Marsz Równości Radomsko. Manifestacja w obronie tradycji, wiary, rodziny [ZDJĘCIA, FILM]

mkZaktualizowano 
Organizacji I Marszu Równości w Radomsku sprzeciwiły się lokalne środowiska patriotyczne i narodowe, dlatego w tym samym czasie (17 sierpnia, godz. 12) przygotowały kontrmanifestację.

Ponad 100 osób reprezentujących środowiska prawicowe, nie tylko z Radomska, spotkało się na ul. Piastowskiej w Radomsku, podczas kontrmanifestacji przeciwko I Marszowi Równości zorganizowanemu w mieście. Na pikiecie w obronie tradycji, wiary, rodziny pojawili się przedstawiciele Obozu Narodowo-Radykalnego, Ruchu Narodowego, Młodzieży Wszechpolskiej i Stowarzyszenia Pamięci Żołnierzy AK KWP NSZ "Do końca wierni".

- Próbuje się nam na siłę narzucić ideologię LGBT, gender, która ma na celu zniszczyć normalny model rodziny. Co przez to rozumiemy? Wczesną seksualizację w przedszkolach i szkołach... To jest nie do przyjęcia. A adopcja dzieci przez osoby homoseksualne na pewno nie spowoduje wyżu demograficznego - mówiła Anna Dziadkiewicz, przewodnicząca zgromadzenia.

- Jest to kontrmanifestacja pokojowa, która ma na celu zwrócenie uwagi radomszczanom i społeczeństwu na istotny według nas problem: nie chodzi o marsze równości, o tych ludzi, bo każdy ma prawo do swojej orientacji seksualnej, Ale marsze niosą ze sobą ideologię LGBT, czyli uderzenie w Kościół, w wiarę, symbole narodowe i przede wszystkim wczesną seksualizację dzieci i zakłamywanie historii - wyjaśniał Cyprian Grabiński ze Stowarzyszenia Pamięci Żołnierzy AK KWP NSZ "Do końca wierni".

Zgromadzeniu, do którego dołączali radomszczanie, bacznie przyglądali się policjanci. Organizatorzy panowali jednak nad sytuacją, nie było zakłócania porządku. Do słownych utarczek z policjantami doszło po rozwiązaniu zgromadzenia, gdy część kontrmanifestantów chciała przedrzeć się przez kordon policyjny w kierunku przemieszczającego się sąsiednią ulicą I Marszu Równości.

Marsz Równości w Radomsku - kontrmanifestacja. Pikieta w obronie tradycji, wiary, rodziny:

I Marsz Równości w Radomsku: "Chcemy pokazać, że osoby o odm...

Wideo

Materiał oryginalny: Marsz Równości Radomsko. Manifestacja w obronie tradycji, wiary, rodziny [ZDJĘCIA, FILM] - Dziennik Łódzki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 28

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Masz tyle energii i samozaparcia to nie wyrzalaj się w internecie tylko działaj. Bo od tego urzalania LGBT nazywa Cię homofobem. Napisz mail do prezydenta miasta że nie wyrażasz zgody na seksualizacje dzieci na postawie wytycznych WHO. Wezi udział, zorganizuj marsz Rodziny. Pokarz ze jesteś tolerancyjny zrob naklejki NIE popieram LGBT, toleruje. Mów głogłśno że działania LGBT są niezgodne z Art. 18 konstytucji.

G
Gość

Brawo Radomsko Lgbt to ideologia wymyślona przez bogatych zboczeńców dewiantów

G
Gość
2019-08-17T13:25:45 02:00, rosądek ponad wszystko:

jako ludzie i jako naród upadamy na samo dno .... brak tolerancji dla ludzi myślących i mających inne zdanie niż pisowcy i kościelni - mnie lgtb nie przeszkadza ... to są tacy sami ludzie i Polacy jak my wszyscy !! tak samo pracują, uczą sie i wbrew temu co twierdzą tzw środowiska narodowe - sa patriotami .... widać rządzący znaleźli nowego wroga - ciekawe kto bedzie następny ????? - nie ma mojej zgody na sianie nienawiści

2019-08-17T14:50:56 02:00, Gość:

Prawie jak manifest...Kłamliwa pełna nienawiści wypowiedz. lgbt nie są przywiązani do Polski, nic ich nie łączy z Polską. Są kosmopolitanami, nie polakami, tylko mówią w tym języku. Nie czują przywiązania do ojczyzny, wartości. Sprzedaliby matkę-Polskę za garść srebrników i dostęp do dzieci, pytając dlaczego tak mało dostali. Kierują się nienawiścią i zwierzęcym pożądaniem. Żądają tolerancji i akceptacji, ale samemu jej nie mają. Co widać na ich tzw paradach.Wyzwiska, nienawisć, agresja, kłakmstwa, to doktryna lgbt. Mówią jedno, robią całkiem co innego.Trzeba obronić Polske przed lgbt, bo inaczej skończymy jak Niemcy, Szwecja, albo Francja

2019-08-17T17:10:02 02:00, Coffin:

Ten komentarz mi coś uzmysłowił. Oczywiście nie chce oceniać wszystkich , ale uderzył mnie w tym opisie pewien związek z osobistym doświadczeniem w kontakcie z pewną osobą. Swojego czasu miałem koleżeńskie kontakty z człowiekiem , który nie krył się z tym , że jest homoseksualistą. W pewnym momencie zaczęło drażnić mnie w nim zachowanie, poprzez które zdawał się kontestowac wszystko , co normalne, źle wyrażał się o rodzicach, twierdząc , że to jedynie związek spermy i jajników. Każdy ksiądz wg. jego opinii był pederastą, a sam nie ukrywał i chełpił się związkami z młodymi chłopcami opisując swoje podboje wśród młodych imigrantów. W tym momencie uznałem, że trzeba to zakończyć. Co mnie w nim zafascynowało? Pewna lekkość. Teraz jednak rozumiem, że ta lekkość wypływała z biedy emocjonalnej, ten człowiek nigdy nie czuł przywiązania do człowieka, do miejsc, drążyła go choroba duszy. Jeśli nawet coś kochał oprócz siebie, to określił bym to tak, że w tej miłości wypełniała się wyłącznie jego wszechogarniająca nienawiść do naturalnego porządku.

2019-08-17T19:35:44 02:00, Gość:

Puentując skróty myślowe lgbt. Jeśli nie zgadzasz się z lgbt jesteś, albo krypto-pedofilem, albo krypto-gejem.Takie przypisywanie swoich cech innym nazywa się w psychiatrii projekcją

To Jędraszewski i tobie podobni mają projekcje. Winno się to leczyć ołowiem.

G
Gość
2019-08-17T22:08:31 02:00, Gość:

Dwa pedofile lgbt nie mogą być dobrymi rodzicami. Nie mają nic do przekazania dziecku poza nienawiścią i zboczeniami. Dziecko nie będzie miało szans na zdrowy rozwój. Poza tym może się skończyć tak jak w Australii, gwałtem na dziecku- przypadek Newton i Truong

Tak samo jak dwaj prawilni i mamy Madzi oraz innne pato rodzinki. Ot ci co ostanio prawilnie pobili niemowlęta. A i prawilni księża dymający na plebaniach nieletnich są ok.

G
Gość

Dlaczego ci prawilni obcy wiary, tradycji i rodziny, tak ważnych wartości mają zasłonięte ryje jak zwykli kryminaliści, czy pospolici wyznawcy Allacha?

To zwyczajne zadymiasrskie ścierwo i policja winna strzelać do każdego takiego typa od razu. Zakrywasz ryj, masz złe zamiary. Czego wstydzisz się? Swojej mordy broniąc wartości śmieciu?

G
Gość

Dwa pedofile lgbt nie mogą być dobrymi rodzicami. Nie mają nic do przekazania dziecku poza nienawiścią i zboczeniami. Dziecko nie będzie miało szans na zdrowy rozwój. Poza tym może się skończyć tak jak w Australii, gwałtem na dziecku- przypadek Newton i Truong

G
Gość
2019-08-17T21:42:40 02:00, baqs:

Młodzi gniewni i bezmyślni. Jak chłopaczyna w białym łatwo jest naciągnąć skarpetę na ryj i mówić, że to patriotyzm.. Za te Wasze hasła każdy powstaniec splunąłby Wam w twarz.. Jesteście urobieni w propagandzie rządowej po same uszy. Zamieńcie koszulki z napisem "pamiętamy" na takie z napisem "rozumiemy".

To szczekanie nic nie zmieni. Nigdy nie będzie zgody na lgbt. Pedofile lgbt wulgarni, nienawistni, obrażający wszystkich, wynaturzeni. Pod pozorem tzw tolerancji chcą zatruć umysły dzieci. Poza nienawiścią nie mają nic do zaoferowania

b
baqs

Młodzi gniewni i bezmyślni. Jak chłopaczyna w białym łatwo jest naciągnąć skarpetę na ryj i mówić, że to patriotyzm.. Za te Wasze hasła każdy powstaniec splunąłby Wam w twarz.. Jesteście urobieni w propagandzie rządowej po same uszy. Zamieńcie koszulki z napisem "pamiętamy" na takie z napisem "rozumiemy".

s
silesianbromba

bandyci stadionowi, mięśniaki i skończeni debile bronią wiary i tradycyjnej rodziny? Ciekawe patologia broni tradycji

G
Gość

lgbt chce rodzin i adopcji dzieci. Nigdy ! pedofile !

G
Gość
2019-08-17T13:25:45 02:00, rosądek ponad wszystko:

jako ludzie i jako naród upadamy na samo dno .... brak tolerancji dla ludzi myślących i mających inne zdanie niż pisowcy i kościelni - mnie lgtb nie przeszkadza ... to są tacy sami ludzie i Polacy jak my wszyscy !! tak samo pracują, uczą sie i wbrew temu co twierdzą tzw środowiska narodowe - sa patriotami .... widać rządzący znaleźli nowego wroga - ciekawe kto bedzie następny ????? - nie ma mojej zgody na sianie nienawiści

2019-08-17T14:50:56 02:00, Gość:

Prawie jak manifest...Kłamliwa pełna nienawiści wypowiedz. lgbt nie są przywiązani do Polski, nic ich nie łączy z Polską. Są kosmopolitanami, nie polakami, tylko mówią w tym języku. Nie czują przywiązania do ojczyzny, wartości. Sprzedaliby matkę-Polskę za garść srebrników i dostęp do dzieci, pytając dlaczego tak mało dostali. Kierują się nienawiścią i zwierzęcym pożądaniem. Żądają tolerancji i akceptacji, ale samemu jej nie mają. Co widać na ich tzw paradach.Wyzwiska, nienawisć, agresja, kłakmstwa, to doktryna lgbt. Mówią jedno, robią całkiem co innego.Trzeba obronić Polske przed lgbt, bo inaczej skończymy jak Niemcy, Szwecja, albo Francja

2019-08-17T17:10:02 02:00, Coffin:

Ten komentarz mi coś uzmysłowił. Oczywiście nie chce oceniać wszystkich , ale uderzył mnie w tym opisie pewien związek z osobistym doświadczeniem w kontakcie z pewną osobą. Swojego czasu miałem koleżeńskie kontakty z człowiekiem , który nie krył się z tym , że jest homoseksualistą. W pewnym momencie zaczęło drażnić mnie w nim zachowanie, poprzez które zdawał się kontestowac wszystko , co normalne, źle wyrażał się o rodzicach, twierdząc , że to jedynie związek spermy i jajników. Każdy ksiądz wg. jego opinii był pederastą, a sam nie ukrywał i chełpił się związkami z młodymi chłopcami opisując swoje podboje wśród młodych imigrantów. W tym momencie uznałem, że trzeba to zakończyć. Co mnie w nim zafascynowało? Pewna lekkość. Teraz jednak rozumiem, że ta lekkość wypływała z biedy emocjonalnej, ten człowiek nigdy nie czuł przywiązania do człowieka, do miejsc, drążyła go choroba duszy. Jeśli nawet coś kochał oprócz siebie, to określił bym to tak, że w tej miłości wypełniała się wyłącznie jego wszechogarniająca nienawiść do naturalnego porządku.

Puentując skróty myślowe lgbt. Jeśli nie zgadzasz się z lgbt jesteś, albo krypto-pedofilem, albo krypto-gejem.Takie przypisywanie swoich cech innym nazywa się w psychiatrii projekcją

G
Gość
2019-08-17T15:37:05 02:00, Gość:

Proszę proszę tacy niby wszyscy święci, prawi , katolicy , pierwsi w kościele i pod kościołem a nie pamiętają co Jezus powiedział-Miłujcie się wzajemnie!!!

2019-08-17T16:00:47 02:00, Gość:

Najbardziej lubię, kiedy lgbt wyciera sobie gębę Słowem Bożym, samemu w nie niewierząc... Cytują Biblię, ale to nie przeszkadza w obrażaniu świętych. To obnaża ich hipokryzję i cynizm, obalając wiarygodnosć

2019-08-17T18:53:31 02:00, Gość:

Ja natomiast najbardziej lubię jak dorośli ludzie klękają przed żydowskimi bóstwami i opowiadają facetom w kieckach, że byli niegrzeczni. Ciekawe czy modlą się też do smerfów...

Strasznie infantylny jesteś i pełen nienawisci. Świat cię skrzywdził, nikt nie kocha. Rozumiem nawet twoje żale i frustracje. Lecz w ten sposób nie uleczysz się. Zawsze będziesz marginesem społecznym

G
Gość
2019-08-17T15:37:05 02:00, Gość:

Proszę proszę tacy niby wszyscy święci, prawi , katolicy , pierwsi w kościele i pod kościołem a nie pamiętają co Jezus powiedział-Miłujcie się wzajemnie!!!

2019-08-17T16:00:47 02:00, Gość:

Najbardziej lubię, kiedy lgbt wyciera sobie gębę Słowem Bożym, samemu w nie niewierząc... Cytują Biblię, ale to nie przeszkadza w obrażaniu świętych. To obnaża ich hipokryzję i cynizm, obalając wiarygodnosć

Ja natomiast najbardziej lubię jak dorośli ludzie klękają przed żydowskimi bóstwami i opowiadają facetom w kieckach, że byli niegrzeczni. Ciekawe czy modlą się też do smerfów...

A
Arek