Lechia - Górnik 1:1 ZDJĘCIA KIBICÓW Z ZABRZA Sędzia przerwał mecz, bo nic nie było widać

JAC
Kibice na meczu Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Kibice na meczu Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze Przemyslaw Swiderski
Mecz Lechii Gdańsk z Górnikiem Zabrze oglądało 9357 widzów, wśród których byli także kibice ze Śląska. Za drużyną trenera Marcina Brosza nad morze wybrała się także zabrzańska Torcida, która dopingowała gości, a po meczu cieszyła się z remisu. Kibice gospodarzy w I połowie odpalili na trybunach race, które kompletnie zadymiły boisko i sędzia Tomasz Musiał przerwał spotkanie. Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze.

Kibice Lechii po pół godzinie odpalili w swoim sektorze race, które kompletnie zadymiły cały stadion. Piłki nie widzieli ani kibice siedzący na trybunach, ani telewidzowie, dlatego sędzia Tomasz Musiał w 32 minucie przerwał mecz. Piłkarze zeszli z boiska.

Przerwa w grze trwała pięć minut. Widoczność niewiele się poprawiła, jednak sędzia Musiał wznowił spotkanie. W efekcie pirotechnicznym popisów kibiców pierwsza połowa meczu trwała ponad 50 minut.

Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze

W Gdańsku byli także kibice Górnika. Fani spod znaku Torcidy wywiesili na trybunach swoją flagę i starali się choć kilka razy przekrzyczeć wielokrotnie liczniejszych na stadionie sympatyków Lechii. Po meczu razem z piłkarza z Zabrza cieszyli się ze zdobycia na tym trudnym terenie jednego punktu.