Lech Poznań. Wokół Bułgarskiej: Dlaczego Adam Nawałka nie został trenerem Kolejorza?

  • Głos Wielkopolski

ZSN

- W poniedziałek o godzinie 13 Adam Nawałka miał rozpocząć pracę w Lechu Poznań. Ale, niestety, najprawdopodobniej ten projekt już upadł - przyznaje w najnowszym odcinku naszego magazynu "Wokół Bułgarskiej" Andrzej Grajewski. Dlaczego były selekcjoner reprezentacji Polski nie został trenerem Kolejorza? Z Andrzejem Grajewskim rozmawiają o tym Marek Lubawiński, Maciej Lehmann i Piotr Łuczak.

ZOBACZ TEŻ:

Lech Poznań: Ile zarabiali trenerzy w Kolejorzu? Ile chciał zarabiać Adam Nawałka?

 Bartek Syta

Lech Poznań: Ile zarabiali trenerzy w Kolejorzu? Jakiej kwot...

 Lukasz Gdak

Lech Poznań: Ile zarabiają piłkarze Kolejorza?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

05.12.2018, 15:59

dziennikarze nie mają co pisać więc piszą kłamstwa

27.11.2018, 14:52

piłkarze się zbuntowali bo nie lubią harować

14.11.2018, 15:11

To nawet wiadome ,że sprzedane po tym co mówią na filmie czy to PO też to jak nie wiedzieli jakie auta bo to było nagle sprzedane ktoś zadzwonił osrany z Widzewa tam konfitury się sprzedają i razem kibicują i siedzą tak jest od wielu lat.

14.11.2018, 09:13

Piotr Rutkowski z zawodu syn.

14.11.2018, 01:32

.......nic się w Lechu nie zmieni pod względem organizacyjnym. Nadal szefem skautingu będzie wielki znawca futbolu i złomu piłkarskiego pałętającego się z wolną kartą po Europie pan Piotr Rutkowski.!!! Brawo !!!

13.11.2018, 23:31

W pewnych kwestiach masz złe wiadomości co do Grajewskuego - śmieszny człowiek będąc prezesem Lecha zabronił piłkarza wygrywać mecze bo kasa była pusta, co do Kulczyka to kulczyk syn płacił wynagrodzenie Reissowi a tak nie dawlal innych pieniędzy natomiast ojciec Kulczyk sprawdził długi Lecha miał podobno zostać sponsorem Lecha ale wyszła jakaś afera gospodarcza i Kulczyk nie wszedł do Lecha

13.11.2018, 20:10

Rutkowscy mają węża w kieszeni i tyle. Lech zajmuje 8miejsce w tabeli i taki zespół zasługuję na dobrego trenera jakim jest Nawałka. Będzie coraz mniej kibiców na stadionie jak nie będzie sukcesów MP, PPi SP.

13.11.2018, 14:35

Dlaczego? Ponieważ facet z zawodu syn nie miałby zabawki w postaci"komitetu transferowego" niedojdów.Trzeba by pogonić faceta od przygotowania fizycznego któremu od dawna nie udaje się drużyny przygotować. "Ślizgacza dyrektora" trzeba by spłacić i pogonić. No i kasa oczywiście.

13.11.2018, 14:01

Nawałka przychodząc do Lecha ma więcej do stracenia niż ktokolwiek inny. No name z zagranicy tak szybko jak przyjdzie to i odejdzie, a za rok mało kto będzie pamiętał jego nazwisko. Koniec końców skończy się na pierwszym nazwisku jakie w mediach się pojawiło czyli Michniewicz, a temat Nawałki to marchewka na kiju dla kibiców.

13.11.2018, 13:41

Taki przykładowy Matjaz Kek. Bezimienny facecik, który z Mariborem zdobył mistrza Słowenii, z przeciętną Rijeką wywalczył mistrza Chorwacji, dwukrotnie Puchar i godnie zaprezentował się w Europie, a do tego z kadrą Słowenii awansował na mundial. No normalnie człowiek nikt przy Nawałce ;-)

13.11.2018, 11:02

jw

13.11.2018, 10:39

Może jeszcze uzależnić płace kopaczy od liczby dzieci, żeby miały wymiar bardziej "narodowy"?

13.11.2018, 09:04

I co potem będziesz robił z tym stadionem?Pyry sadził?

13.11.2018, 08:28

Tak kiedyś to dawali z siebie wszystko! Co za dyrdymaly. Może za tercetu ABC? Nie dość, że zawsze było podobne podejście, to jeszcze sprzedawali mecze swojej drużyny. Ikona Reiss k**** jego mać!

13.11.2018, 08:22

jw

13.11.2018, 08:11

Co za lament, i panika! Nawalka gwarancją sukcesu nie jest!

13.11.2018, 07:20

Rozumiem, ze jak odejdą Rutki to ty będziesz sponsorował Lecha? Miasto nie może i nie chce (nie dziwne...), a hojni sponsorzy od kiboli trzymają się z daleka. Ciesz się Rutkami póki jeszcze są. Zamiast się dogadywać robicie z nimi jazdę, więc jak tak dalej pójdzie to Lech spadnie z Ligi bo KASY zabraknie...

13.11.2018, 01:20

PRZESTAŃ ty kibic chyba na pikniku i na pewno by nie grali w 4 lidze bo Ci co grają najlepiej to wychowankowie co zawsze są oszukiwani i grosze mają płacone a do tego czasu nie jeden sponsor by się znalazł. A widać rutek stare zarobki klubu podłapał i jest tak samo, albo zostali w zarządzie tacy co tak robili i dobrzy wychowankowie grosze dostawali a za dobrą kasę szli jak była okazja i ja już to pamiętam od początku la 90 i sam grałem za młodego a kilku znajomych w podstawowym składzie nawet dobre 10 lat temu dostawało około 5 tysięcy złotych i gdyby nie sponsorzy i rodzice to by dopłacali do tego bo nie każdy był z Poznania na miejscu i dojazdy kilka razy w tygodniu nie były za darmo i paliwo kosztuję. A nawet grali za darmo lub byli w podstawowym składzie na ławce a grali nawet w PP 2004 i w samym finale. Nie wspomnę o latach 90 bo nawet Juskowiak grał za darmo i bał się przyjść bo albo dojazdy koszt albo musi gdzieś mieszkać w Poznaniu. I może nie wszyscy byli wychowankami ale przychodzili jako młodzi z małych klubów a długi czas nie mijał i już byli sprzedawani za nie mało. A było kilku co do dzisiejszego Lewandowskiego co niczym się nie różnili jak Araszkiewicz, Dembiński, Juskowiak a po grali chwile i zaraz byle sprzedać i z Lewandowskim było to samo, za grosze młodego wzięto 2 sezony i około 5 mln Euro, za Juskowiaka też by dostali na tamte czasy nawet więcej jak by transferu nie dogadali z Sportingiem przed Olimpiadą co mieliśmy srebro i Juskowiak był królem strzelców i najlepszym piłkarzem Olimpiady

13.11.2018, 00:35

Jak już im starzy ludzie jadą i nawet Głos ich bojkotuję, to jest koniec a wypowiedź pana Andrzeja Grajewskiego aż zdziwiła i na końcu krótko i na temat z rutkami i gargamelami i jak nie to OUT i wynocha z Bułgarskiej.Bo myślałem , ze ten film to kolejny syf. Nawałka i cały sztab razem 4 osoby 150 tysięcy a taki Gytkjaer dostaje 200 tysięcy i za co ? A nasi jak zawsze Polscy wychowankowie oszukiwani i dostają od 5 do 40 tysięcy grając nawet w podstawowym składzie tak było i jest nadal widać i nikt nie wierzył jak to pisałem nie raz. A wiem bo grało kiedyś kilku kolegów w podstawowym składzie od lat 90 do około 2007 roku i gdyby nie Kulczyk czy inni sponsorzy to by dopłacali do tego jeszcze by grać i trenować. Kręci gargamel bo Legia to jego ziomale i by nie mógł znowu pomagać jak w zeszłym sezonie a on i Mioduski to dobrzy przyjaciele widać i nawet gargamel się cieszył jak Lech przegrał w Warszawie ostatnio i ściskał z Mioduskim a rutka wtedy nie było. Teraz by nie miał nic do gadania i także z transferami to pewnie gargamel i reszta na wkręcali rutkowi ,że nie opłacalne i znajdą lepsza opcje z Ukrainy :) i niech ten trener ma jeszcze pakiet na swoich kibiców z Ukrainy bo będzie pusto do końca sezonu. Bo bez Nawałki nie widzę ich by dogonili a już 10 punktów do lidera a zostało pół sezonu w normalnych rozgrywkach. Nawet im to pisali eksperci jacyś w Polsce , że powinni brać takiego Nawałkę z kilka tygodni wcześniej to już było w necie. I jeszcze nas kolejny raz ośmieszyli bo już na portal pisali i ludzie zadowoleni i z Legi się śmiali ,ze ich stać nie było a teraz co to oni nas ośmieszą i mamy K. Dosyć X2

13.11.2018, 00:33

Jak już im starzy ludzie jadą i nawet Głos ich bojkotuję, to jest koniec a wypowiedź pana Andrzeja Grajewskiego aż zdziwiła i na końcu krótko i na temat z rutkami i gargamelami i jak nie to OUT i wynocha z Bułgarskiej.Bo myślałem , ze ten film to kolejny syf. Nawałka i cały sztab razem 4 osoby 150 tysięcy a taki Gytkjaer dostaje 200 tysięcy i za co ? A nasi jak zawsze Polscy wychowankowie oszukiwani i dostają od 5 do 40 tysięcy grając nawet w podstawowym składzie tak było i jest nadal widać i nikt nie wierzył jak to pisałem nie raz. A wiem bo grało kiedyś kilku kolegów w podstawowym składzie od lat 90 do około 2007 roku i gdyby nie Kulczyk czy inni sponsorzy to by dopłacali do tego jeszcze by grać i trenować. Kręci gargamel bo Legia to jego ziomale i by nie mógł znowu pomagać jak w zeszłym sezonie a on i Mioduski to dobrzy przyjaciele widać i nawet gargamel się cieszył jak Lech przegrał w Warszawie ostatnio i ściskał z Mioduskim a rutka wtedy nie było. Teraz by nie miał nic do gadania i także z transferami to pewnie gargamel i reszta na wkręcali rutkowi ,że nie opłacalne i znajdą lepsza opcje z Ukrainy :) i niech ten trener ma jeszcze pakiet na swoich kibiców z Ukrainy bo będzie pusto do końca sezonu. Bo bez Nawałki nie widzę ich by dogonili a już 10 punktów do lidera a zostało pół sezonu w normalnych rozgrywkach. Nawet im to pisali eksperci jacyś w Polsce , że powinni brać takiego Nawałkę z kilka tygodni wcześniej to już było w necie. I jeszcze nas kolejny raz ośmieszyli bo już na portal pisali i ludzie zadowoleni i z Legi się śmiali ,ze ich stać nie było a teraz co to oni nas ośmieszą i mamy K... Dosyć X2

13.11.2018, 00:15

Nazwisko Nawałki przyciągnęłoby na stadion kilka tysięcy kibiców, ostatnio na meczu było ich tylko 8, więc wydatek kilku milionów roczne zwróciły się już po kilku meczach, więc chyba nie o pieniądze się rozchodzi.

12.11.2018, 23:19

Dopóki Rutkowscy nie przejrzą że w poważnym futbolu trzeba wydać kasę na nowoczesny profesjonalny europejski klub to Lech będzie reprezentował taki poziom miernoty pucharowej i nic więcej. Poziom piłkarzy Lech już dawno nie był tak słaby naprawdę. Nie idzie tych meczów oglądać a frekwencja na stadionie jest co raz słabsza.

12.11.2018, 22:34

A kogo tutaj chcesz ustawiać, przecież ci kopacze już pokazali na co ich stać

12.11.2018, 22:12

Nic nie mam do p. Żurawa ale jak zostanie do wigilii to jest to nadal pudrowanie boją się że p. Nawałka będzie trochę rządził ale ktoś musi panowie już rządzili i efekty widać gołym okiem , z jednej strony trochę żałuję że nie przegraliśmy z Jagą bo wybór byłby już dokonany a tak myślą że trup się przebudził i przeżyje ale co to za życie . Potrzebny jest trener który to towarzystwo poustawia i zna się na tym .

12.11.2018, 21:11

Zakład ze Zuraw będzie trenerem a Lech zacznie wygrywać?