Lechia Zielona Góra - Ruch Chorzów 0:2 NA ŻYWO, LIVE, WYNIK, TRANSMISJA Niebiescy jadą po zwycięstwo

Jesienią Ruch wygrał na Cichej z Lechią 4:0. Dziś rewanż z Zielonej Górze.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. karina trojok / dziennik zachodni / polska press
W 28. kolejce grupy trzeciej III ligi Ruch Chorzów gra w Zielonej Górze z Lechią. Mecz rozpoczął się o godz. 17. Niebiescy chcą kontynuować serię wygranych i jadą do Zielonej Góry po zwycięstwo. Niebiescy wygrali 2:0 po golach Piotra Kwaśniewskiego i Michała Mokrzyckiego. Tutaj możesz śledzić relację live i wynik na żywo meczu Lechia - Ruch Chorzów.

Lechia Zielona Góra - Ruch Chorzów 0:2 wynik na żywo, relacja live

90+3 Kończą się trzy doliczone minuty i Ruch wygrywa w Zielonej Górze 2:0. To dziewiąte wiosenne zwycięstwo Ruchu, a dziesiątce z rzędu w lidze

90' Ruch już tego meczu nie przegra

86' Schodzi Janoszka - wchodzi Rudek

85 Mokrzycki chciał pojść za ciosem, ale trafił w boczną siatkę

83' Zmiana w Ruchu - za Foszmańczyka - Siwek

79' 0:2 Michał Mokrzycki karny

78' Rzut kary dla Ruchu

75' Guzedk był sam na sam, ale sędzia podniósł chorągiewkę - spalony

68' Guzdek w polu karnym, ale jego podanie nie dochodzi do Foszmańczyka

64' Ład na akcja Ruchu, ale bramkarz odbija strzał Kwaśniewskiego

61' Zmiana w Ruchu. Guzdek zastępuje Paszla

58' Lechia atakuje i piłka trafia w słuoek chorzowskiej bramki. Uderzał Małecki

56' Groźna akcja gospodarzy. Na szczęście strzał gracza Lechii mija Kaczmarczyka o centymetry mija bramkę

Janoszka strzelał głową, ale obok bramki

Jedna zmiana w Ruchu. Za Kawulę wchodzi Kozlenko

46' Rozpoczynamy II połowę

45' Koniec I połowu. Ruch prowadzi do przerwy 1:0

42" 0:1 Piotr Kwaśniewski. Asysta Łukasz Janoszka

40' Janoszka pada w polu karnym, ale sędzia nie dyktuje jedenastki

30' Pół godziny gry za nami. Wynik meczu 0:0, choć przed chwilą próbował Janoszka

Rzut wolny Mokrzyckiego - broni bramkarz

Kapitan Ruchu nie zagra w kolejnym meczu z Rekordem

22' Żółta kartka Martins Ekwueme za faul na Janoszce

18' Żółta kartka dla Tomasza Foszmańczyka za próbę wymuszenia karnego

15 Po kwadransie 0:0 w Zielonej Górze

14' Akcje z obu stron. Niebiescy próbowali zagrozić Lechii po przechwycie Foszmańczyka - w odpowiedzi konra gospodarzy, którą powstrzymał Bielecki

9' Żółta kartka dla Kacpra Kawuli

Grupa kilkudziesięciu kibiców Ruchu pojawiła się pod stadionem w Zielonej Górze. Słychać ich doping

Kibice Niebieskich trzymają za nich kciuki. Mecz właśnie się zaczął

Ślęza Wrocław niespodziewanie zremisowała dziś z Piastem Żmigrod, więc Ruch może powiększyć przewagę nad wiceliderem

Sędzią meczu w Zielonej Górze będzie Szymon Łężny z Kluczborka

Skład Lechii: Fabisiak - Ostrowski, Małecki, Konieczny, Kaczmarczyk, Mycan, Babij, Athenstadt, Król, Kocik, Ekwueme.

Oto skład Niebieskich

Rozpoczynamy relację live z meczu Lechia - Ruch

Lechia Zielona Góra - Ruch Chorzów. Niebiescy jadą po zwycięstwo

Ruch Chorzów wygrał wiosną wszystkie osiem spotkań i pewnie zmierza w stronę awansu do II ligi. Niebiescy chcą kontynuować zwycięską passę w Zielonej Górze. O punkty z Lechią nie będzie jednak wcale łatwo.

Klub, którego prezesem jest najbardziej znany piłkarz w historii Zielonej Góry, były reprezentant Polski Maciej Murawski, zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli, a w ostatnich czterech meczach zdobył 10 pkt.

Chorzowianie pojechali do Zielonej Góry poważnie osłabieni. W zespole Niebieskich za żółte kartki pauzują Konrad Kasolik i Piotr Wyroba, a za czerwoną Michał Biskup, który nie będzie mógł też zagrać w następnym spotkaniu z Rekordem Bielsko-Biała. Na łąwce nie będzie mógł usiąść asystent trenera Łukasza Berety - Łukasz Molek, który w derbach z Polonią został odesłany na trybuny.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU RUCH - LECHIA

W pierwszym meczu Ruchu z Lechią we wrześniu w Chorzowie Niebiescy wygrali 4:0, a bramki dla Ruchu strzelali wówczas Michał Mokrzycki, Łukasz Janoszka i Mariusz Idzik (dwie). Występ najlepszego snajpera chorzowian w Zielonej Górze stoi dziś pod znakiem zapytania, bo wciąż odczuwa on skutki kontuzji. W poprzednim sezonie 2 listopada 2019 r. Ryuch wygrał w Zieloenj Góze 3:0 po dwóch brankach Idzika i jednej Mateusza Winciersza.

Mecz Lechia - Ruch Chorzów rozpocznie się o godz. 17. Tutaj możesz śledzić na żywo wynik i relację live ze spotkania w Zielonej Górze. Transmisję pojedynku można zobaczyć w klubowej telewizji RUCH TV w cenie 15 zł