4/19 Zamknij

Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie NastępneData licytacji: 01-03-2021
CENA WYWOŁANIA: 290 974,50 zł


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Podgórza w Krakowie Konrad Rosiek mający kancelarię w Krakowie przy ul. Jerzmanowskiego 40/7 podaje do publicznej wiadomości, że:
w dniu 01.03.2021 r. o godz.08:15
w Wydziale XII Cywilnym Sądu Rejonowego dla Krakowa-Podgórza w Krakowie przy Przy Rondzie 7 sala D-23 odbędzie się w trybie art. 953 kpc pierwsza licytacja nieruchomości oznaczony jako lokal mieszkalny nr 29, położony w Krakowie przy ul. Kordiana 64B dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych dla Sądu Rejonowego dla Krakowa-Podgórza prowadzi dla przedmiotowego lokalu mieszkalnego księgę wieczystą nr KR1P/00393120/3.

Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny nr 29 o powierzchni użytkowej wynoszącej 52,35 m2 wraz z udziałem
wynoszącym 5535/1062613 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali. Lokal położony jest w Krakowie przy ul. Kordiana 64B, jednostka ewidencyjna Podgórze, obręb ewidencyjny nr 63 . IV Wydział Ksiąg Wieczystych dla Sądu Rejonowego dla Krakowa-Podgórza w Krakowie prowadzi dla przedmiotowego lokalu mieszkalnego księgę wieczystą nr KR1P/ 00393120/3.

Przedmiotowy lokal mieszkalny położony jest w budynku wielorodzinnym powstałym w 2008 roku, posadowionym na działce ewidencyjnej nr 213/8. Przestrzeń przed budynkiem stanowią ciągi pieszo-jezdne częściowo utwardzone nawierzchnią betonową, a częściowo wyłożone kostką brukową.

Obiekt posiada cztery kondygnacje nadziemne. Drzwi wejściowe do budynku aluminiowe, przeszklone. Okładziny wewnętrzne ścian klatki schodowej i komunikacji stanowi tynk z powłoką malarską. Posadzka korytarzy oraz schodów wyłożona jest terakotą. Balustrady ochronne schodów drewniane.

Przedmiotowy lokal mieszkalny położony jest na parterze i składa się z trzech pokoi, łazienki, korytarza oraz przedpokoju z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 52,35 m2. Do lokalu przylega balkon o powierzchni 3 m2. Posadzka balkonu wyłożona płytkami ceramicznymi, balustrady ochronne ze stali nierdzewnej.

Lokal posiada antywłamaniowe drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne z płyt mdf. Stolarka okienna w lokalu PCV. Podłogi w pokojach, korytarzu oraz w przedpokoju wykończone są panelami. Okładziny ścian w pokojach i w przedpokoju stanowi tynk z powłoką malarską z elementami ozdobnymi w postaci kamienia oraz tynku strukturalnego. Ściany w części roboczej aneksu kuchennego wyłożone są płytkami ceramicznymi. Aneks kuchenny wyposażony jest w meble w zabudowie stałej. Ściany łazienki wyłożone są płytkami ceramicznymi. Łazienka wyposażona jest w wannę, umywalkę, muszlę oraz grzejnik rurkowy i piec gazowy. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, w tym niskoprądową rozprowadzoną podtynkowo, wodno-kanalizacyjną, gazową, domofonową, teletechniczną i centralnego ogrzewania.

Uwaga. Stwierdzono niezgodność pomiędzy informacjami ujawnionymi w dziale I księgi wieczystej a rzeczywistym stanem lokalu. W księdze wieczystej widnieje, że lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki i holu a w rzeczywistości lokal składa się z trzech pokoi, holu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Niezgodność wynika z faktu przeniesienia kuchni do przedpokoju oraz zamiany kuchni na pokój. Zmiana funkcjonalności pomieszczeń nie wpłynęła na zmianę powierzchni użytkowej lokalu.
Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 387.966,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi 3/4 sumy oszacowania tj: 290. 974,50 zł.
Rękojmia w wysokości 10% sumy oszacowania wynosi: 38.796,60 zł. Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy