4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
MIKAEL ISHAK 5...

Lech Poznań przegrywa w ponownym debiucie Macieja Skorży z Rakowem Częstochowa 1:3. Słaba postawa piłkarzy Lecha. Sprawdźcie oceny

NAPASTNIK I ZMIENNICY

MIKAEL ISHAK 5
W pierwszej połowie był osamotniony i nie potrafił przytrzymać piłki w strefie ataku. Drugą jednak rozpoczął od strzelenia 10. gola w sezonie. Później znikł i skupił się na absorbowaniu uwagi obrońców Rakowa.

Grali także:

JAN SYKORA 4(grał od 45. minuty)
Wszedł i pokazał się jak nie on. Od razu popisał się asystą do Ishaka, który dał bramkę kontaktową. Niestety czar prysł, bo w defensywie nie zdążył za Cebulą i ten miał tyle miejsca, że przewrotką podwyższył na 3:1. U Czecha jest niestety cały czas ten sam problem - wygrywa mało pojedynków 1 na 1.

MICHAŁ SKÓRAŚ 4(grał od 45. minuty)
Znowu nie popisał się w defensywie, bo zbyt mało agresywnie próbował zablokować dośrodkowanie, z którego padła trzecia bramka. Później za to uratował Lecha ofiarnym wybiciem po kolejnym stałym fragmencie.

ARON JOHANNSSON 5(grał od 45. minuty)
Zanotował podobnie dobre wejście w mecz co Sykora. To on popisał się całkiem niezłą asystą drugiego stopnia. Wszedł w miejsce Ramireza i w kilka minut zrobił więcej niż Hiszpan przez całą pierwszą połowę. Był aktywny.

Zmarł we śnie, tuż obok ciężarnej żony. Rocznica śmierci chorwackiego bramkarza

Dziś półfinał Madrid Open: Znaleźć klucz do pokonania Keys. O której i gdzie oglądać?

Jesteś po 40-tce? To ostatni dzwonek, by niskim kosztem zadbać o wysoką emeryturę