Koszykówka: Planowe zwycięstwo MKS Dąbrowa Górnicza nad Polpharmą Starogard Gdański

MKS Dąbrowa Górnicza ograł Polpharmę
MKS Dąbrowa Górnicza ograł Polpharmę Marzena Bugała-Azarko
Koszykarze z Dąbrowy Górniczej pokonali grającą w osłabionym składzie Polpharmę Starogard Gdański, ale punkty wcale nie przyszły im łatwo.

Zespół MKS-u był faworytem spotkania z Polpharmą Starogardem Gdańskim. Przez pierwszą kwartę trwała jednak wyrównana walka, a goście konsekwentnie odpowiadali gospodarzom kolejnymi punktami. Przewaga dąbrowian wzrosła nieco przed połową spotkania, ale dopiero w trzeciej cześci zaczęli w pełni kontrolować to spotkanie.

Debiut w MKS-ie zaliczył Byron Wesley, ale widać było brak zgrania z drużyną, która w tabeli zajmuje drugie miejsce.

MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański 78:66 (27:26, 17:11, 17:14, 17:15)