Marek Migalski napisał książkę "Wielki finał" WIDEO ROZMOWA...

  Marek Migalski napisał książkę "Wielki finał" WIDEO ROZMOWA To powieść o pieniądzach, życiu i śmierci. Poleca Adam Szaja SMAKKSIAZKI.PL

  PS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Marek Migalski jest politologiem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Był już europosłem, ale autorem powieści jeszcze nie. "Wielki finał" Marka Migalskiego opowiada o nim samym? Zobaczcie najnowszy program Adama Szai z SMAKKSIAZKI.PL, który zadał Markowi Migalskiemu kilka ważnych pytań.
  Marek Migalski "Wielki finał"
  1/7
  przejdź do galerii

  Marek Migalski "Wielki finał"

  Główny bohater książki Marka Migalskiego jest trochę… Markiem Migalskim. To samo imię, ta sama kariera polityczna i naukowa.

  Autor wysyła wykreowaną przez siebie postać do luksusowego ośrodka, w którym ma zostać poddanym eutanazji. Jednak najpierw przez miesiąc będzie miał wszystko pod ręką: najlepsze alkohole, potrawy, piękne kobiety, a nawet przystojnych mężczyzn.

  Czy decyzję od śmierci można odwrócić? Czy w ośrodku może go spotkać coś, czego jeszcze w życiu nie przeżył?

  Przeczytajcie „Wielki finał”, bo to nie tylko dobrze napisana opowieść pieniądzach, życiu i śmierci, ale także, a może nawet przede wszystkim, zwrócenie uwagi na problem starzejącej się Europy.

  Obejrzyjcie naszą rozmowę, a jeśli macie ochotę spotkać się z Markiem Migalskim, to wpadnijcie 27 marca o 18:00 do Empiku w Silesia City Center w Katowicach. Zapraszam!

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo