Kierowca trolejbusu w Tychach nie wpuścił pasażerki. Jest skarga

REDZaktualizowano 
Wnętrze jednego z najnowszych trolejbusów w Tychach
Wnętrze jednego z najnowszych trolejbusów w Tychach ARC
Tychy: Kierowca trolejbusu nie wpuścił pasażerki. Była z dzieckiem. Nie spóźniła się. Była o czasie. Kierowca miał już zamknięte drzwi i ich nie otworzył.

Przystanek przy szpitalu wojewódzkim na ul. kard. Wyszyńskiego w Tychach. Do stojącego na przystanku trolejbusu linii B podbiega kobieta z dzieckiem. Drzwi zamknięte. Kierowca pokazuje kobiecie zegarek i odjeżdża.

- Spojrzałam na swój i na komórkę. Tu i tu była 11.36. Spojrzałam na rozkład. Pisze: 11.36. Pytanie: przyjazd czy odjazd? Chyba raczej przyjazd. A on zabierał się do odjazdu. Żeby już ruszył, ale nie - jeszcze stał. Naprawdę można było te drzwi otworzyć, tym bardziej, że w środku było parę osób. Pokazywanie mi zegarka trwało tyle, ile by zabrało otwarcie i zamknięcie drzwi - opowiada nasz Internautka.

Prosimy Tyskie Linie Trolejbusowe o wyjaśnienie nam, jak rozumieć godziny podane w rozkładzie jazdy. Czy 11.36 jest godziną przyjazdu czy godziną odjazdu?

Zobaczcie koniecznie

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 31

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-13T17:18:11 02:00, PKS prutków:

Ciekawe ile pani chciała przejechać przystanków 1,2? Z autopsji wiem że na styk się nie przychodzi rozkład rozkładem bywa różnie. Każdy w coudzyslowiu normalny pasażer przychodzi parę minut wcześniej właśnie dlatego żeby uniknąć takich sytuacji. Pozdrów dla pasazerki

Powinien wyleciec na zbitą morde to cham bezwzględny i trzeba yakich tępić dla przykładu.

G
Gość

Dokładnie mało który jest spoko że odjeżdża z przystanku A jeszcze się zatrzyma i otworzy drzwi Ale przewaga to chamy i na bezczelnego odjeżdża ja bym musiała co drugi dzień pisać skargi co mnie tak wkur....jaja szkoda nerwów

G
Gość
2019-08-14T10:27:19 02:00, Obserwator na chłodno:

A wystarczy przyjść na przystanek jedną minutę wcześniej i nie byloby krzyku jeśli się komuś spieszy . A jeśli się nie spieszy to za 10 lub 15 minut jedzie następny

Widać że nie masz dzieci. Z nimi niestety nie zawsze udaje się być punktualnym, a ta Pani z tego co opisuje była o godz. Odjazdu Tylko wygląda na to że............ Siedział za kierownicą

G
Gość

Mi kierowca Tyskich linii zablokował wjazd do posesji stojąc na czerwonym świetle. Gdy pokazała mu palcem że stoi na wjeździe który blokuje on pokazał mi zegarek że niby się spieszy tylko jakie to miało znaczenie w jego czasie dojazdu czy stoi 50m bliżej czy dalej od czerwonego światła??

G
Gość
2019-08-14T06:42:51 02:00, Gość:

Masz co jeść dzięki tym pasażerom ;) życzę zwolnienia!

Taa jakby wypłaty zależały od pasażera ha dobry dofcip. Chyba nie wiesz jak funkcjonuje KM. A ja ci życzę żebyś nie musiał korzystać z KM i jeździł taxsami

G
Gość
2019-08-13T19:32:18 02:00, Sylala:

Tą samą sytuację miałam dziś w Bytomiu bieglam z dzieckiem przez światła spojrzał że stoimy przed drzwiami nie otworzył beszczelnie odjechał pozdrawiam frajera z tramwaju 46

Szkoda, że nie był to tramwaj lini 5, 7, 9 lub 30. Oni są kulturalni. Mi na przykład zaproponowali kilka razy, abym z placu Sikorskiego pobiegł na następny przystanek, ten na Jagiellońskiej Prawda, że wysoka kultura! No ale to Bytom i tramwaje!

