MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Już 22 czerwca poznamy MENEDŻERA ROKU 2022 WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO!

DM
Zapraszamy do udziału w konkursie Menedżer Roku Województwa Śląskiego 2022. Najbardziej prestiżowym konkursie, w którym nagrody i wyróżnienia przyznawane są menedżerom, których codzienna praca buduje ekonomiczny potencjał firm, co przekłada się na wzrost zamożności naszego regionu i jego mieszkańców. To konkurs wyjątkowy, gdyż Kapituła wnikliwie ocenia nie tylko dokonania ekonomiczno-finansowe menedżerów w danym roku, ale także zaangażowanie w sprawy lokalnych społeczności. To sprawia, że statuetki Menedżer Roku Województwa Śląskiego są wyjątkowym wyróżnieniem.

Do konkursu zgłaszani są menedżerowie, którzy nie tylko skutecznie zarządzają firmą, powodując jej wzrost i rozwój, ale zarazem przestrzegają zasad etyki, przepisów prawa i reguł zdrowej konkurencji.

Organizatorzy konkursu wraz z kapitułą wybiorą Menedżerów Roku w trzech kategoriach:

 • Duża firma - zatrudniająca od 250 osób
 • Średnie Przedsiębiorstwo - zatrudniające od 50 do 249 osób
 • Mikro i Małe Przedsiębiorstwo - zatrudniające do 49 osób

Laureatem nagrody zostanie menedżer, który wykazał się największą skutecznością w zarządzaniu firmą, osiągnął dobre wyniki ekonomiczne oraz wykazywał wrażliwość na potrzeby społeczne, wspieranie lokalnych inicjatyw w roku 2022.

_________________

Ostatecznego wyboru laureatów, na podstawie nadesłanych formularzy, zawierających opis osiągnięć kandydata, dokona Kapituła Konkursu, składająca się z przedstawicieli:

 • Organizatora Konkursu
 • Partnera Konkursu
 • Wojewody Śląskiego
 • Śląskiej Izby Rzemieślniczej
 • Izby Doradców Podatkowych
 • Izby Administracji Skarbowej

Kto może wziąć udział w konkursie?

W Konkursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, spełniająca łącznie podane poniżej warunki:

 • właściciel lub osoba zarządzająca (powołanie przed 31 grudnia 2021 roku) przedsiębiorstwem lub jego oddziałem lub prowadząca działalność gospodarczą indywidualnie lub w spółce cywilnej, lub w innej formie prawnej, o ile przedsiębiorstwo prowadzi działalność lub ma siedzibę na terenie województwa śląskiego;
 • wytypowana przez Kolegium Elektorskie Konkursu lub zgłoszona poprzez formularz zgłoszeniowy on-line na stronie www.dziennikzachodni.pl poprzez zgłoszenie się kandydata osobiście lub na skutek nominacji osoby trzeciej;
 • wyróżniająca się etyczną podstawą, postępuje zgodnie z zasadami współżycia społecznego, normami etycznymi;
 • wyrażająca zgodę na przystąpienie do Konkurs

Co bierze pod uwagę Kapituła Konkursu oceniając nominowanych kandydatów?
Celem konkursu jest uhonorowanie menedżerów, którzy wykazali się, w minionym 2022 roku, największą skutecznością w zarządzaniu firmą, co przełożyło się na jej stabilny wzrost i rozwój, a ponadto:

 • Wykazali się w roku 2022 największą skutecznością w zarządzaniu firmą, co przełożyło się na jej szybki wzrost i rozwój;
 • oni sami są cenieni przez swój zespół oraz przez lokalne środowisko biznesowe, działają w pełni etycznie, przestrzegając zasad prawnych i reguł zdrowej konkurencji;
 • wykazują wrażliwość na potrzeby społeczne tj. prowadzą działalność charytatywną i wspierają lokalne inicjatywy, szeroko stosują w praktyce zasady Odpowiedzialnego Biznesu (CSR).

Informacji o akcji udziela:
Klaudia Krzykawska
tel. 502 499 556
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin Konkursu
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grecy będą pracować 6 dni w tygodniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni