KOBIECA TWARZ ROKU Finał ogólnopolski zakończony! Sprawdź, kto otrzyma piękną Toyotę Aygo X.

Akcja specjalna Kobieca Twarz Roku
Laureatki wybrane przez jury: Laura Biełka, Marlena Kupczak i Karina Segiet-Paruch
Laureatki wybrane przez jury: Laura Biełka, Marlena Kupczak i Karina Segiet-Paruch
Jak co roku, z okazji Dnia Kobiet stworzyliśmy wielką galerię mieszkanek naszego regionu. 8 marca ich zdjęcia ukazały się w specjalnym dodatku do gazety. W trzech kategoriach pokoleniowych - Córki, Matki i Kobiety Dojrzałe - zostaną przyznane tytuły Kobiecej Twarzy Regionu. Laureatki z każdego miasta i powiatu otrzymają zaproszenia na wyjątkowe wydarzenie - Forum Kobiecości. Czekają na nie także wspaniałe nagrody, a wśród nich trzy samochody Toyota Aygo X!
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki w finale ogólnopolskim
CÓRKI
MATKI
KOBIETY DOJRZAŁE

____________________

Wybierz kategorię
KLIKNIJ I SPRAWDŹ
wyniki w pierwszym etapie
CÓRKI
MATKI
KOBIETY DOJRZAŁE

__________

__________

Wojewódzki ranking liderek

Wojewódzki ranking liderek zdecyduje o tym, które Panie wezmą udział w castingu podczas Forum Kobiecości i awansują do ogólnopolskiego finału, w którym będą mieć szanse na zdobycie Toyoty Aygo X i wycieczek do Grecji.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ
Wojewódzki ranking liderek
CÓRKI
Wojewódzki ranking liderek
MATKI
Wojewódzki ranking liderek
KOBIETY DOJRZAŁE
 • W Dniu Kobiet, 8 marca, do całego nakładu Dziennika Zachodniego został dołączony specjalny dodatek, w którym zaprezentowaliśmy sylwetki Pań, które przesłały swoje zdjęcie do wielkiej galerii Kobiecych Twarzy Regionu.
 • Tego dnia rozpoczęło się głosowanie, które spośród nich, osobno w każdym mieście i powiecie, wyłoniło laureatki w trzech kategoriach pokoleniowych - Córki, Matki i Kobiety Dojrzałe. Przed nami finał ogólnopolski!
 • Laureatki otrzymają limitowane zaproszenia na FORUM KOBIECOŚCI - pełną atrakcji imprezę wyłącznie dla uczestniczek naszej akcji (szczegóły poniżej).
 • Podczas Forum Kobiecości 10 laureatek z miast i powiatów, które zdobędą najwięcej głosów w województwie, otrzyma nagrody i weźmie udział w castingu. Jury wybierze w nim główne zwyciężczynie. Zdobędą one tytuły KOBIECA TWARZ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO w każdej kategorii pokoleniowej.
 • 10 laureatek z każdej kategorii pokoleniowej awansuje także do ogólnopolskich finałów akcji, w których nagrodami będą piękne i kobiece samochody Toyota Aygo X oraz główne tytuły Kobieca Twarz Polski.

- Ta tradycyjna akcja, realizowana od lat z okazji Dnia Kobiet, co roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem - mówi Anna Geisler, koordynator akcji. - Ja sama, jako kobieta, ogromnie cieszę się, że po raz kolejny na łamach naszej gazety i w naszym serwisie internetowym zaprezentujemy wspaniałe kobiety z naszego województwa. Nie tylko pokażemy ich zdjęcia - będą mogły opowiedzieć o sobie, o swojej pracy, sukcesach i marzeniach. .

I faktycznie tak będzie! Akcja Kobieca Twarz Roku nie jest wyłącznie pochwałą urody, lecz dostrzega także umysł i duszę. Przez najbliższe tygodnie na naszych łamach zaprezentujemy mnóstwo wspaniałych kobiet z naszego regionu, ich siłę i osiągnięcia. Pokażemy znacznie więcej niż widać na zdjęciach.

- Dla wspaniałych kobiet mamy wspaniałe nagrody - dodaje Anna Geisler. - Dlatego, podobnie jak ubiegłym roku, do wygrania będą trzy kobiece samochody - Toyoty AYGO X w eleganckich kolorach dostosowanych do kategorii pokoleniowych w naszej akcji - niebieski dla Córki, czerwony dla Matki i biały dla Kobiety Dojrzałej. Laureatki zdobędą też główne tytuły Kobieca Twarz Polski i zostaną zaprezentowane w gazetach oraz w serwisach w całej Polsce.

_____________

KLIKNIJ i ZOBACZ
moc wspaniałcyh emocji
na start akcji Kobieca Twarz Roku
w mediach społecznościowych

_____________

FORUM KOBIECOŚCI
- wyjątkowe spotkanie
tylko dla laureatek akcji

Kulminacyjnym momentem akcji będzie specjalne wydarzenie dla kobiet. Na FORUM KOBIECOŚCI, które odbędzie się na przełomie maja i czerwca, zostaną zaproszone panie z każdej kategorii pokoleniowej, z każdego miasta i powiatu, które zdobędą najwięcej głosów. Podczas spotkania na uczestniczki będzie czekać mnóstwo atrakcji:

 • SESJA FOTOGRAFICZNA - każda uczestniczka FORUM KOBIECOŚCI stanie przed obiektywem naszego fotografa, który zrobi Jej pamiątkowe zdjęcia.
 • SZKOLENIA - eksperci od wizażu i stylizacji podpowiedzą, jak najlepiej zadbać o wygląd.
 • PANELE TEMATYCZNE - spotkania z ekspertami na temat samorozwoju, dietetyki i zdrowia.
 • DEGUSTACJE - będzie można skosztować pysznych przekąsek.
 • ZAKOŃCZENIE FORUM - imprezę zakończy wręczenie nagród i ogłoszenie werdyktu jury.

Podczas Forum Kobiecości 10 laureatek z miast i powiatów w każdej kategorii pokoleniowej, które zdobędą najwięcej głosów w skali województwa, weźmie udział w castingu. Jury pod przewodnictwem redaktora naczelnego naszej gazety spotka się z nimi, aby poznać je lepiej, a następnie wybrać główne laureatki tytułu Kobieca Twarz Roku naszego województwa w każdej kategorii pokoleniowej.

Uczestniczki castingu dodatkowo otrzymają nagrodę - srebrną bransoletkę z limitowanej serii, która została zaprojektowana specjalnie dla laureatek naszej akcji. Każda z Pań uzyska także awans do ogólnopolskiego finału akcji w swojej kategorii pokoleniowej. W trzech finałach głównymi nagrodami będą trzy samochody.

Pięć pań w każdej kategorii pokoleniowej, które zdobędą najwięcej głosów w skali województwa, otrzyma zaproszenie na DAY SPA - pakiet zabiegów pielęgnacyjno-relaksacyjnych.

Nagroda główna
w naszym regionie

Trzy laureatki tytułu KOBIECA TWARZ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO, wybrane podczas castingu, otrzymają nagrody główne:

 • dwuosobowe zaproszenie na weekend w luksusowym hotelu SPA,

 • voucher na profesjonalną, studyjną sesję zdjęciową, wraz z kompleksowym przygotowaniem przez fryzjera oraz make-up artist,

 • awans do ogólnopolskiego finału akcji, w którym główną nagrodą będzie samochód - Toyota Aygo X.
Nagrody
w ogólnopolskim finale

Ogólnopolskie finały akcji w każdej z trzech kategorii pokoleniowych, zostaną przeprowadzone w czerwcu. Zwyciężczynie głosowania zdobędą główne nagrody:

 • tytuł KOBIECA TWARZ POLSKI w swojej kategorii pokoleniowej,
 • prezentację we wszystkich dziennikach regionalnych Polska Press Grupy w Polsce oraz w ich serwisach internetowych,
 • samochód Toyota Aygo X.

Dziewięć pań, które w każdej kategorii pokoleniowej w ogólnopolskim finale, zajmą miejsca od 2 do 10, zdobędzie voucher dla dwóch osób na wycieczkę i wczasy w Grecji w wybranym terminie.

Ważne terminy
 • Dodatek z okazji Dnia Kobiet ze zdjęciami Pań, które zgłoszą się do udziału w akcji, zostanie dołączony do gazety w piątek, 8 marca.
 • W dodatku ukażą się zdjęcia, które zostaną przesłane do niedzieli, 3 marca włącznie.
 • Zgłoszenia do akcji będą przyjmowane do piątku, 22 marca włącznie.
 • Głosowanie rozpocznie się w piątek, 8 marca.

__________

__________

Informacji o akcji udziela:
Katarzyna Wojtecka
tel. 695 119 848
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni