MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Katowice - miasto ludzi wolnych: 29 października charytatywny kalendarz

LOTA
W kalendarzu „Katowice - miasto ludzi wolnych” znajdziemy 12 wyjątkowych portretów zrealizowanych w przestrzeni miasta. W sesji wziął udział również raper Miuosh - na zdjęciu z dziećmi z Domu Aniołów Stróżów
W kalendarzu „Katowice - miasto ludzi wolnych” znajdziemy 12 wyjątkowych portretów zrealizowanych w przestrzeni miasta. W sesji wziął udział również raper Miuosh - na zdjęciu z dziećmi z Domu Aniołów Stróżów Mat. pPrasowe
29 października swoją premierę będzie miał niezwykły kalendarz „Katowice - miasto ludzi wolnych”, w którym znajdziemy 12 wyjątkowych portretów zrealizowanych w przestrzeni miasta. Na jego kartach zobaczymy Sonię Dragę, Annę Dudzińską, Iwonę Sosnowską - Wieczorek, Monikę Bajkę, Miuosha, Roberta Talar-czyka, Tomasza Koniora, Grzegorza Chudego, prof. Tadeusza Sławka, prof. Krzysztofa Sodowskiego, prof. Eugeniusza Knapika, twórców marki On Lemon oraz gościnnie Oliviera Janiaka.

Projekt „Pasja. Prestiż. Potencjał. Katowice - miasto ludzi wolnych” to charytatywna inicjatywa, z której dochód w całości przekazany zostanie na Stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów.

- Priorytet jest taki, żeby zebrać jak najwięcej środków dla Aniołów, żeby w kolejnym roku stowarzyszenie nadal pomagało i dodawało dzieciakom skrzydeł. Projektem nawiązujemy do kalendarza Dżentelmeni, z którego dochód był wcześniej częściowo przekazywany na Anioły. Wieloletni twórca tego kalendarza Olivier Janiak wsparł nas i wystąpił na sesji wspólnie z Moniką Bajką - mówi Olga Kostrzewska - Cichoń z agencji Open-Mind, pomysłodawczyni projektu.

Na kartach kalendarza znajdziemy ludzi związanych z Katowicami, którzy pokazują „swoje” zmieniające się miasto. Tomasz Konior występuje w sali koncertowej NOSPR, a Sonia Draga - w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Z kolei w Załężu, w towarzystwie podopiecznych Domu Aniołów Stróżów, pozuje Miuosh.

Przypomnijmy, że Dom Aniołów Stróżów działa w dzielnicy od wielu lat wspierając dzieci.

- To są dzieci z rodzin ubogich, żyjących w bardzo trudnych warunkach socjalnych. W tych rodzinach jest mnóstwo problemów, konfliktów, napięć, uzależnień - tłumaczy prezeska stowarzyszenia Monika Bajka.

W listopadzie kalendarz będzie można kupić w miejscach związanych z Domem Aniołów Stróżów. W Katowicach dostępny będzie m.in. w księgarni Bookszpan na ul. 3 maja.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Czy dostałbys się do policji? PRAWDZIWE PYTANIA TESTU MULTISELECT

Wypadek koszmar: TIR spadł z wiaduktu w Katowicach ZDJĘCIA

Znasz język śląski? Przetłumacz te zdania QUIZ JĘZYKOWY II

Kuchenne rewolucje w Katowicach ze skandalem w tle WIDEO

tyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera