Kibice Ruchu Chorzów na meczu w Goczałkowicach-Zdroju ZDJĘCIA Fani Niebieskich wspierali swój zespół zza ogrodzenia

21.11.2020. Kibice Ruchu Chorzów na meczu w Goczałkowicach-Zdroju.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
W sobotę 21.11.2020 r. Ruch Chorzów grał w Goczałkowicach-Zdroju w meczu III ligi z miejscowym LKS-em. Niebieskich wsparli kibice, choć nie mogli wejść na obiekt beniaminka. Mecze piłkarskie w czasie pandemii koronawirusa rozgrywane są bez udziału publiczności. Zobacz ZDJĘCIA kibiców Ruchu na meczu z LKS Goczałkowice-Zdrój.

Ruch Chorzów prowadził do przerwy 1:0 po bramce z rzutu karnego Mariusza Idzika. Kibice Niebieskich byli wtedy jeszcze w dobrych humorach, licząc na 10. z rzędu ligowe zwycięstwo Niebieskich.

Zobacz ZDJĘCIA kibiców Ruchu Chorzów w Goczałkowicach-Zdroju

W drugiej połowie LKS Goczałkowice-Zdrój nie tylko odrobił straty, ale zadał decydujący cios. Ruch ambitnie do końca walczył o uratowanie remisu, ale ataki gości nie zostały zamienione na bramkę.

Po meczu piłkarze Ruchu podziękowali swym kibicom za doping.

LKS Goczałkowice-Zdrój - Ruch Chorzów 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Mariusz Idzik (29-karny), 1:1 Bartosz Marchewka (51), 2:1 Patryk Sikora (58-samobój)

LKS: Mrzyk - Mońka, Szymała, Zięba, Łączek, Kozina, Furczyk, Jonda, A. Grygier (85. Matuszczyk), Ćwielong, Marchewka (77. Ogrocki).

Ruch: Bielecki - Będzieszak (74. Kulejewski), Kasolik, Kawula, Kwaśniewski – Sikora, Mokrzycki (65. Duchowski) – Paszek (82. Kowalski), Foszmańczyk, Winciersz (65. Janoszka) - Idzik

Żółte kartki: A. Gryger - Mokrzycki, Winciersz

Sędziował: Dawid Matyszczak (Kluczbork)