Kiki challenge to nowe taneczne wyzwanie zyskujące popularność w sieci. Polega na tańczeniu do piosenki rapera Drake’a „In My Feelings”... obok toczącego się auta. Kiki challenge dotarł już do Polski, udział w nim wzięła m.in Marcelina Zawadzka. Uważajcie na swoje pociechy. Co to jest Kiki Challenge?

Kiki challenge. Co to jest?

Kiki challange to nowe wyzwanie polegające na tańczeniu do piosenki Drake’a „In My Feelings”. Wykonuje się go przy otwartych drzwiach jadącego samochodu. I na tym polega największy problem Kiki Challenge. Taka zabawa jest bardzo niebezpiecznie i zdrowiem przypłaciło ją już wiele osób. Połamane nogi i potrącenia to tylko część skutków nowego challengu.

Do popularyzacji nowego wyzwania Kiki challenge przyczynił się miedzy innymi Will Smith oraz amerykański komik Shiggy. Po dwóch gwiazdach pomysł podchwycili Internauci i w sieci pojawiło się mnóstwo filmików, na których widać ludzi tańczących do utworu Drake'a "In My Feelings".

Kiki challenge to nowe taneczne wyzwanie, które polega na tańczeniu do piosenki Drake'a "In My Feelings"

#Mood : KEKE Do You Love Me ? 😂😂😂 @champagnepapi #DoTheShiggy #InMyFeelings

Post udostępniony przez Shoker🃏 (@theshiggyshow)

Kiki Challange WIDEO

Połamane nogi, potrącenia i mandaty - skutki Kiki Challange

Kiki challenge szybo zyskał popularność w sieci. Oczywiście od razu w Internecie pojawiło się mnóstwo filmików pokazujących głupotę i skutki nowego wyzwania. Na wideo z Kiki Challenge widać osoby, które tańcząc przy otwartych drzwiach jadącego samochodu, narażają swoje życie.

Kiki Challenge - skutki:

  • mandat
  • połamania
  • zniszczenia samochodów
  • zderzenia ze znakami
  • i inne "nietypowe" wypadki

Kiki challenge - Marcelina Zawadzka

Kiki Challenge dotarło także do Polski, wzięła w nim udział Marcelina Zawadzka. W swoim wideo na Instagramie miss Polski 2011 tańczy do utworu Drake'a.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Zobacz najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w programie TyDZień