Lechia - Raków 3:1. Fani z Częstochowy na meczu w Gdańsku ZDJĘCIA KIBICÓW

Kibice Rakowa na meczu z Lechią w Gdańsku    Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Kibice Rakowa na meczu z Lechią w Gdańsku Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. Przemek Świderski
Ne sobotnie spotkanie Lechii z Rakowem wybrała się spora grupa częstochowskich kibiców. Fani zespołu Marka Papszuna głośno dopingowali swój zespół w Gdańsku. Zobaczcie zdjęcia kibiców z Częstochowy na meczu Lechia - Raków.

Lechia - Raków 3:1. Fani z Częstochowy na meczu w Gdańsku

W sobotni wieczór do Gdańska wybrała się spora grupa kibiców Rakowa. Fani z Częstochowy dopingowali zespół Marka Papszuna w spotkaniu z Lechią wierząc, że ich ulubieńcy przedłużą zwycięską passę.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW Z CZĘSTOCHOWY Z MECZU LECHIA - RAKÓW

Grupa sympatyków futbolu z Częstochowy i okolic usiadła za jedną z bramek stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk i głośno wspierała swoją drużynę. W I połowie fani Rakowa mieli powody do radości, bo goście prowadzili w Gdańsku 1:0 po premierowym ligowym trafieniu Bena Ledermana.

Niestety po przerwie gra wicemistrzów Polski wyglądała już dużo gorzej i ostatecznie Raków przegrał z Lechią 1:3. Teraz częstochowian czekają trzy mecze na własnym boisku. 10 grudnia z Piastem Gliwice, 15 grudnia z Górnikiem Zabrze i 18 grudnia z Jagiellonią Białystok.

Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 3:1 (0:1)
Bramk1
0:1 Ben Lederman (16), 1:1 Ilkay Durmus (53), 2:1 Ilkay Durmus (75), 3:1 Flavio Paixao (86)

Sędziował Tomasz Musiał (Kraków)

Żółte kartki Conrado, Nalepa (Lechia) - Papanikolau (Raków)

Czerwona kartka Nalepra (82' Lechia - za drugą żółtą)

Lechia Kuciak – Kopacz, Nalepa, Maloča, Pietrzak – Durmus, Kubicki (83. Tobers), Terrazzino (71. Ceesay), Biegański (71. Kałuziński), Conrado (71. F. Paixao) – Zwoliński (83. Makowski).

Raków Kovacević – Papanikolaou, Niewulis, Arsenić (46. Petrášek, 80. Rundić) - Tudor, Poletanović (46. Gwilia), Lederman, Kun - Sturgeon (67. Wdowiak), Musiolik (58. Gutkovskis), Ivi López.