Kądzior show w Pucharze Chorwacji! Dwa gole Polaka w meczu z NK Gelina

PBER
Pawel Relikowski / Polska Press
Puchar Chorwacji. Dwa gole Damiana Kądziora w meczu Pucharu Chorwacji. Polak wszedł na boisko z ławki i zdołał wpisać się dwukrotnie na listę strzelców.

Dinamo Zagrzeb w ramach 1/8 finału Pucharu Chorwacji zmierzyło się z czwartoligowym NK Gelina. Mecz został potraktowany przez mistrzów Chorwacji bardzo poważnie, nawet jeśli na boisku pojawiło się kilku rezerwowych. W pierwszym składzie nie znalazł się prezentujący się ostatnio wyśmienicie Damian Kądzior, który zasiadł na ławce rezerwowych.

Polak wszedł na plac gry w 56. minucie gry, gdy jego drużyna wygrywała zaledwie 1:0. W końcówce spotkania udało się pogrążyć rywala - w 81. minucie padł gol na 2:0, a sam Kądzior był autorem trafień na 3:0 i 4:0 odpowiednio w 88. i 90. minucie gry. Polak raz jeszcze dał Nenadowi Bjelicy sygnał, że jest gotowy, by być kluczową postacią Dinama Zagrzeb w każdym meczu.

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Materiał oryginalny: Kądzior show w Pucharze Chorwacji! Dwa gole Polaka w meczu z NK Gelina - Gol24