ŁKS - Piast Gliwice 0:1 ZDJĘCIA KIBICÓW PIASTA Fani z Gliwic wpierali swoją drużynę, która wygrała pierwszy raz w tym sezonie

Kibice Piasta Gliwice na meczu w Łodzi z ŁKS-em.
Kibice Piasta Gliwice na meczu w Łodzi z ŁKS-em. fot.krzysztof szymczak/polska press
W meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy Piast Gliwice wygrał w niedzielę z ŁKS-em w Łodzi 1:0 (0:0) po samobójczej bramce Artura Bogusza w 77. minucie. Mecz oglądał komplet 5277 widzów. Byli też kibice Piasta. Zobacz ZDJĘCIA kibiców Piasta na meczu ŁKS Łódź - Piast Gliwice.

Stadion ŁKS-u jest w budowie, oddana do użytku jest na razie jedna trybuna. Na mecz z mistrzem Polski już wcześniej wyprzedano wszystkie bilety.

Mimo tego, że stadion ma tylko jedną trybunę, jest miejsce dla kibiców gości. Za jedną z bramek jest prowizoryczny sektor, w który w niedzielę zasiedli kibice Piasta Gliwice.

Fani mistrza Polski wreszcie mieli powody do zadowolenia, ponieważ drużyna trenera Waldemara Fornalika wreszcie wygrała mecz w tym sezonie PKO Ekstraklasy. W dużej mierze to zasługa bramkarza Frantiska Placha, który w 70. minucie obronił rzut karny.

Kibicom Piasta udało się kilka razy przebić przed doping gospodarzy, a po meczu byli w świetnych humorach, dzięki zwycięstwu drużyny, w której zabrakło kontuzjowanych Patryka Dziczka i Marcina Pietrowskiego. W niedzielę 18 sierpnia Piast zagra u siebie z Wisłą Płock (godz. 15).