Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 8
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Manufaktura czekolady...
fot. UM Katowice

Katowice. Jarmark Bożonarodzeniowy już za dwa tygodnie! Sprawdź oferty dorywczej pracy na jarmarku!

Sprawdź oferty pracy tymczasowej na stoiskach jarmarku. Jesteś chętny żeby dorobić?

Manufaktura czekolady
Manufaktura czekolady szuka osób do sprzedaży własnych wyrobów na stoisku, podczas trwania Jarmarku Bożonarodzeniowego w Katowicach

Praca na okres 18.11 - 23.12. 2022 w godzinach od 10:00 do 20/21:00

Wymagania: doświadczenie w obsłudze klienta, duża dyspozycyjność minimum 3/4 dni w tygodniu, płynna znajomość języka polskiego, wysoka kultura osobista

Zadania: obsługa klienta, prosta produkcja słodyczy na stoisku, dbanie o wizerunek firmy i realizowanie przyjętych standardów, dbanie o porządek na stoisku

Oferta: umowa zlecenia, miła atmosfera, praca na ogrzewanym stoisku, gorące napoje, gorący posiłek w przypadku zmiany całodziennej

Wynagrodzenie: 20 zł/h netto (na rękę) + premia uznaniowa

Link do oferty

Zobacz również

Portret patrona patrolowca OPV SG-301 przekazany Morskiemu Oddziałowi Straży Graniczn

Ruch - Widzew LIVE! Rekordowa liczba kibiców w polskiej piłce klubowej

Polecamy

Kontrowersyjny finisz półmaratonu w Pekinie. Ostre decyzje - są dyskwalifikacje!

Makabryczna zbrodnia w Lgocie Murowanej. 26-latek zabił swojego kolegę

Zidane o krok od przejęcia Bayernu Monachium

GORĄCY TEMAT