G
Gość
2019-08-13T17:18:11 02:00, PKS prutków:

Ciekawe ile pani chciała przejechać przystanków 1,2? Z autopsji wiem że na styk się nie przychodzi rozkład rozkładem bywa różnie. Każdy w coudzyslowiu normalny pasażer przychodzi parę minut wcześniej

2019-08-14T06:47:37 02:00, Gość:

Często poprzedni autobus się spóźni i dlatego się dobiega na styk ale to trzeba mieć trochę oleju w głowie żeby to ogarnąć, nie pozdrawiam bo widzę że to wszystko jedna wielka klika chamów gburów i debili :)

Posłuchaj sam/a siebie co to za dyrdymaly,, poprzedni autobus się spóźnia i dlatego dobiega się na styk,, czy jeśli się czeka na spóźniony autobus to nie powinno się być czasem na przystanku?

O
Obserwator na chłodno

A wystarczy przyjść na przystanek jedną minutę wcześniej i nie byloby krzyku jeśli się komuś spieszy . A jeśli się nie spieszy to za 10 lub 15 minut jedzie następny

G
Gość

Tak jest nie dość że odjeżdżają z przed nosa to jeszcze na przerwach chodzą po autobusie i brudza i piją piwo bo kulaja się butelki. Wszyscy kierowcy do zwolnienia!

G
Gość
2019-08-14T00:30:25 02:00, Rympałek:

Zwolnić tego kierowcę natychmiast., wywalić go na zbity pysk,nauczą się chamy kultury.

Tak zwolni y jeśli Ty przyjdziesz na jego miejsce

S
Sylala
2019-08-13T19:32:18 02:00, Sylala:

Tą samą sytuację miałam dziś w Bytomiu bieglam z dzieckiem przez światła spojrzał że stoimy przed drzwiami nie otworzył beszczelnie odjechał pozdrawiam frajera z tramwaju 46

2019-08-14T00:20:07 02:00, Gość:

Że jak odjechał?

Tak odjechał cham pierdolony musiałam wezwać taxi

B
Belmondo

Przypomina mi sie felieton ś.p. Pana Michała Smolorza o Katowickim PKS ( którego juz nie ma) do dzis mam ten wycinek z DZ. Kierowcom i motorniczym - nie wszystkim , , przydały by się wykłady z KULTURY, empatii itp. Ostatnio miałem w rękach dwie wielkie torby , podjechał autobus i ja mam sobie sam drzwi otworzyć.W Filmie "FANTOMAS' Louis de Funès , miał trzecią.... rekę, ja niestety nie mam.

P
Pasazerka

Tak samo jest z kierowcami linii 860 Piekary śląskie chamstwie i nieumiejetna jazda.

G
Gość
2019-08-13T17:18:11 02:00, PKS prutków:

Ciekawe ile pani chciała przejechać przystanków 1,2? Z autopsji wiem że na styk się nie przychodzi rozkład rozkładem bywa różnie. Każdy w coudzyslowiu normalny pasażer przychodzi parę minut wcześniej właśnie dlatego żeby uniknąć takich sytuacji. Pozdrów dla pasazerki

Często poprzedni autobus się spóźni i dlatego się dobiega na styk ale to trzeba mieć trochę oleju w głowie żeby to ogarnąć, nie pozdrawiam bo widzę że to wszystko jedna wielka klika chamów gburów i debili :)

G
Gość
2019-08-13T23:51:09 02:00, Gość:

Jechałem 10 min opóźniony bo były korki zamklem drzwi dobiega kobieta a myślę wpusze co mi tam w podziękowania wyzwala mnie od chamow że przed nosem zamykam jej dzwi od tamtej pory po zamknięciu drzwi nie wpuszczam. Pasażerowie chamscy to i kierowcy chamscy uczymy się od was kochani.

Masz co jeść dzięki tym pasażerom ;) życzę zwolnienia!

Dodaj ogłoszenie