KSW 47 Janikowski w szpitalu! SKRÓTY WALK, WYNIKI 23.03.2019 RELACJA, STREAM ONLINE [GDZIE OGLĄDAĆ w TV i online - TYPY, TRANSMISJA NA ŻYWO]

red

Wideo

Zobacz galerię (48 zdjęć)
KSW 47 Janikowski w szpitalu! SKRÓTY WALK, WYNIKI 23.03.2019 RELACJA, STREAM ONLINE [GDZIE OGLĄDAĆ w TV i online - TYPY, TRANSMISJA NA ŻYWO]. W sobotę 23.03.2019 odbyła się kolejna gala KSW. Starciem wieczoru była walka Tomasz Narkun vs. Phil De Fries. Wygrał ten drugi. Ciekawie zapowiadał się też pojedynek Szymona Kołeckiego z Mariuszem Pudzianowskim. Wygrał Kołecki, a "Pudzian" kończył starcie z kontuzją nogi. Ciężko znokautowany został Damian Janikowski. Odwieziono do do szpitala na badania. KSW 47 - WYNIKI, SKRÓTY WALK, VIDEO, SOBOTA 23.03.2019 TRANSMISJA NA ŻYWO W TV (Polsat) i STREAM ONLINE legalny (Ipla) dostępne były w systemie PAY PER VIEW (KSW 47) za 40 zł.

KSW 47 Janikowski w szpitalu! SKRÓTY WALK VIDEO, WYNIKI 23.03.2019 RELACJA, STREAM ONLINE [GDZIE OGLĄDAĆ w TV i online - TYPY, TRANSMISJA NA ŻYWO]

KSW 47 - SKRÓTY WSZYSTKICH WALK 23.03.2019

9. KSW 47 - Narkun vs. De Fries [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

PRZED NAMI DECYDUJĄCA WALKA. Stawką jest pas mistrzowski wagi ciężkiej. Zmierzą się ze sobą Phil De Fries oraz Tomasz Narkun

Obaj zawodnicy już w klatce. Na razie jest czas na wybadanie się obu wojowników, Narkun jest szybszy od de Vriesa. Mocno prawym trafił celnie de Vries, wydostał się z opresji Polak. Rywal Narkuna mocny w stójce, znów przywalił Polakowi. De Vries próbuje skończyć walkę, Narkun ucieka i się skręca. Grad ciosów w stronę Polaka. Narkun wytrzymał do końca pierwszą rundę. Druga część walki Brytyjczyk wyniósł Polaka na matę i Polakowi będzie ciężko wydostać się z parteru. De Fries okłada ciosami Narkuna. Polak wrócił do stójki po świetnej akcji! Założył dźwignię i niewiele brakowało, a by znokautował rywala. Trzecia runda przed nami! Obaj zawodnicy są już niezwykle zmęczeni. Kibice zaczynają gwizdać, nudno w klatce, bardzo mało spięć. Czwarta runda. Walka dalej toczy się w wolnym tempie. Zawodnicy rzadko wymieniają ciosy i trzymają dystans. Piąta runda jest bardzo bezpośrednia. Polak okłada de Vriesa ciosami, ale ten go łapie za nogę i trudno się będzie Polakowi z tego wywinąć. Seria ciosów w bok i głowę Narkuna. Koniec walki, czekamy na werdykt sędziów. De Fries powinien zwyciężyć. 50-44, 50-44, 50-45 dla De Friesa! Pas zostaje u Brytyjczyka!

KSW 47 Narkun vs. De Fries

8. KSW 47 - Pudzianowski vs. Kołecki [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

TERAZ WIELKI POJEDYNEK PRZED NAMI NAJSILNIEJSZA WALKA W HISTORII KSW-U

Start! Walka jest bardzo dynamiczna. Ciosy kolanami Kołeckiego. Pudzian odwraca Kołeckiego, klincz równomierny. Nieudane zastawienie nogi Kołeckiego, za mocno trafiony Pudzian pomiędzy nogi i przerwa. Mocne kopnięcie Pudziana, szybka,zdecydowana wymiana i Kołecki wrzuca Pudziana w siatkę. KOŁECKI WYGRAŁ W DEBIUCIE W KSW-u. PUDZIAN SIĘ PODDAJE. Wydaję się, że to problem z pachwiną. Pudzianowski jest w bardzo słabym stanie, nie może się podnieść z maty. Były mistrz olimpijski zwyciężył. Kontuzja przeszkodziła Pudzianowskiemu w kontynuowaniu walki.

PUDZIAN GOTOWY NA WALKĘ Z KOŁECKIM!

