmniej wywnioskować ze zdjęć i komentarzy, które zamieścili w Sylwestra i Nowy Rok, będąc na współnym urlopie w Dubaju.

On to 31-letni mistrz świata z reprezentacją Niemiec, zdobywca Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium i wielokrotny mistrz Bundesligi. Klubowy kolega Roberta Lewandowskiego. A prywatnie ojciec Lamii i Soley, brat Kevina-Prince'a Boatenga, były mąż Sherin Senler, która teraz oskarża go o... dwukrotne pobicie.

Ona - to 25-letnia modelka, finalistka niemieckiego programu Topmodel (zajęła czwarte miejsce w 2012 roku), a prywatnie matka Noana.

Jerome Boateng związał się z Kasią Lenhardt? Zdjęcia nie pozostawiają wątplliwości

Polska bramkarka zagra w półfinale Ligi Mistrzów kobiet. PSG rozbiło szwedzkie Hacken

Rywal Polski na Euro 2024. Najmocniejsza reprezentacja od lat

Z podwórka na Euro 2024. Aż 11 uczestników Pucharu Tymbarku wywalczyło awans na Euro!