Kradzież ciężarówki na parkingu w Szczekocinach, szukają sprawców
DRAPA
Policjanci ze Szczekocin szukają ciężarówki z nowymi rowerami. Śledczy proszą o przekazywanie wszelkich informacji, które pomogą w odzyskaniu łupu oraz wykryciu sprawcy.
Szczekocińscy policjanci szukają białej ciężarówki marki mercedes benz sprinter. Pojazd zaparkowany był na parkingu w pobliżu ulicy Jana Pawła II w Szczekocinach. Do kradzieży doszło w nocy z 3 na 4 września.
*Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.