- · linie tramwajowe 41 i 45 oraz linie autobusowe 50AB, 51AB, 53AB, 56, 60ABCD, 71AB, 78, 82AB, 84AB, 88ABCD, 91ABC, 92AB, 94, 97AB, G2 i 43AB kursować będą według rozkładu roboczego;
- · na liniach 53A i G1 obowiązywał będzie specjalny rozkład jazdy, który można sprawdzić na stronie MPK-Łódź;
- · linia 9 kursować będzie według specjalnego rozkładu jazdy (zmiana w godzinach porannych);
- · uruchomiona będzie linia 10A, kursująca według specjalnego rozkładu jazdy dla zapewnienia większej liczby kursów na trasie W-Z;
- · linia 18 nie będzie kursować;
- · uruchomione zostaną kursy linii 72B;
- · linie nocne w nocy z 1 na 2 maja będą kursować według roboczego rozkładu jazdy;
- · linia N9 kursuje wyłącznie w noce z 3 na 4 maja br. i z 4 na 5 maja.
Ponadto 1 i 3 maja linia F1 kursować będzie według specjalnego rozkładu jazdy, aby zapewnić dojazdy do zakładów pracy.
3 maja komunikacja miejska kursować będzie według niedzielnego rozkładu jazdy. Pojawią się jednak zmiany tras związane z organizacją obchodów święta Trzeciego Maja pod łódzką archikatedrą.
W godz. ok. 10:45 – 13:00 zamknięta będzie ul. Piotrkowska pomiędzy Tymienieckiego, a Brzeźną i objazdem pojadą linie 0, 2, 3, 6, 11, 19, 55, 57 i 77. Uruchomiona zostanie zastępcza linia autobusowa Z2.
Linia 0: rozpocznie kursowanie od odjazdu z Radiostacji o godz. 12:50.
Linia 2: DW. ŁÓDŹ DĄBROWA – Dąbrowskiego, Rzgowska, pl. Niepodległości, Pabianicka, Politechniki, Żeromskiego, Kopernika, Włókniarzy, Limanowskiego, Aleksandrowska – KOCHANÓWKA
Linia 3: RONDO POWSTAŃCÓW 1863 R. – Łagiewnicka, Dolna, Zgierska, Nowomiejska, pl. Wolności, Legionów, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Pabianicka, Rzgowska – CHOJNY KURCZAKI
Linia 6: DOŁY – Strykowska, Wojska Polskiego, Franciszkańska, Północna, Ogrodowa, Nowomiejska, pl. Wolności, Legionów, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Pabianicka, Rzgowska – CHOJNY KURCZAKI
Linia 11: HELENÓWEK – Zgierska, Nowomiejska, pl. Wolności, Legionów, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Pabianicka – CHOCIANOWICE IKEA
Linia 19: HELENÓWEK – Zgierska, Zachodnia, Kościuszki, Piotrkowska Centrum, Piłsudskiego – WIDZEW STADION
Linia 55: RETKINIA KUSOCIŃSKIEGO – ..., Radwańska, Wólczańska, Czerwona, Piotrkowska, Tymienieckiego, .... – DW. ŁÓDŹ DĄBROWA
Linia 57: PIASTÓW KURAK – ..., Wólczańska, Czerwona, Piotrkowska, Tymienieckiego, Sienkiewicza, .... – MARYSIN STADION
Linia 77: STARE ROKICIE – ..., Radwańska, Wólczańska, Czerwona, Piotrkowska, Tymienieckiego, Sienkiewicza, .... – DW. ŁÓDŹ FABRYCZNA
Linia Z2: PL. NIEPODLEGŁOŚCI – Piotrkowska, Czerwona, Wólczańska, Radwańska, Piotrkowska, Mickiewicza, Kościuszki, 6 Sierpnia, Gdańska – GDAŃSKA STRUGA
GDAŃSKA STRUGA – Gdańska, Struga, Wólczańska, Mickiewicza, Piotrkowska, Radwańska, Wólczańska, Czerwona, Piotrkowska, Rzgowska – PL. NIEPODLEGŁOŚCI. Kursuje co 7,5 minuty. Obsługa autobusami przegubowymi.
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Fani myśleli, że pozuje z żoną. Rubik pochwalił się zaskakującym zdjęciem [FOTO]
- Rozwiódł się z matką swoich synów. Aktor przyłapany na czułościach z nową ukochaną
- Zieliński zapomniał o synu? Gorzkie słowa syna muzyka po śmierci ukochanego wujka
- Tak malutkie dziecko Strasburgera traktuje 77-letniego tatę. Wydało się przypadkiem