KSW 47 Pudzianowski vs. Kołecki

7. KSW 47 - Mańkowski vs. Parke [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

Mańkowski przełamał gardę Brytyjczyka, po chwili latające kolano w ciało Parke'a. Polak trafia prosto w nos rywala, zakrwawiona twarz przeciwnika. Czas na drugą rundę. Mańkowski powala rywala i przyciska go przy siatce. Polak ma przewagę. Jeden i drugi mocno obijają wątrobę rywala hakami. Czas na ostatnią trzecią rundę. Wymiana ciosów, Mańkowski szukał sprowadzenia, ale Parke się dobrze broni i sprowadza Polaka do parteru. Brytyjczyk ma przewagę. Polak próbuję założyć dźwignię na nogę rywala, ale nic z tego. Brytyjczyk konsekwentnie atakuje Polaka w parterze i jest na górze od dwóch minut. KONIEC WALKI! Czekamy na decyzję sędziów. Norman Parke zwycięża! Wydaje się, że Polakowi zabrakło sił na trzecią rundę.

MAŃKOWSKI NAŁADOWANY PRZED WALKĄ

KSW 47 Mańkowski vs. Parke

6. KSW 47 - Rodrigues Jr. vs Ishii [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

Czas na pierwsze starcie dziś w walce ciężkiej KSW 47 Rodrigues Jr. vs Ishii

Pojedynek jest bardzo wyrównany. Ishii lepiej się czuję w parterze i tam stwarza sobie przewagą, natomiast Brazylijczyk dąży do walki w stójce. Czas na decydującą trzecią rundę! Obecnie nuda w klatce z lekką przewagą Ishiiego. Czekamy na werdykt sędziego trudna walka do ocenienia. Ishii wygrywa. Arbitrzy ocenili: 30-27 Ishii, 29-28 Rodrigues, 29-28 Ishii!

5. KSW 47 - Janikowski vs. Ilić [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

KSW 47 Janikowski vs. Ilić

KOPNIĘCIE NOKAUTUJĄCE ILICIA!

Niespodziewany obrót spraw. Nokaut Serba na Polaku. Ogromna przewaga Janikowskiego w parterze nie dała nic w obliczu mocnego kopnięcia Ilicia w potylicę. Janikowski przegrywa walkę. W drugiej rundzie Polak buduje przewagę kontrolą pozycji oraz ciosami. Janikowski w parterze jest o wiele lepszy od Serba. Polak kończy drugą rundę na górze i jest znacząco lepszy. Janikowski zapaśniczo rzuca Iliciem o matę. Polskie grzmoty lądują na Serbie. Polak ewidentnie wygrał pierwszą rundę.

TERAZ POLAK KONTRA SERB!

4. KSW 47 - Wrzosek vs. Klaczek [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

KSW 47 Wrzosek vs. Klaczek

Pierwsza runda znakomita w wykonaniu Wrzoska. Klaczek wiele razy znajdował się na macie, a Wrzosek u góry nad nim zadawał ciosy. W drugiej rudzie Klaczek obalił rywala i sprowadził go do parteru. Teraz Wrzosek i Klaczek w klinczu przy siatce, który trwa od ponad minuty. Wrzosek docinął rywala do siatki i bombarduje go ciosami. Druga runda dla Wrzoska, choć już bardziej wyrównana niż pierwsza. Wrzosek znów w trzeciej rundzie zdob.ywa przewagę. KONIEC! Klaczek ruszył na sam koniec walki, ale nie ma wątpliwości, że to Wrzosek wygrywa ten pojedynek. Jednomyślni sędziowie: Marcin Wrzosek zwycięzcą!

PIERWSZE MINUTY I TAKI CIOOS WRZOSKA

Kolejna walka przed nami!

3. KSW 47 - Owczarz vs Chojnoska [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

KSW 47 Owczarz vs Chojnoska

Walka była bardzo wyrównana i toczyła się przez trzy rundy. Owczarz jednak wydawała się trzymać przewagę i kontrolować ciosy przeciwniczki. Zapowiada się na zwycięstwo Owczarz, czekamy na ostateczny werdykt sędziów. Niejednogłośna decyzja sędziów, ale Owczarz zwyciężynią, chyba zasłużenie. Arbitrzy głosowali: 29-28 Chojnoska, 29-28 Owczarz, 29-28 Owczarz.

Przed nami kobiecy pojedynek!

2. KSW 47 - Kazieczko vs. Kopera [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

Tu pojawi się wynik i skrót walki KSW 47 Kazieczko vs. Kopera

Była to bardzo wyrównana walka, która toczyła się do końca i zakończyła się dopiero werdyktem sędziego. Sytuacja zmieniała się we wszystkich trzech rundach, jak w kalejdoskopie. Ostatnia część na pewno na korzyść Kazieczki. Sędziowie zadecydowali, że to Kazieczko wygrał walkę. Jeden z arbitrów wypunktował remis, a dwóch pozostałych zadecydowało o triumfie Kazieczki.

KSW 47 - KARTA WALK

KSW 47 - WALKA WIECZORU
Tomasz Narkun (104,4 kg) vs. Phil De Fries (116,7 kg) – o pas KSW w wadze ciężkiej

W piątek (22.03.2019) wieczorem w hali Atlas Arena w Łodzi odbyło się oficjalne ważenie przed sobotnią gala KSW 47: he X-Warriors. Limitu wagowego nie wypełnił tylko Dawid Gralka. Tomasz Narkun, który będzie walczył o drugi pas (tym razem w wadze ciężkiej) był o 10 kg lżejszy niż aktualny champion Phil De Fries. Tyle samo różniło Mariusza Pudzianowskiego i Szymona Kłeckiego, którzy także zmierzą się na gali KSW 47 w Łodzi.

KSW 47 - walka wieczoru
120,2 kg: Tomasz Narkun (104,4 kg) vs. Phil De Fries (116,7 kg) – o pas KSW w wadze ciężkiej

KSW 47 - karta walk
120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (116,6 kg) vs. Szymon Kołecki (102,4 kg)
77,1 kg: Borys Mańkowski (77,5 kg) vs. Norman Parke (77,1 kg)
120,2 kg: Fernando Rodrigues Jr. (113,9 kg) vs Satoshi Ishii (109,4 kg)
83,9 kg: Damian Janikowski (84,3 kg) vs. Aleksandar Ilić (84,4 kg)
65,8 kg: Marcin Wrzosek (66,2 kg) vs. Krzysztof Klaczek (66,3 kg)
56,7 kg: Karolina Owczarz (56,9 kg) vs Marta Chojnoska (57,0 kg)
70,3 kg: Maciej Kazieczko (70,8 kg) vs. Bartłomiej Kopera (70,7 kg)
61,2 kg: Dawid Gralka (62,7 kg)* vs. Paweł Polityło (61,4 kg)
- na ważeniu obowiązywała 500-gramowa tolerancja

* Dawid Gralka dozwoloną tolerancję o kilogram i został ukarany odjęciem 30 proc. z honorarium za walkę

KSW 47 - oficjalne WAŻENIE [FILM, ZDJĘCIA, WYNIKI, PIĄTEK 22.03.2019]

KSW 47 - WALKA WIECZORU. W pojedynku wieczoru sobotniej gali w superstarciu zmierzą się aktualny mistrz KSW w wadze ciężkiej Phil de Fries oraz mistrz kategorii półciężkiej i jedyny zawodnik, który pokonał w KSW Mameda Khalidova, Tomasz Narkun. Stawką pojedynku będzie pas królewskiej kategorii wagowej należący do Anglika. Na KSW 47 dojdzie także do starcia dwóch olbrzymich sił. Naprzeciw siebie staną najsilniejszy człowiek na Ziemi, Mariusz Pudzianowski, oraz debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki.
Kolejny raz do klatki wejdzie też Damian Janikowski. Jego oponentem będzie Serb Aleksandar Ilić.

KSW 47 - STREAM ONLINE LIVE, TRANSMISJA NA ŻYWO 23.03.2019 Pay Per View, LINKI
Gala KSW 47 dostępna jest legalnie tylko w systemie Pay Per View. KSW 47 legalny STREAM ONLINE LIVE na platformie Ipla kosztuje 40 zł.

Gala KSW 47 - STREAM ONLINE Ipla:**kliknij TUTAJ**, aby wykupić dostęp.

Gala KSW 47 - Polsat Pay Per View - TRANSMISJA NA ŻYWO W TV:**kliknij TUTAJ**, aby wykupić dostęp.

KSW 47 - na żywo legalny STREAM ONLINE ZA DARMO jest niedostępny.

KSW 47 - na żywo STREAM ONLINE ZA DARMO WYNIK Ipla [WALKI SKRÓTY, GDZIE OGLĄDAĆ w TV i w internecie, BILETY, PAY PER VIEW, TYPY, TRANSMISJA NA ŻYWO]

KSW 47 - na żywo STREAM ONLINE ZA DARMO WYNIK Ipla [WALKI SKRÓTY, GDZIE OGLĄDAĆ w TV i w internecie, BILETY, PAY PER VIEW, TYPY, TRANSMISJA NA ŻYWO]

KSW 47 STREAM ONLINE LIVE, KSW 47 TRANSMISJA NA ŻYWO W TV I W INTERNECIE, KSW 47 JAK WYKUPIĆ PAY PER VIEW, KSW 47 ILE KOSZTUJE PAY PER VIEW, JAK WYKUPIĆ DOSTĘP DO KSW 47, KSW 47 IPLA TELEWIZJA POLSAT, KSW 47 PUDZIANOWSKI KOŁECKI, KSW 47 JAK OGLĄDAĆ W TV, KSW 47 NARKUN DE FRIES

Komentarze 7

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

o
ogladaj

kibicuj

o
ogladaj

ogladajcie i kibicujcie

W
Wojtek

Dzięki ziomuś!! Wreszcie coś co działa!

o
ogladaj

kibicuj

f
frefe

rferfer

w
wik

Hejka. Kto pierwszy ten lepszy. mam 18 lat. 160/42 kg Szukam do związku lub do niezobowiazujacej znajomosci. Znajdziesz mnie na stronie www.seksualnie.eu mój nick wiklul1 . lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)

k
ksw

ogladajcie

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3