Krzesła dla WOŚP w Bielsku-Białej. Są wyjątkowe i do...

  Krzesła dla WOŚP w Bielsku-Białej. Są wyjątkowe i do wylicytowania ZDJĘCIA

  KLM

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej w efektowny sposób pomalowali krzesła dla WOŚP, które będą licytowane w sobotę 12 stycznia w Galerii
  1/20
  przejdź do galerii

  Uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej w efektowny sposób pomalowali krzesła dla WOŚP, które będą licytowane w sobotę 12 stycznia w Galerii Sfera ©materiały prasowe

  Po raz trzeci uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej włączyli się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W efektowny i nietuzinkowy sposób pomalowali krzesła dla WOŚP , które w sobotę 12 stycznia w Galerii Sfera będą licytowane.


  Akcja Krzesła dla WOŚP to wspólne przedsięwzięcie Zespołu Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej, Fundacji Ekologicznej Arka z Bielska-Białej i bielskiej Galerii Sfera, która wymieniając krzesła w swoim obiekcie postanowiła włączyć się w nurt tzw. upcyklingu. Do projektu zaproszony został Zespół Szkół Plastycznych, który w latach 2017-2018 wykonał kilkadziesiąt pięknych krzeseł.

  Zobacz zdjęcia:
  Zobacz galerię


  W tym roku po raz trzeci uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej włączyli się w akcję Krzesła dla WOŚP efektownie malując krzesła przeznaczone na licytację. Jak informują przedstawiciele szkoły tym razem tematem przewodnim był op-art i iluzje optyczne. Wzory zaprojektowali i wykonali uczniowie i uczennice klasy 3a LP, pod opieką Agaty Ruman.

  Efektownie udekorowane krzesła będzie można wylicytować dzień przed finałem WOŚP, w sobotę 12 stycznia o godz. 15.00 w Galerii Sfera.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim
  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo