Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 1:0. Zdjęcia z kolejnego koszmaru zespołu Moskala

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Kamil Bielaszewski
Piłkarze Zagłębia Sosnowiec rozegrali kolejny bardzo słaby mecz i zasłużenie przegrali w Kielcach z Koroną. Zespół Kazimierza Moskala znów musi trzymać kciuki za porażki najgroźniejszych rywali w batalii o utrzymanie. Zobaczcie zdjęcia z meczu w Kielcach.

Zagłębie Sosnowiec nigdy jeszcze nie wygrało z Koroną w Kielcach i ta seria została podtrzymana. Zespół Kazimierza Moskala zaprezentował się fatalnie i zasłużenie poniósł kolejną porażkę.

W pierwszej połowie z boiska wiało nudą. Gospodarze nie oddali żadnego celnego strzału, sosnowiczanie dwa. Najlepszą okazję miał Szymon Sobczak, który jednak nie trafił w bramkę.

Po przerwie Korona osiągnęła przewagę i była blisko zdobycia gola. Udało się jej to w 68 minucie, gdy Filipe Oliveira podał do
Jakuba Łukowskiego, a ten uderzył z bliska przy słupku, czemu obrońcy gości przyglądali się w niemym zachwycie.

Kielczanie byli blisko podwyższenia wyniku, ale w 77 minucie Marko Pervan, trafił w poprzeczkę. Korona ostateczne wygrała pierwszy mecz po trzech porażkach, a Zagłębie potwierdziło, że znajduje się w głębokim kryzysie i jego jedyną nadzieją jest jeszcze większa słabość GKS-u Bełchatów, który jednak swój mecz w tej kolejce dopiero rozegra.