Jurajski Produkt Roku. W Hotelu Arche w Częstochowie odbyła się gala podsumowująca 21. edycję konkursu

Bartłomiej Romanek
Bartłomiej Romanek
Gala Jurajski Produkt RokuZobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Gala Jurajski Produkt RokuZobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Bartłomiej Romanek
Udostępnij:
W Hotelu Arche odbyła się gala 21. konkursu Jurajski Produkt Roku, która od lat organizowana jest przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. W tym roku w sumie nagrodzono 20 firm i instytucji.

Galę Jurajskiego Produktu Roku poprzedził IV Jurajski Kongres Gospodarczy. Konkurs ma wieloletnią tradycję, a za jego organizację odpowiada Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie.

W tym roku mimo pandemii laureatów było aż 20. Dwa wyróżnienia otrzymała gmina Olsztyn, która od 1 stycznia 2022 roku zostanie miastem. Gminę nagrodzono m.in. za uruchomienie darmowej komunikacji. Statuetki odebrał wójt Tomasz Kucharski.

Nie przeocz

Nagrodę otrzymało również częstochowskie MPK za przeprowadzenie największej w historii modernizacji torowiska, a także burmistrza Kłobucka, Jerzego Zakrzewskiego.

Wśród wyróżnionych znalazły się również m.in. Kar-Bud, Hotel Arche, Fundacja Pretium, Agencja Rozwoju Przemysłu SA, ZF, Kobnext, Exact Systems, Fundusz Górnośląski, Dom Pomocy Społecznej w Lelowie oraz Stoelzle.

Galę uświetnił swoim występem Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.

LISTA LAUREATÓW DO NAGRODY „JURAJSKI PRODUKT ROKU”

1. REGIONALNA IZBA GOSPODARCZA W KATOWICACH – nagroda za Realizacje działań na rzecz rozwoju gospodarczego, wspieranie przedsiębiorczości w regionie.

2. Hotel ARCHE Władysław Grochowski – nagroda w kategorii USŁUGA za Przywracanie do świetności zabytków, rozwój sieci Hoteli ARCHE na rzecz wysokich standardów i profesjonalną obsługę gości i turystów odwiedzających

Miasto Częstochowa.

3. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Dyrektor Tomasz Król – nagroda za Wsparcie dla

przedsiębiorców w ramach tarczy antykryzysowej.

4. HEGELMANN Transporte Sp. z o.o. – nagroda w kategorii SPOŁECZNA

ODPOWIEDZIALNOŚĆ W BIZNESIE

5. KAR-BUD Sp. z o.o. Sp. komandytowa – nagroda w kategorii SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ W BIZNESIE

6. ZF Electronics Plant and European Shared Services Center – nagroda za Rozwój

firmy. Tworzenie nowych miejsc pracy, aktywizacje zawodową mieszkańców Miasta i Regionu.

7. Fundacja PRETIUM z Wrocławia – nagroda za Realizacje szkoleń podnoszących

kwalifikacje zawodowe

8. PSS Jedność SPOŁEM – nagroda za Modernizację sieci sklepów SPOŁEM PSS Jedność na rzecz wysokiej jakości obsługi klientów.

9. KOBNEXT Sp. z o.o. – nagroda w kategorii USŁUGA BUDOWLANA – za Budynek biurowo-usługowy firmy PRESS GLASS wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, wjazdem i zagospodarowaniem terenu w Konopiskach przy ul. Golfowej 19.

10. EXACT Systems Sp. z o.o. – nagroda w kategorii „Mecenas sportu 2021” za wspieranie środowisk sportowych w Mieście Częstochowa i Regionie

11. KUBARA Sp. z o.o. – nagroda w kategorii NAJLEPSZA FIRMA RODZINNA 2021

12. MPK w Częstochowie Sp. z o.o. – nagroda za Budowę nowoczesnej linii tramwajowej. Usprawnienie komunikacji w naszym mieści.

13. Gmina Olsztyn – nagroda w kategorii NAJLEPSZY SAMORZĄD TERYTORIALNY ROKU 2021 za Realizację działań zmierzających do polepszenia życia mieszkańców Gminy.

14. Fundusz Górnośląski S.A. – nagroda za Realizacje działań wspierających rozwój przedsiębiorczości w regionie.

15. DPS LELÓW – USŁUGA – nagroda za Profesjonalną opiekę i polepszenie

warunków życia seniorów.

16. Firma Usługowa Piotr Gawłowski - nagroda za Kompleksową obsługę procesów inwestycyjnych

17. Burmistrz Miasta Kłobuck Jerzy Zakrzewski – nagroda za Działalność na rzecz Miasta Kłobuck i Powiatu oraz współpracy z biznesem.

18. Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski – nagroda w kategorii Produkt rolno-spożywczy za Swojski Tradycyjny Makaron z Rudnik.

19. Gmina Olsztyn – nagroda w kategorii Usługa za Bezpłatną Komunikację Gminną Komunikacja dla mieszkańców.

20. Stoelzle Częstochowa Sp. z o.o. – Nagroda za Rozwój firmy. Tworzenie nowych miejsc pracy, aktywizacje zawodową mieszkańców Miasta i Regionu.

LISTA NAGRODZONYCH JURAJSKIE OLIMPY 202

1

1. Jurajskie Olimpy za Promocję naszego Subregionu oraz realizację działań na rzecz wspierania i rozwoju przedsiębiorczości otrzymuje Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

2. Jurajskie Olimpy za Promocję Miasta Częstochowy i Regionu oraz liczne osiągnięcia sportowe otrzymuje Selekcjoner Jerzy Brzęczek.

3. Jurajskie Olimpy za Liczne osiągnięcia sportowe i aktywność zawodową, które przyczyniają się do promocji Miasta Częstochowy i Regionu otrzymuje Trener Klubu Exact Norwid Częstochowa Piotr Gruszka.

4. Jurajskie Olimpy za Promocję naszego Subregionu oraz kultywowanie tradycji dziedzictwa narodowego poprzez promocję polskiej tradycji ludowej otrzymuje Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.

Musisz to wiedzieć

UOKiK i Inspekcja Handlowa będą monitorować ceny w sklepach.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie