reklama

KSW 51 MMA Pudzianowski nokautuje Erko Jun POWTÓRKA ONLINE Wyniki gali KSW51 MMA w Zagrzebiu

Łukasz OlszewskiZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (3 zdjęcia)
KSW 51 MMA WYNIKI + POWTÓRKA W sobotni wieczór do stolicy Chorwacji po raz pierwszy zawitała gala KSW. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski pokonał Erko Juna przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. W dwóch pozostałych najważniejszych starciach Borys Mańkowski zwyciężył w starciu z Vaso Bakočeviciem, a w pierwszej historii KSW walce o pas mistrzowski wagi koguciej Antun Račić wygrał z Damianem Stasiakiem.

Gala KSW 51 MMA

Pudzianowski zmierzył się z rywalem młodszym o 11 lat, ale nie przeszkodziło mu to w stosunkowo szybkim odniesieniu zwycięstwa. Polak wykorzystał swoje doświadczenie i w pierwszej odsłonie osłabił Erko Juna, by w drugiej dosiąść go i silnymi ciosami przesądzić o zwycięstwie. "Pudzian" odniósł zwycięstwo niemal równo 10 lat po debiucie w KSW i jak zapowiedział w rozmowie po walce, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w MMA.

Wcześniej kibice w hali w Zagrzebiu byli świadkami powrotu na zwycięską ścieżkę Borysa Mańkowskiego, który już w pierwszej rundzie rozprawił się z Vaso Bakoceviciem. Dla kibiców w Chorwacji najważniejszym wydarzeniem wieczoru była pierwsza w historii KSW walka o mistrzowski pas wagi koguciej. Walczący u siebie Antun Racić stoczył bardzo ciekawy, wyrównany pojedynek z Damianem Stasiakiem, wygrywając po jednogłośnym werdykcie sędziów.

We wcześniejszych walkach zwyciężali Daniel Torres, Ante Delija, Cezary Kęsik, Ivan Erslan, Roman Szymański, Krystian Kaszubowski i Sebastian Przybysz.

W 2019 roku czeka nas jeszcze jedna gala KSW. 7 grudnia w Gliwicach do walki powrócą m.in. Damian Janikowski i Mamed Khalidov.

KSW 51. Mariusz Pudzianowski tanio skóry nie sprzedał. Mimo ...

FRAGMENTY WALKI I ZAPIS RELACJI LIVE

00:05 W taki sposób Pudzianowski "skończył" Erko Juna.

23:58 W drugiej rundzie Jun zaatakował Pudzianowskiego kilkoma silnymi ciosami, ale Polak świetnie skontratakował, dosiadł Bośniaka i tym razem nie zmarnował okazji. Deszcz silnych ciosów z góry zakończył walkę!

23:57 PUDZIANOWSKI WYGRYWA PRZEZ NOKAUT W DRUGIEJ RUNDZIE!

23:52 Za nami pierwsza runda. Pudzianowski w końcówce dosiadł Juna, zadał mu kilka ciosów, ale zabrakło takich, które mogłyby złamać Bośniaka i zakończyć pojedynek. Czekamy na drugą odsłonę.

23:44 Jednego możemy być pewni. To będzie pokaz ogromnej siły!

23:38 Już tylko kilka minut dzieli nas od rozpoczęcia walki wieczoru Mariusz Pudzianowski - Erko Jun!

23:28 Kapitalny manewr Mańkowskiego! Polak przeprowadził duszenie zza pleców i Czarnogórzec szybko musiał odklepać walkę.

23:27 MAŃKOWSKI WYGRYWA W PIERWSZEJ RUNDZIE!

23:23 Zaczynamy!

23:10 Przed nami przedostatni pojedynek wieczoru. Borys Mańkowski kontra Vaso Bakočević!

23:08 Walka Racicia ze Stasiakiem w pigułce. Polak dusi Chorwata, wydaje się, że ma go w garści, ale ten po chwili łatwo się wyswobadza i całą sytuację kwituje uśmiechem.

23:05 Stasiak walczył do końca, ale nie zdołał niczym zaskoczyć Racicia i to Chorwat jednogłośną decyzją sędziów sięga po mistrzowski pas KSW wagi koguciej!

22:55 Stracił nerwy Stasiak. Polak w parterze kopnął kolanem Racicia, który zalał się krwią i prawdopodobnie złamał nos. Mimo tego, Chorwat kontynuuje walkę! Stasiak będzie miał odjęte punkty.

22:53 W trzeciej rundzie Stasiak nie zdołał zyskać już przewagi nad Raciciem i wyraźnie słabnie fizycznie. Czy w czwartek rundzie Chorwat to wykorzysta?

22:46 W drugiej rundzie inicjatywę przejął Stasiak. Polak osłabia Racicia niskimi kopnięciami w stójce i z pewnością spróbuje go zaatakować w ten sposób w kolejnej odsłonie.

22:40 Wyrównana pierwsza runda! Początek był ostry, później oglądaliśmy bardziej techniczny pojedynek.

22:28 Przed nami trzy najważniejsze walki wieczoru! Najpierw historyczne wydarzenie w historii KSW - pierwszy w historii pojedynek o pas mistrzowski wagi koguciej. Reprezentant gospodarzy, Antun Račić, zmierzy się z Damianem Stasiakiem.

22:27 Tak kończyła się pierwsza runda tej emocjonującej walki.

22:24 Walka nie straciła dynamiki do samego końca, ale zdecydowanie więcej celnych ciosów wyprowadził Torres i to on wygrywa jednogłośnym werdyktem sędziów!

22:17 Rozzłoszczony Torres rzucił się na Chorwata, wyprowadził kilka ciosów, ale ten nie dał się zdominować. Będzie pasjonująca trzecia runda!

22:14 Bardzo niesportowe zachowanie Pejicia! Kopnął w parterze Brazylijczyka, ale ten kontynuuje walkę.

22:07 Szybka, dynamiczna i emocjonująca pierwsza runda, w której przewagę osiągnął Daniel Torres. Jest bardziej agresywny i wyprowadził więcej celnych ciosów.

21:58 Przed nami kolejny pojedynek - Filip Pejić kontra Daniel Torres w umówionym limicie do 65,8 kg

21:55 A my jeszcze na chwilę wracamy do zwycięskiego duszenia Cezarego Kęsika!

21:52 Koniec walki! Zdecydowany ataki Deliji, kilka mocnych ciosów na głowę bezbronnie leżącego Thompsona i mamy nokaut w drugiej rundzie!

21:48 Ogromna przewaga Deliji w pierwszej rundzie. Anglik jeszcze walczy, ale trudno oczekiwać, by był w stanie odmienić losy tego pojedynku.

21:45 W oktagonie waga ciężka - Ante Delija vs Oli Thompson. Delija szybko zaatakował Anglika, który zalał się krwią! Ile wytrzyma?

21:35 A my wracamy jeszcze do brutalnego ataku Ivana Erslana z poprzedniej walki. Była moc!

21:32 Skuteczne duszenie Kęsika w drugiej rundzie! Polak sprowadził Serba do parteru i zaczął go dusić, po kilku sekundach Ilić "odklepał" walkę i mamy kolejne zwycięstwo reprezentanta biało-czerwonych!

21:26 Ależ dynamiczna, intensywna pierwsza runda! Najpierw w stójce przeważał Ilić, ale gdy walka przeniosła się do parteru, inicjatywę zyskał Kęsik. Będzie ciekawie!

21:20 Wracamy do polsko-bałkańskich rywalizacji. Przed nami walka Cezarego Kęsika z Aleksandarem Iliciem z Serbii.

21:07 ALEŻ BRUTALNOŚĆ ERSLANA! Chorwat zaczął od mocnego kopnięcia, a potem rzucił się na Hiszpana, sprowadził go do parteru i wygrywa przez nokaut w pierwszej rundzie!

21:02 A tak Janicicia pod koniec pierwszej rundy uratował gong!

21:00 Przed nami krótka przerwa, a następnie pojedynek bałkańsko-hiszpański - Ivan Erslan z Chorwacji kontra Darwin Rodriguez.

20:58 Jednogłośna decyzja - Szymański, który zdominował pojedynek w drugiej rundzie, wyjedzie z Zagrzebia jako zwycięzca!

20:54 Kolejny bardzo wyrównany pojedynek, o którego wyniku zdecydują sędziowie!

20:45 Pod koniec pierwszej rundy wydawało się, że sędzia przerywa walkę, bo Szymański mocno zaatakował Janicicia! Akurat zabrzmiał jednak gong, dlatego zawodnicy przystąpią do rywalizacji w drugiej odsłonie.

20:40 Rozpoczynamy pierwszy pojedynek części głównej - Roman Szymański kontra Milos Janicić!

20:22 Kaszubowski nie oszczędzał rywala z Chorwacji!

20:19 A przed nami oficjalna ceremonia rozpoczęcia gali KSW 51!

20:15 Koniec trzeciej rundy. Sędziowie niejednogłośnie zdecydowali o nieznacznym zwycięstwie Kaszubowskiego!

20:09 Wyrównana walka rozstrzygnie się w decydującej, trzeciej rundzie. Tymczasem, hala w Zagrzebiu powoli się zapełnia. Kibice wykupili 11 tysięcy wejściówek!

19:59 Co ciekawe, Polak miał pierwotnie zmierzyć się z Aleksandarem Rakasem, ale ten wczoraj wieczorem doznał kontuzji podczas... spaceru z psem.

19:57 Przed nami pierwszy występ reprezentanta gospodarzy. Doświadczony Ivan Truscak zmierzy się z Krystianem Kaszubowskim.

19:49 Jednogłośna decyzja sędziów - wygrywa Sebastian Przybysz! To był świetne otwarcie gali w Zagrzebiu!

19:45 Ogromną wolę walki pokazał Krusić, który mimo problemów z utrzymaniem równowagi był w stanie wymierzyć kilka celnych ciosów. Czekamy na werdykt sędziów!

19:43 Przybysz zaatakował Krusicia, przyparł go do siatki. Rywal Polaka jeszcze się trzyma, ale zaczyna tracić panowanie nad walką. Widać, że opadł z sił.

19:39 A jednak nie będzie tak łatwo złamać Słoweńca, który w drugiej rundzie przystąpił do ofensywy i wymierzył Przybyszowi kilka celnych ciosów. Czeka nas pasjonująca, decydująca runda!

19:34 Za nami bardzo emocjonująca pierwsza runda. Dobrze radził sobie Przybysz, który panował nad sytuacją w stójce i parterze, a raz nawet zdołał powalić Słoweńca. Jak na razie to Polak jest bliżej zwycięstwa.

19:30 Już za moment czeka nas pierwsza walka wieczoru. W polsko-słoweńskim starciu Sebastian Przybysz podejmie Lemmy'ego Krusicia.

19:25 Dobry wieczór! Witamy i zapraszamy na relację LIVE z gali KSW 51, która pierwszy raz w historii federacji odbędzie się w chorwackim Zagrzebiu!

Po zagranicznych galach w Londynie i Dublinie, organizatorzy postanowili przenieść KSW do zupełnie innej części Europy. Gala numer 51 będzie więc stała pod znakiem Bałkanów. W stolicy Chorwacji, w Arenie Zagreb widzowie zobaczą dziesięć walk, z których najciekawsze będą na pewno starcia „Pudziana” z Erko Junem oraz Borysa „Diabła Tasmańskiego” Mańkowskiego z Vaso „Psychopatą” Bakoceviciem.

KSW 51, kartka walk

  1. - Sebastian Przybysz vs. Lemmy Krusić - umówiony limit do 61,2 kg
  2. - Krystian Kaszubowski vs. Aleksandar Rakas - umówiony limit do 77,1 kg
  3. - Roman Szymański vs. Milos Janicić - umówiony limit do 70,3 kg
  4. - Ivan Erslan vs. Darwin Rodriguez - umówiony limit do 93 kg
  5. - Aleksandar Ilić vs. Cezary Kęsik - umówiony limit do 83,9 kg
  6. - Ante Delija vs, Oli Thompson - umówiony limit do 120,2 kg
  7. - Filip Pejić vs. Daniel Torres - umówiony limit do 65,8 kg
  8. - Antun Račić vs Damian Stasiak - pierwsza w historii KSW walka o pas mistrzowski wagi koguciej
  9. - Borys Mańkowski vs. Vaso Bakočević - umówiony limit do 73 kg
  10. - Mariusz Pudzianowski vs. Erko Jun - umówiony limit do 120,2 kg

Ceremonia ważenia

Bośniak, który w sobotę (9 listopada) zmierzy się w oktagonie z „Pudzianem”, jest już dobrze znany polskiej publiczności. W czerwcu 2018 roku, 29-latek walczył z Tomaszem Oświecińskim, później spotkał się w klatce z Popkiem Monsterem na gali w Londynie, a w maju tego roku skrzyżował rękawice z Akopem Szostakiem. Wszystkie walki wygrał przez nokaut.

Nie przegapcie

Zobaczcie koniecznie

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 5

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

ogladajcie tu: forom.pl/nazywo

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

M
Marek

KSW 51 tutaj:

https://tr.im/ksw51

Karta walk

120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski (12-7, 7 KO) vs Erko Jun (3-0, 3 KO)

73 kg/161 lb: Borys Mańkowski (19-8-1, 3 KO, 7 SUB) vs Vaso Bakočević (39-18-1, 22 KO, 9 SUB)

Walka o pas kategorii koguciej: 61,2 kg/135 lb: Antun Račić (23-8-1, 13 SUB) vs Damian Stasiak (11-6, 1 KO, 8 SUB)

65,8 kg/145 lb: Filip Pejić (14-2-2, 9 KO, 3 SUB) vs Daniel Torres (8-4-1NC, 4 KO, 1 SUB)

83,9 kg/185 lb: Aleksandar Ilić (12-2, 8 KO, 2 SUB) vs Cezary Kęsik (9-0, 7 KO, 1 SUB)

120,2 kg/265 lb: Ante Delija (16-3, 5 Ko, 7 SUB) vs Oli Thompson (20-11, 12 KO, 4 SUB)

93 kg/205 lb: Ivan Erslan (7-0, 3 KO, 1 SUB) vs Darwin Rodriguez (9-4, 6 KO, 3 SUB)

70,3 kg/155 lb: Roman Szymański (11-5, 1 KO, 3 SUB) vs Miloš Janičić (11-2, 6 KO, 5 SUB)

77,1 kg/170 lb: Krystian Kaszubowski (7-1, 2 KO, 1 SUB) vs Aleksandar Rakas (15-7, 8 KO, 5 SUB)

61,2 kg/135 lb: Sebastian Przybysz (5-2, 3 KO, 1 SUB) vs Lemmy Krušič (20-6, 5 KO, 7 SUB)

k
ksw

Darmowa transmisja tylko na

http://ksw51.5v.pl/

G
Gość

Polecam obejrzec na:

WWW.FAME5.PL

G
Gość

ogladajcie tu: forom.pl/nazywo

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3