Katowice: sanepid uspokaja i ostrzega przed świńską grypą
MT
Punktualnie o godz. 8.30 rozpoczęła się konferencja prasowa w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-epidemiologicznej w Katowicach na temat świńskiej grypy.
Podczas spotkania przedstawiona została strategia przygotowania do świńskiej grypy. Przedstawiciele WSSE zaapelowali również o spokojne i wyważone komentarze w informowaniu o grypie w Polsce i województwie śląskim.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.