Justyna Żyła NAGO w Playboyu drugi raz ZDJĘCIA + WIDEO...

  Justyna Żyła NAGO w Playboyu drugi raz ZDJĘCIA + WIDEO Będzie odważniej? Czas pokaże GÓRALU, CZY CI NIE ŻAL Gorąca rozbierana sesja

  TK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Justyna Żyła w Playboyu ZDJĘCIA + WIDEO Szykuje się kolejna sesja zdjęciowa dla Playboya słynnej Justyny Żyły, która dzisiaj nie występuje już jak żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, a blogerka kulinarna. Śliczna dziewczyna z sąsiedztwa - taką opinię zyskała Justyna Żyła, która wzięła udział w rozbieranej sesji. Podgrzewa atmosferę cytatem: "Jestem samolubna, niecierpliwa". Upubliczniła filmik z rozbieranej sesji dla magazynu dla panów i wzbudziła po raz kolejny ogromne kontrowersje. Playboy zwłaszcza w Beskidach został wykupiony niemal w całości. Rozbieraną sesję zwiastuje zajawka: Góralu, czy ci nie żal? Trudno o bardziej dosadny przytyk do Piotra Żyły. Małżeństwo Justyny Żyły z Piotrem Żyłą rozpadło się. O całej sytuacji było głośno w lutym 2018, kiedy żona popularnego skoczka zdecydowała się opisać wszystko na Instagramie oskarżając go o zdradę, a małżeńska kłótnia przeniosła się do mediów społecznościowych. Obecnie para pozostaje w separacji, a rozwód zdaje się być kwestią czasu. Teraz Justyna Żyła daje się poznać jako celebrytka i wykorzystuje swoje pięć minut? Jak wygląda Justyna Żyła nago?
  Justyna Żyła nago w Playboyu
  Justyna Żyła nago w Playboyu. Sesja: Góralu, czy ci nie żal w czerwcowym Playboyu. Justyna Żyła - żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły zdecydowała
  1/17

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©JustynaŻyła/Instagram/Playboy

  Justyna Żyła nago Playboyu  ZOBACZ ZDJĘCIA
  Zobacz galerię


  Tego nikt się nie spodziewał. Justyna Żyła - żona słynnego polskiego skoczka narciarskiego Piotra Żyły z Wisły - skorzystała z oferty magazynu dla panów i zdecydowała się pozować w rozbieranej sesji zdjęciowej.

  Ale teraz zaskoczenie jest jeszcze większe. Justyna Żyłą zadeklarowała, że jest w stanie zrobić wystąpić w kolejnej sesji dla Playboya.

  CZYTAJCIE KONIECZNIE
  ZASKAKUJĄCE WYZNANIE JUSTYNY ŻYŁY. CHYBA WRÓCI DO BYŁEGO MĘŻA


  Justyna Żyła, była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, opowiedziała o swoich wrażeniach z sesji zdjęciowej dla magazynu "Playboy". Nie jest jeszcze do końca pewna, czy show-biznes to jej świat. Chciała jednak, aby jej sesja w góralskim stylu była delikatna i miała swój klimat. Ekipa „Playboya” okazała się dla niej bardzo życzliwa. Choć zdjęcia trwały kilka godzin, Justyna nie czuła zmęczenia. Jest gotowa powtórzyć sesję, być może w nieco odważniejszy sposób.

  - Czy powtórzyłabyś taka sesję? - pyta Robert Patoleta z Wideoportal.TV

  Wszyscy mnie pytają o to i powiem, że zdecydowanie tak - deklaruje Justyna Żyła

  ZOBACZCIE KONIECZNIE ZDJĘCIA
  JUSTYNA ŻYŁA: PIERZEMY BRUDY DO CZYSTA

  Justyna Żyła ostro do Piotra Żyły: "naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem"


  Justyna Żyła wraca do prania swoich prywatnych spraw za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej ostatni wpis mocno uderza w Piotra Żyłę, oskarżając go nie tylko o zdradę, ale o dziecko z inną kobietą, złe traktowanie ich własnych dzieci, a także groźby i szantażowanie. "Naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem, zastraszałeś", padają słowa we wpisie, który cytuje Onet.pl:

  Mam nadzieję, iż nagrywając dokument, powiedziałeś, ile razy naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem, zastraszałeś, szantażowałeś, przyznałeś się, iż urodziło Ci się dziecko... że Nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki? W wyznaczone dni, jak powiedziałeś, jesteś ojcem, reszta cię nie obchodzi, że nagrywasz mnie tym fajnym sprzętem (jak okulary -gadżet detektywistyczny nawet w miejscu pracy i przy dzieciach), że wspomniałeś, ile razy prosiłam, żebyś z mamusią nie przyjeżdżał, żebyś usiadł, normalnie wypił kawę i porozmawiał, żeby nasze dzieci po kątach nie spały u twoich rodziców, że nie zabierzesz ich do swojego mieszkania, bo twoja dziewczyna się nie godzi, że pomału z naszego domu wynosisz wszytko i że w dzień ojca jak Karolinka biegała za Tobą z prezentem, to ty z Twoją mamą uciekaliście z twoimi pucharami.

  Piotr Żyła i jego wersja wydarzeń w programie TVN "UWAGA"


  Kolejna emocjonalna wypowiedź Justyny Żyły ma być związana z faktem, iż 22 lipca, w programie TVN "Uwaga", Piotr Żyła ma przedstawić swój punkt widzenia w małżeńskiej kłótni, która wypłynęła przez emocjonalne wpisy Justyny Żyły na Instagramie.

  Żona znanego skoczka narciarskiego twierdzi jednak, że to jej jej ostatni wpis na ten temat, tłumacząc, że to sytuacja zmusiła ją do takiego zachowania.

  Państwo wybaczą kolejną prywatę, ale do Tego człowieka dociera jedynie komunikacja przez media. Takie i nie inne zachowanie z Mojej strony wynikało tylko i wyłącznie z braku jakiejkolwiek komunikacji ze strony męża. To jest mój ostatni wpis na temat Mojego męża, a sytuacje które stwarza i jak potrafi kłamać w żywe oczy, wiem tylko Ja i osoby z naszego otoczenia. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za to, co rozgrywało się w ostatnim czasie w mediach i do czego zmusiła mnie sytuacja mimo Mojej woli. - napisała Żyła.

  Justyna Żyła relacjonuje na Instagramie wyprowadzkę męża - #PAKOWANKO


  Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać emocjonalnymi wpisami w mediach społecznościowych. 23 czerwca - w Dzień Ojca, na jej profil na Instagramie trafiło nagranie opatrzone hasztagiem #PAKOWANKO, na którym widać starszą kobietę i mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że nagrany w czasie pakowania do kartonów medali i licznych trofeów został Piotr Żyła wraz ze swoją matką, a całej sytuacji towarzyszyła bardzo napięta atmosfera.

  Wideo jednak tak szybko jak zostało wrzucone na Instagram, równie szybko z niego zniknęło, gdyż na Justynę Żyłę wylala się fala negatywnych komentarzy. Oto jeden z nich:

  Ty kobieto masz coś z głową. Cały Internet się łapie za głowę. Nagrywanie pakowania byłego męża. Już dawno osiągnęłaś szczyt żenady. Ktoś powinien ci uświadomić, co wyprawiasz, żebyś w końcu odzyskała przytomność.

  AKTUALIZACJA 8.6.2018
  Wygląda na to, że to koniec małżeństwa Piotra i Justyny Żyłów. Skoczek narciarski złożył pozew rozwodowy. Będzie się domagać pieniędzy.
  PIOTR ŻYŁA ZŁOŻYŁ POZEW ROZWODOWY. JUSTYNA ŻYŁA: CHCE PÓŁ DOMU

  To jeszcze nic. W ostatnich dniach Justyna Żyła poszła jeszcze dalej i upubliczniła nagranie wideo z sesji. Jest profesjonalne i pięknie zmontowane. Widać na nim nie tylko pozującą Justynę Żyłę, ale także całą ekipę, która brała udział w tworzeniu całego materiału

  Rozbierana sesja z udziałem pięknej Justyny Żyły pojawiła się w czerwcowym wydaniu Playboya, który dostępna jest w sprzedaży od piątku, 18 maja. Zdjęcia zrobione zostały w tradycyjnej, góralskiej chacie i są zapowiadane hasłem: Góralu, czy ci nie żal? - czytamy na okładce magazynu dla panów. Trudno o bardziej dosadny przytyk do Piotra Żyły.

  Justyna Żyła zachęcając do obejrzenia zdjęć napisała: Życie to są chwile ....chwile... Przebywać z tak fantastycznymi ludźmi z Playboya to prawdziwy zaszczyt i przyjemność.

  CZYTAJ KONIECZNIE
  JUSTYNA ŻYŁA MÓWI WPROST: MĄŻ MNIE ZDRADZIŁ. PIOTR ŻYŁA ODPOWIADA


  Kuszące zdjęcie na Instagramie. Justyna Żyła cytuje Marylin Monroe


  Nie uchichł jeszcze szum po rozbieranej sesji Justyny Żyły w magazynie Playboy, a 27 maja br. na Instagramie pojawiło się kuszące zdjęcie z cytatem z Marylin Monroe: „Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.Popełniam błędy ,tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.A jeśli nie potrafisz mnie znieść ,kiedy jestem najgorsza to cholernie pewne ,że nie zasługujesz na mnie ,kiedy jestem najlepsza” (pis. oryginalna).
  Anna Mucha: Playboy skończył się na mojej sesji


  Kolejnym wątkiem związanym z sesją Justyny Żyły jest kontrowersyjny komentarz, który pojawił się ze strony aktorki, Anny Muchy. Zapytana przez jedną z dziennikarek o wrażenia z sesji Justyny Żyły dla magazynu Playboy, nie szczędziła słów krytyki: - Przede wszystkim powinniśmy sobie zadać pytanie, kto robił te zdjęcia i w jakich warunkach pracował. Te zdjęcia są bowiem wyjątkowo niedobre. Moim zdaniem, a nie mam zamiaru tutaj być skromna, "Playboy" skończył się na mojej sesji.

  Justyna Lazar-Żyła szuka siebie na nowo i robi to odważnie, czego dowodem jest nasza sesja - zapowiada Playboy swoje najnowsze wydanie.

  Czy zmysłowa sesja pomoże odzyskać pewność siebie i niezależność Justynie Żyle? Na te i inne pytania odpowiadała na łamach czasopisma.

  Justyna Żyła nago w magazynie Playboy - zobacz wideo zza kulis:

  Kryzys w małżeństwie Żyłów


  O kryzysie w małżeństwie Żyłów zrobiło się głośno wraz z powrotem skoczka narciarskiego z Wisły po nieudanych zimowych igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Na lotnisku nie odbierała go jego żona, lecz tajemnicza kobieta. Sprawa ujrzała światło dzienne wraz z emocjonalnym wpisem Justyny Żyły na Instagramie, w którym oskarżała Piotra Żyłę o rozpad małżeństwa, zdradę i brak troski o dzieci.

  Skandal, który wywował wpis, przeciągnął się w małżeńską kłótnię odbywającą się w mediach społecznościowych, a Piotr Żyła wyprowadził się z domu.  Czytaj więcej o kryzysie w małżeństwie Piotra Żyły i Justyny Żyły tutaj.  Piotr Żyła i Justyna Lazar, która jest siostrą cioteczną Adama Małysza są małżeństwem od 2006 roku. Mają dwoje dzieci: Jakuba (ur. 2007) i Karolinę (ur. 2012). Obecnie pozostają w separacji.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Dlaczego miasta zabraniają pokazów fajerwerków w Sylwestra?  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komunikat

  Ostrzegamy, że kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich lub dla nich nieprzeznaczone.

  Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i nie mam ograniczonej zdolności do czynności prawnych.

  Nie mam 18 lat! Przejdź do artykułu »

  Komentarze (119)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Przyznaję, że ładna...

  Chichot Losu (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  ...szkoda tylko, że taka głupia

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Celebrytka od 7. boleści.

  Zniesmaczona (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Ma dziewczyna parcie na szkło. Że ją mąż nie chce, to zaraz się rozbierać do naga dla innych. Dziwna reakcja na rozstanie.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Żal

  Ja (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Laska nie ma krzty pokory ani ambicji.
  Gdyby nie mąż byłaby nikim.
  Śmieszna celebrytka. Przestałem się dziwić, że faceci nie chcą się żenić skoro mają mieć takie tępe dzidy.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Żal

  Ja (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Laska nie ma krzty pokory ani ambicji.
  Gdyby nie mąż byłaby nikim.
  Śmieszna celebrytka. Przestałem się dziwić, że faceci nie chcą się żenić skoro mają mieć takie tępe dzidy.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Tak trzymaj

  Zossi (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  Facet zdradza kobietę to jest ok,a jak kobieta pomyśli w końcu o sobie to bee. Ma fajne ciało i buźka teżz niezła. Niech świat wie jaki naprawdę Żyła jest. Na wyjazdach same balangi i baby - nie...rozwiń całość

  Facet zdradza kobietę to jest ok,a jak kobieta pomyśli w końcu o sobie to bee. Ma fajne ciało i buźka teżz niezła. Niech świat wie jaki naprawdę Żyła jest. Na wyjazdach same balangi i baby - nie tylko on.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Pinda

  Tom (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 4

  Gdyby nie nazwisko znanego sportowca to by na tą pizdę nikt nie spojrzał.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Zyłka ,podziwiam twój spokuj i wyniki w skokach!

  Wrocławianin (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 4

  Zyłka ,trzymaj się! Nie przejmuj się głupia babą,tego kwiatu jest pół światu.
  Skup się na skokach ,bij kasę i nie przejmuj się.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Justyna

  Zuella (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 11 / 1

  Dlaczego nazywacie ją piękną? Jest kompletnie przeciętna, oszpeca się i postarza fatalnym makijażem i źle zafarbowanymi włosami. Wygląda staro i tandetne.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  dom

  luska (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 1

  jestem ciekaw za co ogrzeje dom .który ""dał jej ten głupi Sa.... ale chyba d..p...????

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  starocie

  jan (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 1

  wyssane
  piersi przez Piotra wyglądają jak nales iki !!!!!!

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl

  Tabela Ekstraklasy

  Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
  Awans do grupy mistrzowskiej
  Miejsce w grupie spadkowej
  1 Lechia Gdańsk Live 20 42 12 6 2 34-17
  2 Legia Warszawa Live 20 39 11 6 3 34-20
  3 Lech Poznań Live 20 33 10 3 7 32-23
  4 Jagiellonia Białystok Live 20 33 9 6 5 34-29
  5 Pogoń Szczecin Live 20 31 9 4 7 28-24
  6 Piast Gliwice Live 20 31 8 7 5 27-23
  7 Korona Kielce Live 20 31 8 7 5 25-23
  8 Wisła Kraków Live 20 29 8 5 7 33-29
  9 Cracovia Live 20 27 7 6 7 20-21
  10 Arka Gdynia Live 20 25 6 7 7 30-28
  11 Zagłębie Lubin Live 20 24 7 3 10 31-32
  12 Miedź Legnica Live 20 21 5 6 9 21-35
  13 Wisła Płock Live 20 20 4 8 8 30-37
  14 Śląsk Wrocław Live 20 18 4 6 10 27-30
  15 Górnik Zabrze Live 20 17 3 8 9 23-37
  16 Zagłębie Sosnowiec Live 20 12 2 6 12 24-45