Katowice: Bezpłatne warsztaty i zajęcia w Katowickim Centrum...

  Katowice: Bezpłatne warsztaty i zajęcia w Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu

  MOKR

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Zajęcia z coachingu w Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu

  Zajęcia z coachingu w Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu ©Magda Fres

  W Katowicach rozpoczęło działalność Katowickie Centrum Psychologii i Coachingu. Już w sobotę,13 lipca można przyjść na Dzień Otwarty. Prowadzący centrum zapraszają tego dnia na dwa warsztaty psychologiczne (dla rodziców oraz dla matek małych dzieci) oraz na zajęcia grupy coachingowej (dla młodzieży). Warsztaty są bezpłatne, wstęp jest wolny, trzeba tylko zarezerwować miejsce. Zajęcia zaplanowano od godz. 9 do 14.30.
  Zajęcia z coachingu w Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu

  Zajęcia z coachingu w Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu ©Magda Fres

  - To może być ciekawa propozycja na lato, zwłaszcza dla rodziców i młodzieży - mówi Magda Fres, założycielka centrum. - Chętni mogą się dowiedzieć, jak wygląda coaching indywidualny lub grupowy i czym on właściwie jest.

  Czym jest coaching? - Jest to proces, w którym coach towarzyszy klientowi na drodze wprowadzania pożądanych zmian. Life coaching dotyczy szeroko ujętych zmian w życiu - wyjaśnia Magda Fres.
  - Czasami wydaje nam się, że utknęliśmy - w związku, w pracy, w domu, na studiach. Indywidualna sesja life coachingu przebiega w ten sposób, że coach - który tylko słucha i zadaje pytania - towarzyszy swojemu klientowi w procesie docierania do swoich najlepszych cech, które go zmobilizują do podjęcia decyzji, do osiągnięcia celu. Przy czym celowo użyłam tutaj słowa "wydaje nam się" ponieważ proces coachingu polega właśnie na tym, żebyśmy pozbywali się tych wątpliwości poprzez zdobycie wglądu we własne zasoby i możliwości - podkreśla.

  Warto pamiętać, że coach nie doradza, nie prowadzi psychoterapii, nie mówi, co robić. Klient sam podejmuje decyzje, sam szuka w sobie odpowiedzi na pytania, które zadaje coach. - Life coaching to również towarzyszenie w drodze klientowi, który przechodzi pozytywne zmiany w swoim życiu, takie jak ciąża, budowa domu, organizacja ślubu, zmiana pracy, wejście w nowy związek - wylicza założycielka centrum.

  Jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział w warsztatach lub zajęciach, powinien zarezerwować miejsce telefonicznie pod numerem 505 - 741 - 836.  *DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA LIPIEC 2013
  *Sławny śląski aktor Jacenty Jędrusik nie żyje [ZOBACZ NAJLEPSZE ROLE]
  *Alarmy bombowe w Polsce i na Śląsku. Sprawcy napisali: WYDAJEMY WYROK ŚMIERCI
  *Gwałtowne burze na Śląsku. Dramat mieszkańców Pszczyny, Czechowic i Goczałkowic ZDJĘCIA i WIDEO
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo