18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Koszmarny wypadek motocyklisty. 28-latek stracił nogę. Szokujące zachowanie świadka! [drastyczne wideo]

onlineZaktualizowano 
kadry z nagrania kamery monitoringu stacji paliw w Jarosławiu
Do tego wstrząsającego wypadku doszło w Jarosławiu na ulicy Jana Pawła II. Na nagraniu z kamery monitorującej okolicę stacji paliw widać najpierw jadącego smarta, kilka sekund później dochodzi do dramatu...

Jak informuje policja, to kierowca smarta wymusił pierwszeństwo i doprowadził do tragicznego wypadku, w którym ucierpiał 28-letni mężczyzna, kierowca motocykla. Jak informują policjanci, kierowca jednośladu, próbując uniknąć zderzenia ze smartem, którego kierowca wymusił pierwszeństwo przejazdu, najechał na chodnik, spadł z motocykla i uderzył z całym impetem w znak drogowy. Uderzenie było tak silne, że mężczyźnie urwało nogę. 28-latek zatrzymał się dopiero kilka metrów za znakiem, gdzie leżał, zwijając się z bólu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wóz strażacki zderzył się z osobówką i uderzył w dom! Poważny wypadek w Sokółce, cztery osoby ranne [ZDJĘCIA, WIDEO]

Poniżej stopklatki z nagrania z kamery monitoringu, która zarejestrowała wypadek:

W całej tej tragedii szokujące jest zachowanie mężczyzny, który w chwilę po wypadku podjeżdża do dystryburtora, wysiada z auta, spogląda w kierunku ofiary wypadku drogowego, przechodzi za tył swojego auta, gdzie zatrzymuje się i obserwuje leżącego na chodniku kierowcę motocyklistę. W tym czasie do ofiary wypadku podbiegają mężczyźni, jeden z nich zdejmuje pasek spodni, drugi wbiega na jezdnię, trzymając przy uchu telefon i machając drugą ręką, by ostrzec kierowców jadących pojazdów. Drugi mężczyzna zakłada pasek w celu uciśnięcia kończyn. W ten sposób przeciwdziała wykrwawieniu się poszkodowanego. W tym czasie mężczyzna, który podjechał wcześniej do dystrybutora wchodzi na chodnik, a następnie odwraca się, macha ręką i idzie do swojego auta, by wyjąć coś z bagażnika. Do ofiary wypadku podbiega kolejny mężczyzna i zdejmuje pasek, by założyć go na kończynę rannemu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Najpiękniejsze bydgoszczanki z Instagrama [zdjęcia]

Nagranie z monitoringu udostępnione zostało między innymi przez "Polskich Kierowców" na YuoTube i można obejrzeć je tutaj:

Trwa śledztwo, które ustali dokładniejsze okoliczności wypadku. Motocykl został zabezpieczony i znajduje się na policyjnym parkingu w Jarosławiu. Policja poinformowała, że 82-latek był trzeźwy, gdy doprowadził do wypadku. Poszkodowany motocyklista znajduje się w szpitalu. Mężczyzna jest w ciężkim stanie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przypominamy, że polskie prawo mówi wyraźnie - każdy świadek wypadku jest zobowiązany do udzielenia pomocy jego ofiarom, nawet jeśli nie ma wiedzy, jak to robić ani kompetencji do niesienia pomocy. Za nieudzielenie pomocy ofierze wypadku grozi do 3 lat pozbawienia wolności oraz 10 punktów karnych. Kara jest wyższa, jeżeli osoba, która nie udzieliła pomocy zrobiła to z powodu chęci uniknięcia konsekwencji - w takich okolicznościach grozi do 12 lat pozbawienia wolności i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Tu jest najwięcej wypadków w Polsce - nawet kilkaset rocznie...

Agro Pomorska odcinek 61,

Wideo

Materiał oryginalny: Koszmarny wypadek motocyklisty. 28-latek stracił nogę. Szokujące zachowanie świadka! [drastyczne wideo] - Express Bydgoski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 162

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Z
Zzz
2019-05-16T19:10:56 02:00, BK:

PRZECIEZ JAK WIDAC NA WIDEO JA WIDZE ZE TEN GOSC CO NIBY WYMUSIL PIERSZENSTWO TO NIE TEN CO COS WKLADA DO BAGAZNIKA BO TO NIE SMART JA TAM WIDZE ZE TO NIE SMART . PO DRUGIE GOSC KTORY JECHAL ZLAMALMOTOREM OD RAZU WIDAC ZE JEGOW WINA BO JECHAL NA PEWNO GRUBO PONAD 50 H CO W PRZYPADKU TAKIEGO WYMUSZENIA MOZNA BY BYLO NAWET STWIERDZIC ZE GO NIE ZOBACZYL TEN KIEROWCA CO NIBY WYMUSIL. ZAPIERDALAL TO MA ….. KONIEC KROPKA

2019-05-17T12:21:08 02:00, Gość:

Pajacu nie ważne jest kto winny, ważna jest znieczulica wielu osób w tym gościa ze stacji, który wykazał się zupełną ignorancją na ból i ludzkie cierpienie.

2019-06-27T17:35:41 02:00, Gość:

Straszna znieczulica

Nieważne ile jechał motocyklista, to straszne co mu się przytrafiło. Bądź silny. Motocyklistka

A ty kasztanie zapewne jak jedziesz to zawsze przepisowo i pewnie nigdy nie złamałeś zakazu

G
Gość
2019-05-16T19:10:56 02:00, BK:

PRZECIEZ JAK WIDAC NA WIDEO JA WIDZE ZE TEN GOSC CO NIBY WYMUSIL PIERSZENSTWO TO NIE TEN CO COS WKLADA DO BAGAZNIKA BO TO NIE SMART JA TAM WIDZE ZE TO NIE SMART . PO DRUGIE GOSC KTORY JECHAL ZLAMALMOTOREM OD RAZU WIDAC ZE JEGOW WINA BO JECHAL NA PEWNO GRUBO PONAD 50 H CO W PRZYPADKU TAKIEGO WYMUSZENIA MOZNA BY BYLO NAWET STWIERDZIC ZE GO NIE ZOBACZYL TEN KIEROWCA CO NIBY WYMUSIL. ZAPIERDALAL TO MA ….. KONIEC KROPKA

2019-05-17T12:21:08 02:00, Gość:

Pajacu nie ważne jest kto winny, ważna jest znieczulica wielu osób w tym gościa ze stacji, który wykazał się zupełną ignorancją na ból i ludzkie cierpienie.

Straszna znieczulica

Nieważne ile jechał motocyklista, to straszne co mu się przytrafiło. Bądź silny. Motocyklistka

100latek
2019-05-27T21:37:40 02:00, Bolesna prawda:

Do tego 82 letniego huja. Obyś kurwo zdechł

A Ty obyś tego wieku nie dozyl

K
Król tredowaty

Gdyby, ten na motorze nie zapierdalal, to nogi by mu nie urwało, druga sprawa w tym wieku 82 lat, ludzie powinni częściej przechodzić badania, 3 sprawa, dla mnie durny zapis ustawy," ma pomóc nawet jeśli nie umie", przecież może tylko zaszkodzić ofierze. Dziwne, zeby np. osobie która straciła przytomność z wyczuwalny plusem oddechem robić sztuczne oddychanie, ale fakt że nie trzeba być alfa i omega, zeby wiedzieć, co w przypadku urwane nogi należy zrobić, także dla mnie było to bardzo niepoprawne zachowanie kierowcy, który widział zaistniałą sytuacje

a
aeftarEGTRE

MŁODZI BIEGNA, POMAGAJĄ A STARY DZIAD POPATRZYŁ, MACHNAŁ RĘKĄ I POSZEDŁ.

G
Gość

ogromny szacunek i podziękowania dla panów ,którzy podbiegli pomóc.

P
Przemek

Dk tego dziadka co reka machnol zebys skurwiu mial tez taki wypadek i nikt ci nie pomog kutasie zajebany jak bym cie dorwal to sam osobiscie ci tne gnaty.motocyklista to tez czlowiek sam nim jestem

B
Bolesna prawda

Do tego 82 letniego huja. Obyś kurwo zdechł

J
Jatoja

Ja rozumiem może szok, może brak wiedzy na temat udzielana pierwszej pomocy. Ale do cholery jasnej. Jest wypadek to biorę telefon i wzywam pogotowie i gdzie przy okazji powiedzą po kolei co robić. To sekundy decydują o dalszym losie poszkodowanego. Sobie nie wyobrażam przejść/przejechać obojętnie. Pamiętam będąc nastolatką gościu przeleciałal przez kierownicę roweru na chodniku niby nic wielkiego, ale szło z 10 przechodniów obok w dodatku ruchliwa ulica i nikt dosłownie nikt się nie zapytał wręcz odwracali wzrok. Jedynie ja podeszlam, na szczęście nic się nie stało. Chodzi tylko o zwyczajnie ludzki odruch..

K
Kris
2019-05-14T13:40:17 02:00, Gość:

Jakby jechał motorem w zgodzie z przepisami to by sobie guza nabił co najwyżej. ..Wiec nie róbcie tragedii!!!Sam sobie winny...dobrze ze on nikogo już nie zabije lub okaleczy! !

2019-05-14T19:12:27 02:00, Gość:

Będzie teraz jeździł wolniej innym pojazdem....o napędzie recznym. ..

2019-05-15T17:37:30 02:00, Zula:

No , bardzo śmieszne 😠

No teraz to błysk inteligencji...

F
Fabian
2019-05-21T12:10:12 02:00, Gość:

Hey Panowie :), chciałabym tą drogą poznać fajnego faceta na resztę życia.Ja 25 letnia szczupła blondynka po nieudanym związku,wiek nie gra roli, jesteś samotny ? Napisz do mnie na portalu : www.wyspakobiet.eu//wiola25s

Hey Panowie :), chciałabym tą drogą poznać fajnego faceta na resztę życia.Ja 25 letnia szczupła blondynka po nieudanym związku,wiek nie gra roli, jesteś samotny ? Napisz do mnie na portalu : www.wyspakobiet.eu//wiola25s

Hey Panowie :), chciałabym tą drogą poznać fajnego faceta na resztę życia.Ja 25 letnia szczupła blondynka po nieudanym związku,wiek nie gra roli, jesteś samotny ? Napisz do mnie na portalu : www.wyspakobiet.eu//wiola25s

Wypierdalaj ty kurwo

F
Fabian

Gość z samochodu pod kamerą powinien zostać bezwzględnie ukarany karą więzienia!

G
Gjo

Kurwaaaaa ale szybcisa zwas

D
Datek

Konsekwencje powinien ponieść każdy kto przejechał czy też przeszedł obok poszkodowanego. Nieusprawiedliwiajmu nikogo stwierdzeniem, że brzydzi się, boi się krwi. Samo sięgnięcie po telefon i wezwanie pomocy jest już samą pomocą 😉

G
Gość
2019-05-16T19:10:56 02:00, BK:

PRZECIEZ JAK WIDAC NA WIDEO JA WIDZE ZE TEN GOSC CO NIBY WYMUSIL PIERSZENSTWO TO NIE TEN CO COS WKLADA DO BAGAZNIKA BO TO NIE SMART JA TAM WIDZE ZE TO NIE SMART . PO DRUGIE GOSC KTORY JECHAL ZLAMALMOTOREM OD RAZU WIDAC ZE JEGOW WINA BO JECHAL NA PEWNO GRUBO PONAD 50 H CO W PRZYPADKU TAKIEGO WYMUSZENIA MOZNA BY BYLO NAWET STWIERDZIC ZE GO NIE ZOBACZYL TEN KIEROWCA CO NIBY WYMUSIL. ZAPIERDALAL TO MA ….. KONIEC KROPKA

Pajacu nie ważne jest kto winny, ważna jest znieczulica wielu osób w tym gościa ze stacji, który wykazał się zupełną ignorancją na ból i ludzkie cierpienie.

Dodaj ogłoszenie