Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Szymon Kastelik
Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO Lucyna Nenow / Polska Press
Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE. Po zimowej przerwie piłkarze GKS-u Tychy i Chrobrego Głogów wyjdą na murawę, aby zawalczyć ze sobą w ramach 20. kolejki Nice I Ligi. Goście z Głogowa staną przed szansą zbliżenia się do czołówki, zaś podopieczni Ryszarda Tarasiewicza spróbują uciec przed strefą spadkową. Której ze stron uda się osiągnąć cel? Najprawdopodobniej wszystko zweryfikuje niska temperatura, która na pewno nie odpuści piłkarzom obu drużyn. Gdzie śledzić mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów w internecie? Relacja LIVE online.

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE

Po przerwie zimowej powróciły drugie (tuż za Ekstraklasą) najlepsze rozgrywki na świecie, czyli Nice I Liga. W sobotnie popołudnie w Tychach miejscowy GKS zmierzy się z Chrobrym Głogów. Ich poprzedni pojedynek w rundzie jesiennej zakończył się rezultatem 1:0 dla Chrobrego. Czy tyszanie zrewanżują się rywalowi na własnym obiekcie?

Mimo że z powodu niskich temperatur przełożono kilka spotkań 20. kolejki Nice I Ligi, to w Tychach zima nie jest straszna. O godzinie 17. rozpocznie się mecz GKS – Chrobry. Będzie to istotne spotkanie dla obu ekip. Po pierwsze, będą mogły przekonać się, czy podjęte w długiej przerwie zimowej przygotowania przyniosły zamierzone efekty. Po drugie, każda ze stron ma wyraźne cele. Gospodarze muszą uciekać przed strefą spadkową, natomiast piłkarze z Głogowa powinni zdobyć trzy punkty, aby realnie myśleć o czołowych lokatach.

W Tychach doszło do małej rewolucji kadrowej podczas okienka transferowego. Z drużyny odeszło kilku ważnych piłkarzy, którzy regularnie pojawiali się na boisku w rundzie jesiennej. Z GKS-em pożegnali się między innymi: Dawid Błanik, Marcin Radzewicz, Seweryn Gancarczyk, Adrian Łuszkiewicz, Remigiusz Szywacz. Na ich miejsce sprowadzono przede wszystkim Edgara Bernhardta, Jakuba Vojtusa, młodego bramkarza Legii Konrada Jałochy oraz pochodzącego z egzotycznego Trynidadu i Tobago Keona Daniela.

W Chrobrym nie przeprowadzono wielkich zmian. Wypożyczono tylko z klubu młodego Michała Bednarskiego i na tej samej zasadzie sprowadzono jeszcze młodszych od Bednarskiego Daniela Wajsaka z Górnika Zabrze oraz Szymona Nowickiego z Arki Gdynia. Nie powinniśmy się dziwić spokojnej zimy, która miała miejsce w Głogowie. Ponieważ Chrobry w rundzie jesiennej spisywał się bardzo dobrze, zatem w przeciwieństwie do GKS-u Tychy trener nie musiał poszukiwać specjalnych wzmocnień.

Ostatnim razem oba zespoły spotkały się w kompletnie innych okolicznościach. Miało to miejsce podczas 3. kolejki Nice I Ligi, którą rozgrywano w sierpniu. Wówczas piłkarzom doskwierał co najwyżej upał. Natomiast teraz zawodnicy będą musieli zmierzyć się z przenikliwym zimnem. Dlatego dosyć trudno ocenić tak naprawdę, która drużyna jest faworytem. Oczywiście, Chrobry Głogów wygrał ostatnim razem 1:0 i jest wyżej w tabeli. Jednak należy pamiętać, że GKS Tychy to kompletnie inna drużyna niż ta z jesieni, a ponadto gra u siebie. No i naturalnie nie wiadomo jak zareagują organizmy piłkarzy na bardzo niską temperaturę.

Pierwszy gwizdek rozpocznie mecz w Tychach o godzinie 17. Spotkanie poprowadzi Artur Aluszyk z Barlinka. Zapraszamy na naszą relację live z tego spotkania.

Arka Gdynia - Chrobry 2:1 (2 lutego)
Gryf Wejherowo - Chrobry 1:1 (31 stycznia)

POJEDYNKI BEZPOŚREDNIE:

Chrobry - GKS 1:0 (13 sierpnia 2017)
GKS - Chrobry 0:2 (9 kwietnia 2017)
Chrobry - GKS 2:2 (10 września 2016)
GKS - Chrobry 1:1 (20 maja 2015)
Chrobry - GKS 2:1 (24 października 2014)

SĘDZIA:

Artur Aluszyk (Szczecin): W tym sezonie poprowadził już dziewięć spotkań, w których pokazał 39 żółtych kartek i jedną czerwoną. Podyktował także dwa rzuty karne.

GKS Tychy - Chrobry Głogów RELACJA LIVE

Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 17:00. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną ze stacji telewizyjnych. Zapraszamy na tekstową relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

1. LIGA w GOL24

Materiał oryginalny: Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO - Gol24