W sobotę, 10 listopada, w Silesia City Center w Katowicach odbył się Pokaz Kotów Rasowych. Wydarzeniu towarzyszyła akcja adopcyjna prowadzona we współpracy z Fundacją S.O.S. dla Zwierząt.

10 listopada w Silesia City Center odbywa się Pokaz Kotów Rasowych. Zobaczyć można niemal 20 rodowodowych ras w jednym miejscu.

Zobacz zdjęcia:
Zobacz galerię

Znaleźć tam było można tu m.in. największe koty Ameryki Północnej - Maine Coon, Amerykańskie Curle, czyli futrzaki z wywiniętymi uszami, Devon Rex nazywane UFO, Ragdolls, które po wzięciu na ręce zaczynają wiotczeć niczym lalka, nagie Sfinksy czy nieuczesane koty rasy Selkirk Rex. Koty będą rywalizować w kategoriach: najpiękniejsze kocię, najpiękniejsza kotka, najpiękniejszy kocur oraz kot publiczności. Dodatkowo klienci wybiorą najładniej udekorowaną klatkę.

- Wydarzenie organizowane w naszym Centrum ma również na celu propagowanie adopcji i pomocy bezdomnym kotom – mamy nadzieję, że we współpracy z Fundacją S.O.S. dla Zwierząt znajdziemy czworonogom kochających właścicieli – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.

Pokaz Kotów Rasowych odbędzie się 10 listopada (sobota) na I piętrze w Silesia City Center w godzinach 10.00-18.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Wpisz miejscowość i sprawdź wyniki wyborów

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Wybory samorządowe w Zabrzu DRUGA TURA

Wybory samorządowe w Dąbrowie Górniczej DRUGA TURA

Wybory samorządowe w Bytomiu DRUGA TURA