Katowicki policjant Rafał Riss wygrał zawody Ju - Jitsu German Open w Gelsenkirchen

Arkadiusz Nauka
Sierżant Rafał Riss z katowickiego oddziału prewencji wygrał turniej Ju-Jitsu German Open w Gelsenkirchen
Sierżant Rafał Riss z katowickiego oddziału prewencji przywiózł kolejny medal z zawodów w Ju-Jitsu. Tym razem wygrał turniej German Open w Gelsenkirchen, zdobywając złoty krążek. W finale pokonał obecnego mistrza świata w swojej kategorii wagowej. W listopadzie wraz z kadrą Polski weźmie udział w Mistrzostwach Świata Ju-Jitsu, które w tym roku odbędą się we Wrocławiu.

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że sierżant Rafał Riss przywozi medal z każdych zawodów w Ju-Jitsu w jakich startuje. Nie inaczej było i tym razem. Policjant zdobył złoty medal w zawodach German Open - JJIF Grand Slam Tournament w Gelsenkirchen. W finale kategorii +94kg Fighting System wygrał walkę z mistrzem świata Alexem Fromage, reprezentującym Francję. Po zaciętej walce stanął na pierwszym stopniu podium.

Wcześniej w dniach 16-18 września tego roku, sierż. Rafał Riss brał udział w Turnieju Senior Balkan Open Ju-Jitsu na Cyprze, gdzie zajął drugie miejsce. Obecnie przygotowuje do udziału w Mistrzostwach Świata Ju-Jitsu, które odbedą się w dniach 25-27 listopada 2016 roku we Wrocławiu.

*Drastyczna podwyżka cen wody na Śląsku od stycznia. Ile?
*Najpiękniejszy ogród w woj. śląskim należy Karoliny Drzymały z Lublińca! [ZDJĘCIA]
*Tragiczny wypadek w Koziegłowach. 2 osoby zginęły w zderzeniu fiata z ciężarówką ZDJĘCIA
* Zaginęły: 17-letnia Małgorzata Marzec i 15-letnia Angelika Kaczor. Gdzie są?