Kibice na meczu Rakowa z Wartą. Na pierwszą bramkę nowego sezonu musieliśmy zaczekać do 79. minuty

Piotr Ciastek
Kibice na meczu Rakowa z Wartą. Na pierwszą bramkę nowego sezonu musieliśmy zaczekać do 79. minutyZobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Piotr Ciastek
Raków Częstochowa wygrał 1:0 z Wartą Poznań na inaugurację nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy. Bramkę dla Medalików zdobył Vladislavs Gutkovskis w 79. minucie. Na stadionie było 4837 widzów. Zobaczcie zdjęcia kibiców na meczu Raków - Warta.

Kibice na meczu Rakowa z Wartą. Na pierwszą bramkę fani czekali dość długo

Piękna pogoda nad stadionem Rakowa sprawiła, że kibice chętnie stawili się na obiekcie przy Limanowskiego. Jeszcze bardziej skłonił ich do tego początek sezonu Ekstraklasy.

Na pierwszą bramkę nowego sezonu kibice musieli zaczekać do 79. minuty. Precyzyjnym strzałem popisał się Vladislavs Gutkovskis i tym samym Raków objął prowadzenie. Był to jedyny bramkowy akcent tego spotkania.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW NA MECZU RAKÓW - WARTA

O kolejne ligowe punkty zagramy w niedzielę, 31 lipca ze Stalą Mielec. Natomiast już w najbliższy czwartek, 21 lipca w ramach II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA przy Limanowskiego 83 Raków podejmie wicemistrzów Kazachstanu - FK Astana.

Piłkarze Rakowa Częstochowa wygrali na inaugurację z Wartą PoznańZobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Raków Częstochowa - Warta Poznań 1:0. Wicemistrz Polski wygr...

Raków Częstochowa - Warta Poznań 1:0 (0:0)
1:0 Vladislavs Gutkovskis (79)