MAMA I JA Sprawdź kto pojawi się na okładce gazety, a kto wygrał samochód w finale ogólnopolskim

Akcja specjalna MAMA I JA
Z okazji Dni Matki i Dziecka stworzyliśmy wielką galerię zdjęć mam z ich pociechami. Nasi Czytelnicy wybrali zdjęcie, które trafi na okładkę "Dziennika Zachodniego". Rozpoczęło się głosowanie w finale ogólnopolskim, w którym zostaną wybrane najsympatyczniejsze mamy. Czekają na nie zaproszenia na pobyt w Energylandii oraz główna nagroda - samochód Citroen C3.
SPRAWDŹ WYNIKI
w ogólnopolskim finale

____________________

SPRAWDŹ WYNIKI
w miastach i powiatach

____________________

Mamy, które otrzymały najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie, zdobyły nagrody opisane poniżej. Wojewódzki ranking liderek zdecydował o tym, która mama z dzieckiem lub dziećmi trafi na okładkę gazety, a także które mamy zdobyły vouchery na zakupy w sklepach SMYK oraz awansowały do ogólnopolskiego finału i mają szansę na zdobycie samochodu Citroen C3.

SPRAWDZ WYNIKI
rankingu wojewódzkiego

____________________

Zobacz rozmowy wideo z liderami rankingów:

Patrycja Dworacka, mama Wiktorii

od 16 lat

Helena Gaweł, mama Filipa i Jakuba

od 16 lat

Martyna Ujma, mama Michała i Nikoli

od 16 lat

Barbara Kotlorz z córką Kingą i synem Kacprem

od 16 lat

Anna Biela, mama Julii

od 16 lat

Marzena Urbańczyk, mama Anastazji, Nataszy i Wiktora

od 16 lat

Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę - twierdził angielski poeta Matthew Arnold. Musi być w tym dużo prawdy, bo miłość każdej matki do swoich dzieci jest po prostu... NIEZIEMSKA! Bezwarunkowa, absolutna, bezkresna. Szczęśliwa mama z dziećmi to jeden z najpiękniejszych fotograficznych kadrów na świecie! Takie zdjęcia są wzruszające, pełne radości i uśmiechu. Dlatego tak chętnie dzielimy się nimi z innymi w mediach społecznościowych.
- W tym roku, z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka, wzajemną miłość mam i ich dzieci uwieczniliśmy w wielkiej galerii w naszym serwisie internetowym oraz w specjalnym dodatku do gazety - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji.
Fotografie, które zostały przesłane do 26 maja włącznie, ukazały się w specjalnym dodatku do gazety w Dniu Dziecka, we wtorek 1 czerwca.

Najsympatyczniejsze mamy
wybiorą Czytelnicy

Spośród mam z dziećmi, które zgłosiły się do naszej akcji, osobno w każdym mieście i powiecie naszego województwa, w głosowaniu Czytelników zostały wybrane najsympatyczniejsze mamy. Nagrodami dla nich są zaproszenia na rodzinną sesję fotograficzną wykonaną przez profesjonalnego fotografa.

Dla laureatek z każdego miasta i powiatu mamy także wyjątkową nagrodę - srebrne puzderko z miejscem na zdjęcie mamy z dzieckiem z limitowanej serii zaprojektowanej przez renomowaną firmę jubilerską J'ADEMI.

Wspaniałą nagrodą jest także voucher na duży fotoobraz na płótnie, do wykorzystania w sklepie www.obrazyfoto.pl, na którym będzie można umieścić np. zdjęcie wykonane podczas rodzinnej sesji zdjęciowej, która jest nagrodą w naszej akcji. Taki obraz będzie wspaniałą rodzinną pamiątką.

Przeczytaj
czym jest obraz na płótnie

Cała rodzina może się też świetnie bawić grając w gry planszowe. Zestaw gier dla dzieci w różnym wieku również jest nagrodą dla mam, które w każdym mieście i powiecie zdobyły najwięcej głosów.

Wszystkie laureatki z miast i powiatów zaprezentujemy w specjalnym dodatku do gazety, który ukaże się na początku lipca. Zdjęcie mamy, która zdobędzie najwięcej głosów w skali województwa trafi na okładkę głównego wydania gazety.

Pierwsze pięć mam ze szczytu wojewódzkiego rankingu laureatek z miast i powiatów otrzyma także vouchery na zakupy w salonach SMYK o wartości 2000 złotych, 1500 złotych, 1000 złotych oraz 500 złotych odpowiednio za zajęcie miejsca 1, 2, 3 oraz 4 i 5 w rankingu.

W finale czeka samochód
- CITROEN C3

Najważniejszą nagrodą będzie jednak awans do finału akcji MAMA I JA, w którym główną nagrodą będzie piękny, nowoczesny i ekonomiczny samochód - Citroen C3 o wartości ponad 60 000 złotych.

W finałowym głosowaniu, które zostanie przeprowadzone w lipcu, nasze województwo będzie reprezentować dziesięć mam spośród zwycięzców z miast i powiatów, które zdobędą najwięcej głosów. Mamy z naszego regionu będą rywalizować o głosy z kandydatkami z innych województw.

Poza główną nagrodą - samochodem w finale akcji będzie można zdobyć także inne atrakcyjne nagrody. Na mamy, które zajmą pierwszych dziesięć miejsc w finałowym rankingu czekać będą rodzinne zaproszenia na czterodniowy pobyt w ENERGYLANDII w miejscowości Zator - największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki i wesołym miasteczku.

Zaproszenie obejmuje wyjątkowe atrakcje dla dzieci i rodziców:

Ważne terminy
 • Głosowanie na najsympatyczniejsze mamy rozpocznie się we wtorek, 1 czerwca i będzie trwać do wtorku, 6 lipca do godz. 22:00.
 • Zgłoszenia mam będą przyjmowane do niedzieli, 20 czerwca.
 • Głosowanie w finale, w którym weźmie udział dziesięć mam z naszego województwa, rozpocznie się w poniedziałek, 12 lipca i będzie trwać do środy, 21 lipca do godz. 21:00
Lista nagród

Nagrody w miastach i powiatach

W każdym mieście i powiecie mamy, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • zaproszenie na profesjonalną rodzinną sesję zdjęciową
 • bilet jednodniowy do Wesołego Miasteczka Legendia w Chorzowie dla mamy i dziecka

 • srebrne puzderko w kształcie serca z łańcuszkiem z miejscem na umieszczenie zdjęcia
 • voucher na fotoobraz na płótnie do wykorzystania w sklepie www.obrazyfoto.pl
 • komplet gier planszowych dla całej rodziny i dzieci w różnym wieku
 • pamiątkowy dyplom związany z udziałem w akcji MAMA I JA
 • publikację zdjęcia w specjalnym dodatku "MAMA I JA", w którym na początku lipca zostaną zaprezentowane laureatki z każdego powiatu
 • pamiątkowy egzemplarz gazety z dodatkiem

_______________

Nagrody w rankingu wojewódzkim

Mamy, które w wojewódzkim rankingu zwyciężczyń z miast i powiatów zdobędą najwięcej głosów otrzymają następujące dodatkowe nagrody:

 • za zajęcie miejsc od 1 do 10 w tym rankingu - awans do finału akcji MAMA I JA, w którym główną nagrodą będzie piękny samochód Citroen C3
 • za zajęcie miejsce od 1 do 5 w tym rankingu - vouchery na zakupy w sklepach SMYK o wartości 2000 złotych, 1500 złotych, 1000 złotych oraz 500 złotych odpowiednio za zajęcie miejsce 1, 2 3 oraz 4 i 5 w rankingu
 • za zajęcie pierwszego miejsca w tym rankingu - publikację zdjęcia mamy z dziećmi na okładce gazety

_______________

Nagrody w finale

8W ogólnopolskim finale akcji na mamy, które zdobędą najwięcej głosów, czekają główne nagrody:

 • za zajęcie miejsc od 1 do 10 w finale - rodzinne zaproszenie na czterodniowy pobyt w ENERGYLANDII
 • za zajęcie pierwszego miejsca - samochód CITROEN C3

__________

Informacji o akcji udziela:
Filip Konieczny
tel. 502 499 735
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni